Bezpieczna przystań

Bezpieczna przystań Kategoria: Powieści i opowiadania Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości. autora kilkunastu powieści. z których pokaźna część została przeniesiona na ekran. Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta. mieszkańcy zadają sobie pytanie. co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna. ale zamknięta…

Published by admin in27 września 2015
Tagi: , , ,

Bezpieczna przystań

Kategoria: Powieści i opowiadania

Znakomity romans obyczajowy niekwestionowanego mistrza opowieści o miłości. autora kilkunastu powieści. z których pokaźna część została przeniesiona na ekran.

Kiedy w niewielkim miasteczku Southport na południu USA pojawia się tajemnicza młoda kobieta. mieszkańcy zadają sobie pytanie. co skłoniło ją do rozpoczęcia życia w tym odizolowanym miejscu. Piękna. ale zamknięta w sobie Katie. pracuje w lokalnej restauracji i wyraźnie unika nawiązywania nowych znajomości. Udaje się jej zachować dystans do momentu. w którym poznaje Alexa. właściciela sklepu i owdowiałego ojca dwójki dzieci. Wbrew sobie. Katie coraz bardziej angażuje się w życie rodziny. Ale nawet najczystsze uczucie nie odmieni jej przeszłości. Kobieta miała dobry powód. by zmienić tożsamość i uciec z Bostonu. Pogrzebała całe swoje dawne życie. by uciec przez brutalem. który zamienił jej życie w piekło.

Autor: Noel M. Tichy

Cena: 36.90

Noel M. Tichy: MP3


Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku

Kategoria: Poradniki

Jak sprawić. by szkoła stała się miejscem przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać? Co zrobić. żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi modelami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z dziesiątek pytań. na które wyczerpująco. ale też w fascynujący sposób odpowiada Mikołaj Marcela. Nie skupia się na teorii. lecz praktyce. modelach. badaniach i własnym doświadczeniu.

„Z książki dowiecie się. dlaczego polska szkoła mogłaby spokojnie funkcjonować bez ocen. bez podstawy programowej i bez sprawdzianów. Przede wszystkim jednak spróbujcie sami odpowiedzieć na pytania. które tu zadaję. zapominając o tym. jak przez 12 lat o szkole nauczył was myśleć system edukacji. Dzięki temu możecie ocalić wasze dzieci. a ich edukacja może nareszcie nabrać sensu!”
Mikołaj Marcela

Jakie najważniejsze tematy znajdziemy w książce?

  • Jak zmienić szkołę
  • Jak być mądrym rodzicem
  • Na co zwracać uwagę nauczycielom
  • Jak pomóc uczniom
  • Jak dobrze się uczyć
  • Dlaczego praktyka czyni mistrza
  • Czego brakuje w szkole
  • Jak motywować do nauki
  • Czy potrzebujemy ocen i egzaminów
  • Jak mogłaby wyglądać szkoła przyszłości

Książka dla wszystkich rodziców dzieci w wieku 0–18 lat.

Autor: Mikołaj Marcela

Cena: 34.90

Mikołaj Marcela: MP3potworny regiment, lem eden, anna mostowska, michael grant gone, nauka rysowania dla dzieci książka, szkoła podstawowa nr 1 świnoujście, katy evans legend, niezgodna 4 online, harry potter i książe półkrwi pdf, pedagogika specjalna chrzanowska, opowieści z meekhańskiego pogranicza pdf, pamiętnik krystyny, sabałowa bajka, jedyny podręcznik sprzedaży jakiego potrzebujesz, jak myśleć lepiej, życie bez happy endu, mroczniej. ciemniejsza strona greya oczami christiana pdf, ślady sprzed milionów lat, jak wyleczyć choroby autoimmunologiczne, po prostu przyjaźń muzyka, karolcia kruger, kronos atrybuty, branki w jasyrze…