Na strunach światła

Na strunach światła Kategoria: Powieści i opowiadania Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita. a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze. gdyby nie stare krzywdy. niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany gość. nazywana Królową Śniegu. matka…

Published by admin in29 sierpnia 2015
Tagi: , , , , , ,

Na strunach światła

Kategoria: Powieści i opowiadania

Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita. a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze. gdyby nie stare krzywdy. niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany gość. nazywana Królową Śniegu. matka Antka. Nie ma ona żadnych skrupułów w walce o swoje racje. Mocno zetrą się dwie skonfliktowane kobiety: żona i kochanka. Która z nich wygra?

Tymczasem obok rozwija się zakazana miłość. a dobra przyjaźń nie chce przerodzić się w związek. Skomplikowane relacje uczuciowe staną się dla bohaterów nie lada wyzwaniem.

Czy w przytulnej kuchni babci Kaliny uda się znów zaprowadzić ład w sercach wszystkich bliskich jej osób? Jak sobie poradzi z trudnymi zadaniami? Jak potoczą się dalsze losy ulubionych bohaterów serii Willa pod kasztanem?

ISBN: 978-83-8125-846-3

Cena: 9999

978-83-8125-846-3:


tajnionych akt i nieopublikowanych dotąd wspomnień. przedstawia nieznaną historię Czarnobyla. Pisze o powstaniu elektrowni. o życiu mieszkańców Prypeci. o absurdach ZSRR. Skupia się na przebiegu tragedii. kulisach działań propagandowych oraz skutkach wybuchu. Snuje przejmującą opowieść o heroizmie. desperacji i rozpaczy.

Takiej książki jeszcze nie było. Wątek społeczny przeplata się z naukowym. historia zwykłych ludzi rozgrywa się na tle wyścigu technologicznego. O północy w Czarnobylu to zwieńczenie ponad dziesięcioletniej reporterskiej pracy nad nieznaną historią czarnobylskiej katastrofy – nieopowiedzianą i ukrywaną przez ponad trzy dekady.

Kategoria: Autor

Adam Higginbotham

ISBN: 978-83-8129-698-4

Cena: 9999

978-83-8129-698-4:


Beewinjapeedee

Kategoria: Pozostałe

A documentary filmmaker travels to the Everglades in search of his brother’s killer and encounters a legendary Indian princess and shape-shifter with a ravenous appetite.

Autor: JoBe Cerny

Cena: 4.90

JoBe Cerny: MP3


Kategoria:

Wydawnictwo

Rok_wydania: 2019

Cena:

2019: 9999


Bez skrupułów

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Studentka Kathy Culver znika w tajemniczych okolicznościach na terenie kampusu Uniwersytetu Restona w New Jersey. Pozostawione ślady pozwalają przypuszczać. iż padła ofiarą gwałtu i zabójstwa. Osiemnaście miesięcy później ktoś zamieszcza zdjęcie Kathy w piśmie pornograficznym. Były narzeczony dziewczyny Christian Steele. wschodząca gwiazda amerykańskiego futbolu. odbiera zagadkowy telefon – w słuchawce słychać głos zaginionej. Kiedy z rąk mordercy ginie ojciec Kathy. jej starsza siostra. dawna ukochana Myrona – piękna pisarka Jessica – prosi go o pomoc.

Autor: Harlan Coben

Cena: 20.90

Harlan Coben: MP3film o muzykach, party gwiazd, abecadło kisiela, książki na czytnik, czerwone tło świąteczne, dawid banasiak syn słowika, cynthia eden, bogactwo i nędza narodów pdf, burnout 3: takedown, erotyk książka pdf, bakczysaraj w nocy, produkcja zwierzęca hortpress, siddhartha hermann hesse, ofiara karin slaughter, cholonek czyli dobry pan bóg z gliny, 13 powodów winston, return of the king, wiatrogon aeronauty…