ler.

ler. Kategoria: Autor Glenn Beck ISBN: Cena: 9999 : ę i pisać. Debiutował zbiorem opowiadań „Młodzieńcze próby” (1822). Wiele podróżował po Europie. Wydał kilka powieści. tomików wierszy oraz ponad trzydzieści utworów dramatycznych. Międzynarodową sławę przyniosły mu dopiero baśnie. Łącznie napisał ich blisko 150. Część z nich to zapisy znanych Andersenowi utworów ludowych. Wiele z baśni…

Published by admin in5 października 2015
Tagi: , , , , , ,

ler.

Kategoria: Autor

Glenn Beck

ISBN:

Cena: 9999

:


ę i pisać. Debiutował zbiorem opowiadań „Młodzieńcze próby” (1822). Wiele podróżował po Europie. Wydał kilka powieści. tomików wierszy oraz ponad trzydzieści utworów dramatycznych. Międzynarodową sławę przyniosły mu dopiero baśnie. Łącznie napisał ich blisko 150. Część z nich to zapisy znanych Andersenowi utworów ludowych. Wiele z baśni ma charakter autobiograficzny. jak np. „Brzydkie kaczątko”. i przeznaczonych jest dla osób dorosłych. a tylko nieliczne nadają się do czytania najmłodszym. Do najbardziej znanych baśni Andersena należą m.in.: „Mała syrenka”. „Nowe szaty cesarza”. „Calineczka” i „Królowa Śniegu”. Baśnie zostały przetłumaczone na ponad 100 języków. a ich nowe adaptacje ukazują się także współcześnie.

Kategoria: Autor

Hans Christian Andersen

ISBN: 978-87-26-35814-8

Cena: 9999

978-87-26-35814-8:


raising powerful questions about the nature of justice. loyalty. honor. and evil. This astonishing novel confirms Jefferson Bass as one of our most talented authors of suspense.Performed by Erik Singer

Kategoria: Autor

Jefferson Bass

ISBN:

Cena: 9999

:


Czarne powietrza

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Czarne powietrza to ponura i wstrząsająca historia o chciwości. brudnych interesach i dumie.

Sigurdur Oli ma poważny problem. Na spotkaniu z okazji rocznicy matury zauważa przepaść między swoim życiem a tym. jak żyją jego dawni znajomi. To bez wyjątku ludzie sukcesu. inaczej niż on. Trudno się dziwić. że jest rozgoryczony i przygaszony. Tymczasem dawny kolega prosi go o pomoc. szantażowany po tym. jak wziął udział w spotkaniu swingersów. Sigurdur się zgadza. a gdy przybywa do mieszkania szantażystki. widzi ją leżącą w kałuży krwi. Ofiara umiera w szpitalu. a Sigurdur uczestniczy w śledztwie w sprawie tajemniczego morderstwa. Policjant nie ujawnia jednak przyczyny swojej obecności na miejscu zbrodni. Svörtuloft – Czarne Powietrza to klify najdalej na zachód wysuniętego półwyspu Islandii. zarazem unikalne bazaltowe pustkowie. Ale to nie ich osobliwe piękno jest tematem najnowszej powieści kryminalnej z Islandii.

Autor: Arnaldur Indridason

Cena: 17.90

Arnaldur Indridason: MP3


Nothing in the Dark

Kategoria: Pozostałe

An old woman consumed with the fact that she will die one day soon barricades herself in her cold. dark tenement apartment so that „Mr. Death” cannot visit her.

Autor: George Clayton Johnson

Cena: 4.90

George Clayton Johnson: MP3


Odzyskane dzieciństwo

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dla niektórych jedyna na świecie. dla innych – tylko zastępcza. Pod opieką maman życiowi rozbitkowie na nowo uczą się żyć. Marta nie miała tyle szczęścia. by do niej trafić.

Obecnie sama wychowuje syna i córkę. ciężko pracuje. a o byłym mężu sadyście nikomu nie opowiada. Nawet dzieciom. Pewnego dnia ulega wypadkowi. Opiekę nad jej pociechami sprawuje lokator wynajmujący u niej pokój. Kim jest Marcin? Czy jego niekonwencjonalne metody pomogą naprawić relacje nastolatków z matką?

„Odzyskane dzieciństwo” to powieść o ludziach. którzy marzą o przyjaznej duszy i normalności. którzy odkrywają. że więź biologiczna może być mniej trwała od siły miłości.

***

„Prawdziwa życiowa opowieść o tym. że wszystko może się zmienić na lepsze. Polecam”.

Magdalena Witkiewicz

***

»Odzyskane dzieciństwo« to historia o przytłaczającej rzeczywistości. dramatach rozgrywających się za zamkniętymi drzwiami na pozór normalnych domów. Ale jest to też opowieść o potędze miłości. Zuzanna Arczyńska w bardzo plastyczny sposób lawiruje słowem. buduje atmosferę i targa emocjami czytelnika. Ta książka to doskonały przykład konfrontacji dwóch światów: dobra i zła. zwycięstwa i porażki. Zdecydowanie polecam”.

Anna Kasiuk

***

„Prosto. brutalnie i jakże prawdziwie! Powieść obyczajowa bez lukru – zapewniam. że smakuje wybornie! Będziecie chcieli więcej. Polecam”.

Alek Rogoziński

Autor: Zuzanna Arczyńska

Cena: 14.90

Zuzanna Arczyńska: MP3zamiana rebecca fleet, mount and blade warband porady, gorzka mieczysław, listy starego anioła do młodego, katarzyna michalak uśmiech losu, czcionka horror, mark elsberg, streszczenie w 80 dni dookoła świata, shut eye, szwenkowanie, marzenia senne freud, tadeusz duda, abbi glines oddychaj mną, orzeł biały przybyłek, metro exodus trofea, mały konspirator, stajnia marzeń wiosenna przygoda pobierz…