Atma

Atma Kategoria: Powieści i opowiadania Młody Adam Jaworski boryka się z problemami egzystencjalnymi. Decyduje się na ostateczny krok i pragnie pozbawić się życia. Doznaje widzenia. w którym jego dusza przenosi się w zaświaty. Tam spotyka Boga. który nakazuje mu poprawę i kieruje go ponownie na ziemię. Przed powrotem Adam spotyka jeszcze jedną osobę. Atmę –…

Published by admin in9 października 2015
Tagi: , ,

Atma

Kategoria: Powieści i opowiadania

Młody Adam Jaworski boryka się z problemami egzystencjalnymi. Decyduje się na ostateczny krok i pragnie pozbawić się życia. Doznaje widzenia. w którym jego dusza przenosi się w zaświaty. Tam spotyka Boga. który nakazuje mu poprawę i kieruje go ponownie na ziemię. Przed powrotem Adam spotyka jeszcze jedną osobę. Atmę – kobietę. którą nieoczekiwanie pozna także w realnym życiu. Co wyniknie z tej znajomości?

 

„Atma” to najbardziej mistyczna powieść w dorobku Marii Rodziewiczówny. Odzwierciedla fascynacje autorki wschodnią filozofią. którą próbuje pogodzić z wiarą katolicką. To uniwersalna historia o miłości i przebaczeniu.

Autor: Maria Rodziewiczówna

Cena: 41.90

Maria Rodziewiczówna: MP3


w Number 4. Invest in the Known Before the Unknown. Law Number 5. Always Remember: Money Has No Power of Its Own.

Kategoria: Autor

Suze Orman

ISBN:

Cena: 9999

:


Pluszowy Miś

Kategoria: Pozostałe

Najstraszniejsze demony nie kryją się w szafie. ale w głębi duszy.

Człowiek zaczyna żyć. gdy zaakceptuje siebie i swoją przeszłość. Feliks Struner nie żył od dwudziestu pięciu lat. Nie potrafił być dobrym ojcem ani chociażby przeciętnym mężem. Nie oszalał jedynie dzięki pracy. Bycie policjantem. obcowanie ze zbrodnią – to gwarantowało mu sen i zarazem… bezsenność. Paradoksalnie. przestępcy trzymali go przy życiu.

Przez dwadzieścia pięć lat demon inspektora był zamknięty w celi jego umysłu. Demon. któremu pozwolił umknąć przed wymiarem sprawiedliwości. Dziś potwór wyrwał się z klatki. by jeszcze raz zagrać ze starym gliniarzem w niebezpieczną grę. W odnalezionych na pobiedziskim rynku zwłokach dziewczynki śledczy zobaczył nie tylko możliwość odkupienia. ale przede wszystkim – zemsty.

Autor: Damian Jackowiak

Cena: 17.90

Damian Jackowiak: MP3


Wild Blue

Kategoria: Pozostałe

Stephen E. Ambrose. acclaimed author of Band of Brothers and Undaunted Courage. carries us along in the crowded and dangerous B-24s as their crews fought to destroy the German war machine during World War II.The young men who flew the B-24s over Germany in World War II fought against horrific odds. and. in The Wild Blue. Ambrose recounts their extraordinary heroism. skill. daring. and comradeship with vivid detail and affection. Ambrose describes how the Army Air Forces recruited. trained. and selected the elite few who would undertake the most demanding and dangerous jobs in the war. These are the boysturned pilots. bombardiers. navigators. and gunners of the B-24swho suffered over fifty percent casualties. With his remarkable gift for bringing alive the action and tension of combat. Ambrose carries us along in the crowded. uncomfortable. and dangerous B-24s as their crews fought to the death through thick black smoke and deadly flak to reach their targets and des

ISBN:

Cena: 9999

:


. Opisywanie ludzi
6. Umawianie spotkania
7. Informacja kolejowa
8. Kupowanie biletu
9. Kontrola paszportowa
10. Odprawa celna
11. Pytanie o drogę
12. Podróżowanie po mieście
13. Meldowanie w hotelu
14. Wynajmowanie pokoju i mieszkania
15. Pogoda
16. Zamawianie jedzenia
17. Napoje i desery
18. Zakupy w sklepie spożywczym
19. W sklepie z odzieżą
20. Na poczcie
21. W banku
22. U lekarza
23. Kłopoty
24. Rozmowy telefoniczne
25. Przydatne słowa Liczby
26. Dni tygodnia
27. Miesiące
28. Pory roku
29. Określenia czasu
30. Podawanie godziny
31. Dane personalne
32. Państwa i narodowości
33. Zawody
34. Członkowie rodziny
35. Części ciała
36. Wygląd zewnętrzny
37. Cechy charakteru
38. Ubrania
39. Sklepy
40. Przedmioty codziennego użytku
41. Transport
42. Na stacji kolejowej
43. Na lotnisku<

Kategoria: Nauka języków

Teraz zwroty przydatne w podróży możesz mieć zawsze pod ręką. Pobierz e-booka i audiobook mp3 na swoje urządzenie i korzystaj wygodnie gdziekolwiek jesteś. W Rozmówkach znajdziesz typowe tematy praktycznych konwersacji oraz najbardziej potrzebne słówka w sekcji Przydatne słowa. W audiobooku mp3 znajdziesz wszystkie słowa i zwroty nagrane z tłumaczeniami polskiego lektora.

Jeżeli chciałbyś korzystać z Rozmówek tylko do czytania. pobierz wersję e-book.

Z Rozmówek możesz też korzystać na komputerach stacjonarnych i laptopach. a także je wydrukować i używać w sposób tradycyjny.

Tematy:
1. Podstawowe zwroty
2. Witanie się. przedstawianie i żegnanie
3. Dane osobowe
4. Rodzina
5

ISBN:

Cena: 9999

:kolejne 365, niegrzeczny szef whitney g pdf, zbigniew kucharski, gdzie mieszka messi, przenicowany świat 2, katarynka czas i miejsce akcji, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi ebook za darmo, przytulajka, ostatnie zyczenie audiobook, kopulasty szałas indian ameryki północnej, tatrzańskie dwutysięczniki, just case 4, przeklęty rejs…