Lista. która zmieniła moje życie

Lista. która zmieniła moje życie Kategoria: Powieści i opowiadania Bestsellerowa powieść Olivii Beirne Lista. która zmieniła moje życie zabierze was w zabawną podróż. która pokaże. co tak naprawdę znaczy żyć… Georgia kocha wino. programy reality show i siedzenie na kanapie po pracy. Nie znosi wysokości. sprawdzania swojego konta bankowego. chodzenia na randki oraz aktywności. do których…

Published by admin in22 września 2015
Tagi: , , , , , ,

Lista. która zmieniła moje życie

Kategoria: Powieści i opowiadania

Bestsellerowa powieść Olivii Beirne Lista. która zmieniła moje życie zabierze was w zabawną podróż. która pokaże. co tak naprawdę znaczy żyć…

Georgia kocha wino. programy reality show i siedzenie na kanapie po pracy. Nie znosi wysokości. sprawdzania swojego konta bankowego. chodzenia na randki oraz aktywności. do których wymagany jest sportowy stanik. I nigdy. przenigdy nie podejmuje żadnego ryzyka.

Aż do chwili. kiedy jej piękna i odważna siostra zdaje sobie sprawę. że nie zdoła odhaczyć wszystkiego ze swojej „Listy Rzeczy Do Zrobienia Przed Trzydziestką” i prosi Georgię o pomoc.

Georgia ma zaledwie kilka miesięcy. by zmienić swoje życie i dokończyć zadania z listy. Czy będzie na tyle odważna. by dla swojej siostry zaryzykować wszystko?

Czy jej życie zmieni się pod wpływem listy?

Autor: Olivia Beirne

Cena: 9999

Olivia Beirne:


The Picture of Dorian Gray. Portret Doriana Graya w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Pozostałe

Język angielski

Poziom B2

Lubisz dobre powieści a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Dorian Gray. młodzieniec o hipnotyzującej urodzie. pozuje do portretu malarzowi Bazylemu Hallwardowi. To wydarzenie rozpoczyna historię. która pozwala wniknąć w świat grupy młodych wielbicieli sztuki i wyznawców hedonizmu.

Czy w drodze do absolutnego piękna można bezkarnie porzucić kategorie moralne i dotrzeć do wiecznego szczęścia?

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Autor: Oscar Wil

Cena: 27.95

Oscar Wil: MP3


Zdarzyło się nad jeziorem Mystic

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wzruszająca powieść mistrzyni pióra Kristin Hannah. autorki bestsellerów Słowik oraz Zimowy ogród.

Choć to historia jednej kobiety – lecz przemawia do wszystkich – do każdego. kto znalazł odwagę. by wybrać między tym. co jest. a tym. co mogłoby być.

Blake Colwater. wzięty adwokat z Los Angeles. wyznaje swojej wieloletniej żonie Annie. że zakochał się w innej kobiecie. Zrozpaczona Annie wyjeżdża do miasteczka Mystic. gdzie się wychowała. Tu ponownie zbliża się do swojej pierwszej miłości. Nicka Delacroix. od niedawna wdowca. który nie potrafi sobie poradzić z cierpiącą na zaburzenia emocjonalne córeczką. Cała trójka z dobrym skutkiem leczy razem swoje rany.

Ale akurat wtedy. gdy Annie uwierzyła. że zyskała jeszcze jedną szansę na szczęście. jej świat wywraca się do góry nogami i zmuszona zostaje do dokonania wyboru. przed którym nie powinna stawać żadna

Ilosc_stron:

Cena:

: 227080


Podejrzany

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

To nie żarty. to nie przelewki. tu się dzieje. i to jak!

W roku 2014 Daniel Wyrwa był jeszcze żołnierzem 6. Batalionu Powietrzno-Desantowego w Gliwicach. a Maria Zimnicka – dobrze zapowiadającą się aplikantką adwokacką. Daniel. delikatnie mówiąc. nie miał dobrej reputacji. Wszyscy – poza Marią – wiedzieli o jego problemach z prawem. z narkotykami. ze skłonnością do przemocy i do maczania palców w nielegalnych przedsięwzięciach. ale przecież miłość nie wybiera… Maria urodziła córeczkę. Daniel wylądował na odwyku. Maria wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa. a potem… Potem zrobiło się szybko. ostro. groźnie. błyskotliwie. zaskakująco i wciągająco. Fani Pauliny Świst dostaną więcej. niż oczekują. nowi czytelnicy natychmiast sięgną po jej wcześniejsze książki. Gwiazda świeci coraz jaśniej!

Autor: Paulina Świst

Cena: 37.00

Paulina Świst: MP3


John Bunyan

Kategoria: Pozostałe

A traveling tinker. John Bunyan accepted long imprisonment rather than give up preaching the Gospel. He explained the life of the Spirit in language the common people could understand and in pictures that stuck in the mind. When he wrote The Pilgrim’s Progress. his fame spread rapidly. and within fifty years of his death. the book was reputed to be in most English homes. John Brown’s biography of John Bunyan remains the standard. despite the lapse of over a hundred years since it was first published. The author was one of Bunyan’s successors as minister of the church in Bedford. He shows that many of the scenes familiar to readers of The Pilgrim’s Progress reflect local places and events and personal experience in the trials and joys of the Christian life.

Autor: John Brown

Cena: 87.90

John Brown: MP3


Złączeni obowiązkiem

Kategoria: Pozostałe

Drugi tom serii mafijnej. która wzbudziła uwielbienie wśród polskich czytelniczek.

Żona Dantego Cavallaro zmarła cztery lata temu. A teraz. kiedy mężczyzna ma zostać najmłodszym donem chicagowskiej mafii. będzie potrzebował nowej żony. Do tej roli została wybrana Valentina.

Nie była ona już panną. a wdową. Jednak nikt nie wiedział. że jej pierwsze małżeństwo było czystą fikcją. Gdy Valentina skończyła osiemnaście lat. zgodziła się poślubić Antonia. żeby pomóc mu zataić pewną prawdę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Nawet po jego śmierci Valentina utrzymała ten fakt w tajemnicy. nie tylko po to. by zachować godność zmarłego człowieka. ale również. by chronić siebie samą. I teraz gdy ma poślubić Dantego. szybko może wyjść na jaw. że jej małżeństwo z Antonio nigdy nie zostało skonsumowane.

ISBN: 978-83-272-6983-6

Cena: 9999

978-83-272-6983-6:


Pochyłe niebo. Tom 2. Pajęczyna

Kategoria: Powieści i opowiadania

Konsekwencje… Gdyby całkowicie przesądzały o tym. jakie decyzje podejmujemy. ludzki świat prawdopodobnie nigdy nie byłby uporządkowany. Ta myśl determinuje serię powieściową „Pochyłe niebo”.

W tomie drugim trafiamy do małego. zgubionego w górach miasteczka. w którym rozgrywają się dalsze losy głównej bohaterki. Miało być dla niej chwilowym. niechcianym przystankiem bez perspektyw. jednak w jego dusznej atmosferze pełnej niedopowiedzeń i zagadek. Anita wbrew sobie buduje nowe relacje i więzy. Czy oplątana nićmi własnych i cudzych spraw odnajdzie w tym hermetycznym światku miejsce dla siebie? Nastrojowa opowieść spowija nas jak pajęczyna i nie pozwala oderwać się od książki aż do ostatnich stron.

Autor: Ewa Cielesz

Cena: 14.90

Ewa Cielesz: MP3rozchylane w namiocie krzyżówka, walet pikowy, rej żywot człowieka poczciwego, międzynarodowa klasyfikacja praktyki pielęgniarskiej, god hates poland, drzewo do samego nieba chomikuj, zofia kossak krzyżowcy, życie towarzyskie i uczuciowe, krotofila, teraz spij, julia garwood, blisko nie za blisko pdf, przebudzenie mello, mindfulness pdf, kult orbitowskiego…