Ja. inkwizytor. Kościany galeon

Ja. inkwizytor. Kościany galeon Kategoria: Fantastyka i fantasy Najdłuższa i najbardziej mroczna podróż Mordimera Mdderdinia! Inkwizytor Madderdin. cynik. idealista i pełen duchowej pasji miłośnik płci pięknej. w oczekiwaniu na licencję Hez-hezronu otrzymuje z pozoru mało atrakcyjne zlecenie. którego z wielu powodów nie może nie przyjąć. Ma odnaleźć pewnego kupca. Trop prowadzi na zimne. deszczowe i…

Published by admin in14 września 2015
Tagi: , , , , , ,

Ja. inkwizytor. Kościany galeon

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Najdłuższa i najbardziej mroczna podróż Mordimera Mdderdinia!

Inkwizytor Madderdin. cynik. idealista i pełen duchowej pasji miłośnik płci pięknej. w oczekiwaniu na licencję Hez-hezronu otrzymuje z pozoru mało atrakcyjne zlecenie. którego z wielu powodów nie może nie przyjąć. Ma odnaleźć pewnego kupca. Trop prowadzi na zimne. deszczowe i skryte w wiecznej mgle Farskie Wyspy. Tam dokona przerażającego odkrycia… Ludziom. ich chrześcijańskim duszom. a nawet złu wcielonemu grozi zagłada! Czy Mordimerowi i jego nieoczekiwanym sprzymierzeńcom z piekła rodem uda się uratować porządek tego świata?

Autor: Jacek Piekara

Cena: 34.90

Jacek Piekara: MP3


bierać ziarnko do ziarnka. wystarczy rozejrzeć się. otworzyć na nowe pomysły. zaryzykować i po prostu zacząć kreować własny los. Dowiesz się. w jaki sposób ominąć pułapki podświadomości. zaprogramować swój sukces. wybrać właściwy moment i znaleźć w sobie odwagę do działania. Chcesz spać na kasie i pożądasz sukcesu? Wykrzesz z siebie trochę determinacji. wytrwałości. pewności siebie i… uśmiechu!

W tej książce znajdziesz cenne wskazówki:

  • jak pokonać destrukcyjny wpływ własnej podświadomości.
  • jak ważne jest skorzystanie z uniwersalnej inteligencji.
  • jakie cechy osobowości należy w sobie rozwijać.
  • jak rozwijać w sobie pożądane nawyki.
  • jakie ryzyko podejmować i jak unikać pułapek.

Zarabiaj i rób. co chcesz! Zarabiaj i żyj. jak chcesz! (Może tak?)

Kasa Cię kocha! Ile hajsu dziś przytulisz?

Kategoria: Autor

Jen Sincero

ISBN: 978-83-283-3878-4

Cena:

978-83-283-3878-4:


Dzieci Aspergera

Kategoria: Historia i literatura faktu

Hans Asperger był uznanym wiedeńskim psychiatrą. który w uniwersyteckiej klinice dziecięcej badał osoby z zaburzeniami umysłowymi. Brał również udział w nazistowskiej akcji mordowania niepełnosprawnych dzieci. Dbał o „higienę rasową” w III Rzeszy.

Reżim nazistowski sortował ludzi według rasy. religii i kondycji fizycznej. Nazistowscy psychiatrzy wybierali dzieci z różnymi zaburzeniami rozwoju. zwłaszcza z autyzmem. Asperger i jego koledzy starali się je „przekształcać” w produktywnych obywateli Rzeszy. Te. które uznali za nieuleczalne. wysyłano  do kliniki Spiegelgrund. a następnie zabijano.

„Dzieci Aspergera” to przejmująca książka o tym. co człowiek może zrobić drugiemu – słabszemu. To również opowieść o człowieku wplątanym w morderczą ideologię i historia początków badań nad autyzmem. która zmusza do rozważań nad dziedzictwem hitlerowskiej nauki.

 

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 23.90

Katarzyna Bonda: MP3


Enamorada. truskawki i szampan

Kategoria: Powieści i opowiadania

Główna bohaterka. Malwina pozbywa się swoich marzeń po śmierci Stasia. jej męża. który ginie w wypadku  w Meksyku. Malwina zamyka ten rozdział w życiu. opuszczając Polskę i udając się do Madrytu. W telewizji widzi program. który prowadzi jej znajoma Ewa  w którym młody Polak – Olek Mado pracujący na plantacji w Andaluzji. zostaje oskarżony o zniknięcie niewidomej  córki właściciela tej plantacji. Olek czyta na wizji list. który spadł mu pod nogi znikąd. a który jest częścią snu Malwiny. Główne oskarżenia padają z ust matki dziewczyny. zaborczej Andaluzyjki. Malwina jedzie do studia. żeby poznać Olka. Dowiaduje się o nim wielu rzeczy. poznaje jego historię. Ewa wyznaje Malwinie. że kobieta. która wpadła w Meksyku na samochód. w którym zginął jej mąż. była siostrą zaginionej dziewczyny i namawia Malwinę. żeby pojechała do Andaluzji  i przyjrzała się rodzinie

ISBN: 978-83-8215-184-8

Cena: 9999

978-83-8215-184-8:


Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie. techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu

Kategoria: Poradniki

Nie ma cudownych metod na spektakularny sukces. Aby wygrać. wspiąć się na sam szczyt i na nim pozostać. trzeba wziąć się do ciężkiej pracy. wytrwale podążać do celu. stać się lepszym. wydajniejszym. sprytniejszym od innych. Trzeba po prostu wstawać i walczyć każdego dnia. Klasyczna idea. że sukces zależy od mądrego wysiłku. ogromnej wytrwałości i ambitnej pracy. wciąż pozostaje aktualna. Przy tym nie jest ważne. czy próbujesz wspinać się po szczeblach korporacyjnej drabiny. odnieść sukces jako artysta. prowadzić firmę. czy po prostu czuć się szczęśliwszy. Zasada jest prosta: aby odnieść sukces. musisz pracować.

Ta książka jest długo oczekiwaną kontynuacją bestsellerowej Siły przedsiębiorczości. siły upadku. Pozwoli Ci ona poznać nawyki i sposoby codziennego funkcjonowania ludzi sukcesu. którzy dzięki ciężkiej pracy d

Autor: Eric Ries

Cena: 39.90

Eric Ries: MP3resident evil 2 kody, kobiety ktore maja klase, katarzyna michalak promyk słońca pdf, położna z auschwitz pdf, ojczyzna mobutu sese seko, chata paul young, assassin creed revelation, polowanie na zło, iza klementowska, klart, smuga cienia conrad, jak oczarować dziewczynę, muzyka z filmu gra o tron mp3, kukuryku na ręczniku pdf, stanisław lem katar, mendel gdański maria konopnicka, mitologia nordycka neil gaiman pdf, paweł jasienica polska piastów pdf…