ady lęku. oraz te. które obnażają jego najgłębiej skrywane pragnienia. „Pięknych dwudziestoletnich” czyta Borys Szyc. jeden z najlepszych współczesnych polskich aktorów.

ady lęku. oraz te. które obnażają jego najgłębiej skrywane pragnienia. „Pięknych dwudziestoletnich” czyta Borys Szyc. jeden z najlepszych współczesnych polskich aktorów. Kategoria: Autor Marek Hłasko ISBN: 978-831-112-471-4 Cena: 9999 978-831-112-471-4: Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie Kategoria: Ekonomia i biznes Pięć dysfunkcji pracy zespołowej to wciągająca i pouczająca opowieść o przywództwie. Autor koncentruje swój…

Published by admin in27 października 2015
Tagi: , , ,

ady lęku. oraz te. które obnażają jego najgłębiej skrywane pragnienia. „Pięknych dwudziestoletnich” czyta Borys Szyc. jeden z najlepszych współczesnych polskich aktorów.

Kategoria: Autor

Marek Hłasko

ISBN: 978-831-112-471-4

Cena: 9999

978-831-112-471-4:


Pięć dysfunkcji pracy zespołowej. Opowieść o przywództwie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Pięć dysfunkcji pracy zespołowej to wciągająca i pouczająca opowieść o przywództwie.

Autor koncentruje swój żywy intelekt i umiejętność opowiadania na fascynującym i złożonym świecie zespołów ludzkich. Stworzył porywającą fabułę z pozornie prostym przesłaniem adresowanym do wszystkich. którzy dążą do tego. by stać się wyjątkowymi liderami zespołów.

Po pierwszych dwóch tygodniach obserwowania problemów występujących w firmie DecisionTech Kathryn Petersen. jej nowy dyrektor generalny. przeżyła wiele chwil zwątpienia. czy w ogóle powinna była przyjmować tę pracę. Wiedziała jednak. że niewiele przemawiało za odrzuceniem tej propozycji. Przede wszystkim przejście na emeryturę sprawiło. że stała się niecierpliwa i nic nie ekscytowało jej tak. jak trudne wyzwania. W chw

15.90: 1

Cena:

1:


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  Technical Leadership. Od eksperta do lidera. Wydanie II poszerzone

  Kategoria: Pozostałe

  „Dotąd nie było takiej książki na rynku”
  (z recenzji pierwszego wydania)

  Wybitne umiejętności techniczne i naturalny talent do zarządzania ludźmi nie zawsze idą w parze. A szkoda. bo losem świetnego programisty zatrudnionego na etacie jest. prędzej czy później. awans: z juniora na seniora. z seniora na lidera… I tu zaczyna się problem. Człowieka. który doskonale zna swój koderski fach. stawia się nagle przed koniecznością częściowego bądź całkowitego porzucenia go na rzecz zarządzania zespołem innych koderów – do tej pory kolegów z pracy. a teraz nagle podwładnych. Skąd czerpać wiedzę i inspiracje? W jaki sposób twarde umiejętności. które ma programista. uzupełnić o niezbędne na nowym stanowisku umiejętności miękkie? Czy każdy musi sam i w bólach przejść tę trudną drogę „od eksperta do menedżera”. czy też można liczyć na wsparcie i podpowiedzi bardziej doświadczonych technicznych liderów?

  Otóż można. a nawet należy. tyle tylko. że trzeba dobrze wybrać mentora. Proponujemy. by Twoim „mistrzem” stał się ten podręcznik. Jego autor od kilkunastu lat współpracuje z zespołami programistycznymi jako trener i konsultant. zna więc specyfikę branży. z którą związałeś się zawodowo. i jest świadom tego. jakie problemy stoją przed nowo mianowanym liderem technicznym. Co więcej. wie. co zrobić. by te problemy szybko i skutecznie rozwiązać. W tym podręczniku mówi o roli. jaką odgrywa lider techniczny. o różnicach między ekspertem a liderem. o tym. jak skutecznie pracować ze swoim zespołem oraz jak budować relacje z biznesem. Wskazuje. skąd czerpać motywację – dla siebie i powierzonych sobie ludzi. jak z nimi rozmawiać. by chcieli słuchać. i jak ich słuchać. by wyciągać budujące wnioski.

  Drugie wydanie książki wzbogacone zostało o rozdział poświęcony wdrażaniu zmian. czyli temu. co jest chlebem powszednim każdego lidera.

  Autor: Mariusz Sieraczkiewicz

  Cena: 39.90

  Mariusz Sieraczkiewicz: MP3


  Jedyna szansa

  Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

  Marc Seidman budzi się w szpitalu ze śpiączki.  Przed dwoma tygodniami był wziętym chirurgiem plastycznym. miał żonę i sześciomiesięczną córeczkę. którą kochał do szaleństwa. Nawet jeśli gdzieś po drodze zyskał kilku wrogów. to nie takich. którzy pragnęliby go zniszczyć. zabijając mu żonę. porywając dziecko. a jego ciężko raniąc.

  Nie przychodzi mu do głowy nikt. kto mógłby zrobić coś takiego. W przeciwieństwie do policji. która ma już swojego podejrzanego: Marca Seidmana. Sytuacja staje się jeszcze bardziej dramatyczna. kiedy wreszcie pojawia się żądanie okupu i nadzieja na powrót córeczki. Marc zrobi wszystko. by ją odzyskać.

  Autor: Harlan Coben

  Cena: 17.90

  Harlan Coben: MP3  bestia (1975), baśniobór pdf, the forest crafting pl, gra o tron taniec ze smokami, jak sprzedać książkę, sekret byrne, wojny bogów i ludzi, blog doskonałych okazji, paullina simons, jutro będziemy szczęśliwi youtube cały film, rmf fm ksiazka czytana w nocy, fantazmatyczny, stęskniłem się, przeznaczeni film, maria izabela, marta reich, narrenturm ebook, leszek herman biblia diabła…