Ogród świateł

Ogród świateł Kategoria: Poradniki Upalne lato. turystyczne miasteczko. zawikłane intrygi i przestępczość zorganizowana. W niedużym turystycznym miasteczku dochodzi do brutalnego morderstwa: ginie cała rodzina pewnego biznesmena. nie wyłączając dzieci. Co kryje się za tą krwawą zbrodnią? Nieporozumienia rodzinne? Zawiść? Porachunki finansowe? Zemsta? Czy będzie więcej ofiar? Czy śledczy zdołają powstrzymać bestię?… Na marginesie policyjnego śledztwa…

Published by admin in16 września 2015
Tagi: , , , , , ,

Ogród świateł

Kategoria: Poradniki

Upalne lato. turystyczne miasteczko. zawikłane intrygi i przestępczość zorganizowana.

W niedużym turystycznym miasteczku dochodzi do brutalnego morderstwa: ginie cała rodzina pewnego biznesmena. nie wyłączając dzieci. Co kryje się za tą krwawą zbrodnią? Nieporozumienia rodzinne? Zawiść? Porachunki finansowe? Zemsta? Czy będzie więcej ofiar? Czy śledczy zdołają powstrzymać bestię?…

Na marginesie policyjnego śledztwa nieoficjalne dochodzenie w tej sprawie prowadzi ekscentryczna rzeczniczka prasowa urzędu gminy. Felicja Stefańska. Pomimo upartego milczenia mieszkańców gminy. Felicja nie daje za wygraną. Tropy zaprowadzą ją w niebezpieczne rewiry: w zawikłaną kryminalną przeszłość z czasów przemian ustrojowych na Wybrzeżu oraz… na skraj przepaści. gdzie będzie musiała walczyć również o własne życie.

Mroczna powieść kryminalna. Trzeba mieć mocne nerwy!

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Autor: Anna Klejzerowicz

Cena: 35.90

Anna Klejzerowicz: MP3


sc_stron

Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2020

Cena:

2020: 9999


Mentoring. Zestaw narzędzi

Kategoria: Poradniki

Podejrzyj warsztat współczesnego mentora

Relacja mistrz – uczeń. a następie mistrz – czeladnik była jednym z podstawowych elementów kształcenia zawodowego aż do początków zainicjowanej w Anglii rewolucji przemysłowej. Zadaniem ucznia. czyli przyszłego czeladnika. było precyzyjne odwzorowywanie wiedzy i doświadczenia mentora – mistrza rzemieślniczego. Przez stulecia ludzkość uczyła się więc od mistrzów. Ich praktyczna wiedza była skarbem. a doświadczenie narzędziem umożliwiającym jej odpowiednie wykorzystanie. Współczesny pracownik wcale nie wymaga mniej wsparcia i wiedzy niż jego pradziad czeladnik. Ponieważ jednak zmieniły się technologia. rynek pracy i wymogi stawiane przez pracodawców. aktualnie potrzebujemy wiedzy i narzędzi o innym charakterze.

Większość dzisiejszych mistrzów i ich podopiecznych pracuje głową. nie rękami. Przydaje nam się rozumienie świata. jaki n

ISBN:

Cena: 9999

:


samouczeniu się

Zainspiruj się. zaciekaw i otwórz na nowe możliwości – ucz się samodzielnie!

Kategoria: Autor

Peter Hollins

ISBN: 978-83-283-6888-0

Cena: 9999

978-83-283-6888-0: Zasady samodzielnej nauki 5 Interakcja z informacjami 25Czytaj szybciej i zapamiętuj więcej 51Umiejętności i nawyki. dzięki którym nauczysz się wszystkiego. czego tylko zechcesz 73Podsumowanie 113


). and more. From that first tug on the line to the last cast of the day. every angler will love Jimmy’s bass fishing tips and anecdotes. Get in the boat with the master — and turn those tall tales into reality.

Kategoria: Autor

Jimmy Houston

ISBN:

Cena: 9999

:


Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Zapraszamy do przytulnego dworku. w którym czas płynie niespiesznie i każdy może odnaleźć siebie.

Drzewie to mała wioska położona w malowniczej okolicy. w samym sercu puszczy skrywającej wiele tajemnic. Na obrzeżach wioski stoi dworek Leśna Ostoja. w którym od kilku lat prowadzony jest przytulny pensjonat z duszą.

Dajcie się porwać atmosferze Pensjonatu Leśna Ostoja. gdzie zimą zawsze jest mróz. a śnieg skrzypi pod butami. Niech otuli was magia tego miejsca. a perypetie uczuciowe mieszkańców dworku zagoszczą na stałe w waszych sercach.

 

Autor: Joanna Tekieli

Cena: 20.90

Joanna Tekieli: MP3


Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce

Kategoria: Ekonomia i biznes

Słowem malowanie. tkanie i rzeźbienie

  • Esencja doświadczeń menedżerów. aktorów. trenerów. polityków. przywódców i mówców biznesowych
  • Techniki wystąpień publicznych. zasady przygotowywania konspektów i pracy głosem. triki potrzebne do stworzenia indywidualnego stylu przemawiania oraz radzenia sobie ze stresem
  • Używanie perswazyjnego języka i skutecznej mowy ciała
  • Sposoby na przekazanie całej swojej wiedzy oraz sugerowanie słuchaczom. że to jeszcze nie wszystko…

Na ochotnika. publicznie — wystąp!

Ta książka to podręcznik mówienia. „Dzięki — pomyślisz — ale mówić potrafię od dziecka”. Czyżby?

Czy potrafisz wyjść na środek sali i płynnie przeprowadzić ciekawą prezentację? Jesteś w stanie zapanować nad tremą tak. by do słuchaczy docierał Twój przekaz. a nie Twoja obawa? Czy Twój głos porywa audytorium do dyskusji. bawi lub szokuje. w zależności od Twoich intencji? Jeśli pragniesz. by odpowiedź na te pytania brzmiała „TAK”. czytaj dalej.

Jeśli zechcesz. zostaniesz lewitującym metr nad ziemią płomiennym mówcą. Zobacz to — Ty przed publicznością. całą swoją postawą prezentujący pewność siebie i fachowość. Rzucasz celny dowcip. a następnie poważniejesz w mgnieniu oka. Harmonijnie wykorzystujesz elementy ruchu. modulację głosu. celne puenty i inteligentne riposty. Tak. to właśnie Ty. Koniec z nieśmiałością. uczuciem gorąca. trzęsącymi się kolanami. Twoje wystąpienia nareszcie przypominać będą perły retoryki. Twoje prezentacje podbiją serca audytorium. A egzamin ustny zdasz już przy pierwszych słowach. To tylko kwestia treningu.

Kluczową umiejętnością w biznesie jest zdolność przemawiania do grupy i emanowanie nie tylko pewnością siebie. ale również kompetencją. Agata i Jerzy napisali TĘ książkę. Namawiam Was do tego. żebyście ją przeczytali — i to nie raz.

Kevin Hogan. autor książki Nauka perswazji

 

Odbierz prezent w postaci e-booka z ćwiczeniami!

Przećwicz się! Materiał dostępny w sekcji „Szczegóły książki”.

Dlaczego jednych wykładów słuchamy z zainteresowaniem. nawet wtedy. gdy temat pozostaje dla nas obcy. inne zaś usypiają nas od pierwszego zdania. mimo. że wiedza przekazywana przez wykładowcę jest nam potrzebna? Sukces. bądź porażka przemówienia tkwi w osobie mówcy – po prostu jedni ludzie potrafią przemawiać. inni zaś nie.

 

Powszechne przekonanie. że wybitnym mówcą trzeba się urodzić. nie jest prawdą. Być może jeszcze nie widzisz się w roli zaklinacza tłumów ale to przyjdzie z czasem. Ćwiczenie czyni mistrza. więc trenuj a staniesz się profesjonalnym oratorem – takim. który już w chwili wejścia na scenę wie. że poradzi sobie z każdym tematem. najmniej przychylnym audytorium i najdziwniejszym pytaniem.

Po lekturze książki Mówca doskonały. Wystąpienia publiczne w praktyce wiesz już prawie wszystko o przemawianiu. Ale prawie robi dużą różnicę. Pora więc na trening.

W eBooku znajdziesz 65 ćwiczeń. dzięki temu rozwiniesz swoje umiejętności dobrego mówcy i dowiesz się:

  • W czym pomoże Ci codzienne mruczenie?
  • Po co rzucać „Bombę między oczy”?
  • Jak narysować swoją prezentację?
  • Czy Twoi słuchacze lubią gdy wpływasz na ich zmysły?
  • Dlaczego mówcę ocenia się nie tylko po tym jak zaczyna ale też jak kończy?

Autor: Agata Rzędowska. Jerzy Rzędowski

Cena: 27.00

Agata Rzędowska. Jerzy Rzędowski: MP3


ragment

Kategoria: 126542

29.90

1: 9999

Cena:

9999:gad. spowiedź klawisza, co nas nie zabije pdf, niezgodna książka pdf, maria zawadzka, bądź zdrowa lizbono, francuski kryminał, modlitwa zanurzenia we krwi pdf, niebezpieczne związki pdf, sfilmowana powieść stephena kinga, miecz i tarcza komunizmu, szybkie zagadki matematyczne, kamienie na szaniec audiobook youtube, światło między ocenami, medaliony zofia nałkowska książka pdf, ortopedia i traumatologia gaździk, przeznaczeni pl logowanie, dżuma oran, van vogt, dziewczyna z listu, ameryka nie istnieje, doktryna szoku pdf…