Likwidator

Likwidator Kategoria: Powieści i opowiadania Najnowsze dzieło autora okrzykniętego „koreańskim Henningiem Mankellem” to znakomity thriller. którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu. gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację. Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca – patron. Patroni potajemnie kierują poczynaniami najbardziej bezwzględnych zabójców w mieście. ale uchodzą za postacie z pogranicza…

Published by admin in10 września 2015
Tagi: , , , , ,

Likwidator

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsze dzieło autora okrzykniętego „koreańskim Henningiem Mankellem” to znakomity thriller. którego akcja rozgrywa się w alternatywnej rzeczywistości Seulu. gdzie gildie płatnych zabójców toczą bezwzględną walkę o dominację.

Za każdym morderstwem stoi anonimowy mocodawca – patron. Patroni potajemnie kierują poczynaniami najbardziej bezwzględnych zabójców w mieście. ale uchodzą za postacie z pogranicza fantazji. Kim tak naprawdę są? I co ważniejsze. do czego dążą?

Reseng jest zabójcą. Wychowany przez zrzędliwego likwidatora zwanego Starym Jenotem. dorastał w bibliotece pełniącej funkcję przestępczej centrali. Reseng nigdy nie kwestionował poleceń – dokąd ma się udać i kogo ma zabić. Nie zastanawiał się także. dlaczego jego dom jest pełen książek. których nikt nie czyta. Jednak pewnego dnia odrzuca zawodową dyscyplinę. doprowadzając do katastrofy starannie opracowany plan. A kiedy odkrywa niewiarygodną intrygę. za którą stoi trójka ekscentrycznych kobiet – ekspedientka ze sklepu spożywczego. jej przykuta do wózka inwalidzkiego siostra i zezowata bibliotekarka – musi podjąć decyzję. czy pozostanie pionkiem. czy przejmie kontrolę nad grą.

Autor: Kim Un-su

Cena: 23.90

Kim Un-su: MP3


Zanim nadejdzie jutro. Tom 1. Podróż do krainy umarłych

Kategoria: Powieści i opowiadania

Historia o zwykłych ludziach. których życie zmienia się w ciągu kilkunastu minut…

Początek wojny to dla Kresów Wschodnich czas wywózek w odległe i złowrogie rejony Związku Radzieckiego. Dobrze zapowiadająca się aktorka. żyjąca w szczęśliwym związku z lekarzem społecznikiem. zawadiacki lekkoduch grający na saksofonie. siostry bliźniaczki. których ojciec znika bez śladu. chłopiec opiekujący się niewidomym dziadkiem i młoda mężatka wychowująca córeczkę – tych wszystkich ludzi pewnego dnia połączyło jedno zdarzenie… Wywózka w nieznane. do świata. w którym jedynie śmierci jest pod dostatkiem. a życie staje się już tylko walką o przetrwanie. Czy poradzą sobie na tej nieludzkiej ziemi. nie tracąc swojego człowieczeństwa? A może w staraniach. by dotrwać do następnego dnia. wygrają zwierzęce instynkty?

Autor: Joanna Jax

Cena: 54.99

Joanna Jax: MP3fizjologia człowieka konturka pdf, christopher wylie, sad cypress, księżniczka z lodu pdf, podaj numery którymi oznaczono na mapie wymienione poniżej dorzecza, sypialnia nad kapitularzem, camilla lackberg kaznodzieja, diane setterfield, gry basnie tysiaca jednej nocy, pavetta wiedzmin, atramentowe serce pdf, mark fisher sekret milionera, samouczek j niemieckiego, wiedzmin 1 solucja, ogniem i mieczem download, arkusz monitorowania podstawy programowej w edukacji wczesnoszkolnej, dobek ostrowska…