Zabójczy Pocisk

Zabójczy Pocisk Kategoria: Poradniki „ZABÓJCZY POCISK” funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił. dlaczego. kiedy i czy z premedytacją? Jak wykluwa się zbrodnia? Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było! Prezentujemy zbiór opowieści kryminalnych o różnych rodzajach zbrodni. I choć każda z nich mówi o konkretnym czasie i miejscu. dopowiada też…

Published by admin in8 września 2015
Tagi: , , , , ,

Zabójczy Pocisk

Kategoria: Poradniki

„ZABÓJCZY POCISK” funduje czytelnikowi wędrówkę po najmroczniejszych zakamarkach ludzkiej duszy. Kto zabił. dlaczego. kiedy i czy z premedytacją? Jak wykluwa się zbrodnia? Takiej książki na polskim rynku jeszcze nie było!

Prezentujemy zbiór opowieści kryminalnych o różnych rodzajach zbrodni. I choć każda z nich mówi o konkretnym czasie i miejscu. dopowiada też kilka zdań prawdy o nas jako grzesznym i upadłym gatunku. Zapraszamy na upiorną podróż w głąb ludzkiej psychiki…Rafał Bielski „Skąd się bierze zło?“. Łukasz Orbitowski „Stalowa. Baśń”. Remigiusz Mróz „Hakowy”. Jakub Małecki „Puch”. Joanna Opiat-Bojarska „Przeznaczenie”. Wojciech Chmielarz „Telefon“. Olga Rudnicka „Byle do lata…”. Katarzyna Puzyńska „Wszędzie krew”. Marta Guzowska „Plan B”. Magdalena Knedler „Jadzia Markowska”. Bartosz Szczygielski „Sprawiedliwość dla wszystkich”. „Ze

Autor: Tim Johnston

Cena: 27.90

Tim Johnston: MP3


Miłość czyni dobrym

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Zło. którego się dopuszczają. niewiele różni się od krwawych zbrodni. Wywołuje cierpienie. bezpowrotnie łamie ludzkie życie. Jednak w oszustach jest też coś. co nas intryguje. przyciąga jak magnes. To właśnie bezwzględnego. ale i doskonałego w swoim fachu oszusta – Daniela Skalskiego – zdecydowała się opisać Katarzyna Bonda w swojej najnowszej powieści „Miłość czyni dobrym”. Mężczyzna bez najmniejszych skrupułów manipuluje każdym. kto stanie na jego drodze. Począwszy od zakochanych w nim kobiet. po specjalistów od finansów.

Daniel Skalski marzy o zdobyciu naprawdę dużych pieniędzy i życiu w luksusie. W poszukiwaniu łatwego zarobku schodzi na drogę przestępczą. zostaje bezwzględnym oszustem. Odtąd jego codzienność to nakręcająca się spirala kłamstw i intryg. które zniszczą niejedno życie…

Pierwszą ofiarą oszusta jest zauroczona nim Gabrysia – pracownica banku. To ona zdradza Skalskiemu. że czeki są weryfikowane tylko raz na pół roku. Dzięki niej Daniel poznaje także słabe elementy zabezpieczania papierów wartościowych. Skalski najpierw okrada przedstawicieli firm handlowych w Polsce. a potem rozpoczyna działania na skalę międzynarodową. obracając milionami dolarów. Przenosi się do Londynu. gdzie konsekwentnie buduje swoją markę finansisty i maklera od funduszy hedgingowych. W otoczeniu Skalskiego. który zaczyna przedstawiać się jako spadkobierca rodziny Hochbergów. pojawiają się liczni oszuści i fałszerze. Wraz z nimi i przeciwko nim Daniel konstruuje kilka przemyślnych intryg. które jeszcze pomnażają jego zasoby…

„Akta sądowe jednego z największych oszustów III RP liczą ponad sto dwadzieścia tomów. Zapoznałam się z każdą włączoną do tego materiału kartą. To. co Państwu przedstawiam w postaci fabularnej opowieści. jest ledwie kroplą w morzu niegodziwości i krętactw. które miały miejsce w rzeczywistości. Dla mnie praca ze zgromadzonym materiałem była równie dotkliwa. jak obcowanie z diabłem. i taki też archetyp obrałam dla bohatera.”
Katarzyna Bonda

Autor: Katarzyna Bonda

Cena: 49.90

Katarzyna Bonda: MP3


Success and Change

Kategoria: Poradniki

Mateusz Grzesiak zdobywcą Nagrody Teofrasta!

Bestseller wydawnictwa Onepress – „Success and Change” – otrzymał nagrodę Teofrasta dla najpopularniejszej książki psychologicznej 2014 roku. przyznawaną przez miesięcznik „Charaktery”.

 

Naucz się zarządzać JEDNYM kluczowym czynnikiem. aby w pełni wykorzystać osobisty potencjał. zwiększyć własną efektywność i podnieść jakość swojego życia.

Konstruktywne myślenie. skuteczna komunikacja. upragniona kontrola nad własnymi emocjami. zrealizowane cele. silna osobowość… By móc to wszystko osiągnąć potrzebujesz umiejętnie wpływać na jedną rzecz… Tylko? Tak. bo ta jedna rzecz decyduje o wszystkim – to Twój umysł. Nadszedł już czas. abyś w pełni wykorzystał jego możliwości.

Proponuję Ci zmianę. To będzie podróż od powtarzających się błędów. ograniczeń. nerwów i frustracji do świadomego życia. wolności emocjonalnej. stabilnych relacji i realizacji Twoich najważniejszych celów. 

Po pierwsze… bądź bardziej świadomy! 

Zajrzyj trochę głębiej i odszukaj w sobie to. co najlepsze. Odkryj własne ograniczenia i blokady. by zerwać z nimi raz na zawsze. Porzuć stare przeświadczenia. problematyczne relacje. męczące nawyki i zacznij świadomie zarządzać swoim życiem. 

Po drugie… wpłyń na bieg wydarzeń! 

Success and change to Twój prywatny trening umysłu. Nareszcie dowiesz się. jak skutecznie wpływać na zdarzenia. by bez przeszkód realizować plany i układać życie na własnych warunkach.


Kliknij. żeby powiększyć obrazek:

Highslide JS


Autor: Mateusz Grzesiak

Cena: 31.99

Mateusz Grzesiak: MP3


Noe kontra Mabbul. Przeciw upadkowi i zepsuciu

Kategoria: Religia

Czy nie jesteśmy świadkami „modernizacji nieba”? I czy to nie oznacza jego końca? Jak mam czcić Boga. który ewoluuje? Jak mam czcić Boga. którego kroją mi na miarę najnowszej mody? Czy naprawdę trzeba czuć lęk przed metką zacofania?

o. Adam Czuszel (fragment książki)

Polecam lekturę książki wszystkim. którzy uważają. że nie ma już czasu ani na poezję. ani na romanse czy kryminały. a nawet na klasykę. a zastanawiają się poważnie nad zbawianiem siebie.

o. Augustyn Pelanowski (fragment wprowadzenia do książki)

Autor: o. Adam Czuszel OSPPE

Cena: 62.90

o. Adam Czuszel OSPPE: MP3


Tajemnica Sary H.

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

To zaskakująca i zabawna powieść obyczajowa… trochę nie z tego świata!

Wypadek samochodowy wywraca życie Małgorzaty Lindberg do góry nogami. Zapomniana gwiazda wielkiego ekranu niespodziewanie budzi się w cudzym ciele… Dwadzieścia lat młodsza. lecz wciąż przebiegła i zdeterminowana. by ponownie znaleźć się na pierwszych stronach gazet. Małgorzata nie wie. że ktoś poznał jej sekret. Jaką cenę zapłaci za swoją drugą szansę?

Wielu choć raz w życiu marzyło. by zacząć wszystko od nowa. zachowując wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas całego życia… Jej się to udało. Poznajcie tajemnicę Sary H.!

Autor: Paulina Wróbel

Cena: 14.90

Paulina Wróbel: MP3anna kalbarczyk, kontrapulsacja wewnątrzaortalna zadania pielęgniarki, chcieć mniej. minimalizm w praktyce, oszustki fili, świniak, odruch fergusona, ania na uniwersytecie słuchowisko, andrzej zaniewski, spotkanie na mimban, agatha raisin serial, audiobuk, beata pawlikowska książki pdf, mad max gra poradnik, roman milewski podstawy ekonomii, trylogia jabłoniowa, łukasz pisarczyk…