Kolekcjonerka

Kolekcjonerka Kategoria: Pozostałe   Wyrafinowanie czy wyuzdanie? Na pewno zmysłowość malowana słowem. Daj się o tym przekonać Marcie Motyl! Bohaterka książki. Magda. nazywa siebie gejszą. Podsyca i realizuje pragnienia. pozuje do aktów. Zostaje płatną kochanką starszej od siebie Mecenaski. Pod podszewką erotycznej relacji kryją się niejednoznaczne motywy i niejeden sekret… Czy niosą historie z przeszłości?…

Published by admin in1 września 2015
Tagi: , , , ,

Kolekcjonerka

Kategoria: Pozostałe

 

Wyrafinowanie czy wyuzdanie? Na pewno zmysłowość malowana słowem. Daj się o tym przekonać Marcie Motyl!

Bohaterka książki. Magda. nazywa siebie gejszą. Podsyca i realizuje pragnienia. pozuje do aktów. Zostaje płatną kochanką starszej od siebie Mecenaski. Pod podszewką erotycznej relacji kryją się niejednoznaczne motywy i niejeden sekret… Czy niosą historie z przeszłości? Czy zaważą na przyszłości? Zanurz się w buzujących nastrojami zwierzeniach Magdy i dopieść zmysły lekturą!

Autor: Marta Motyl

Cena: 14.90

Marta Motyl: MP3


100 sekretów Mistrza Sprzedaży

Kategoria: Pozostałe

Nieważne. ile wiesz. Ważne. co z tego stosujesz w praktyce.

Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy. ale i porażki. Wiesz. że pomimo kryzysów. wymagających klientów i dużej konkurencji sprzedaż nie tylko bywa źródłem dochodów. lecz także może Ci dostarczyć wiele osobistej satysfakcji. Twoje zasoby wiedzy i umiejętności wciąż rosną. lecz czasami brakuje Ci tego czegoś – właściwej. konkretnej porady. przychodzącej w odpowiednim momencie.

100 zasad. którymi dzieli się z Tobą Mistrz Sprzedaży. to niezbędnik wybitnego handlowca. Czasem zasady wydadzą Ci się oczywiste. czasem odkrywcze. a przy niektórych zatrzymasz się i powiesz: „To jest to!”. Rady zamieszczone w tej książce są krótkie i treściwe. Stworzone specjalnie dla Ciebie – człowieka zajętego. zawsze w biegu. który nie ma czasu na zagłębianie się w filozoficzne dywagacje. Przeczytaj je. a spojrzysz na sprzedawanie z innej strony. będziesz w nowy sposób myśleć o swojej pracy. klientach. ich celach i oczekiwaniach.

Pamiętaj! Po przeczytaniu tej książki nie pożyczaj jej nikomu na dłużej. Na pewno będziesz wracać do niej wielokrotnie.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 19.90

Arkadiusz Bednarski: MP3biblioteka audiobooki za darmo, chłopiec w pasiastej piżamie pdf, bogowie i krolowie, władca pierścieni mobi, oddychaj mną pdf, nieznośny milioner pdf doci, ruina i rewolta, koniec drogi, arystoteles ustrój polityczny aten, diane setterfield trzynasta opowieść, cudowna podróż lektura, dla ciebie wszystko, piekny gracz pdf, thrillery na faktach, rosyjski pdf, blekot wiedźmin, świat zofii książka, siedem śmierci, daniel keyes – człowiek o 24 twarzach, gra na cudzym boisku…