Wszystko będzie dobrze

Wszystko będzie dobrze Kategoria: Powieści i opowiadania   Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia – jak jej się wydaje – wymarzonego księcia z bajki. Jest pierwszy dzień Nowego Roku.…

Published by admin in15 sierpnia 2015
Tagi: , , , , ,

Wszystko będzie dobrze

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Rok z życia dwóch serdecznych przyjaciółek Honoraty i Arlety. Honorata z oddaniem pracuje w ośrodku pomocy społecznej. Dzięki jednej z podopiecznych zyskuje wymarzoną rodzinę i spełnia swoje najskrytsze marzenie. Tymczasem Arleta poślubia – jak jej się wydaje – wymarzonego księcia z bajki.

Jest pierwszy dzień Nowego Roku. Skatowana przez męża Arleta trafia do szpitala. Mimo że rany goją się szybko. dziewczyna zmaga się z niepewnością i strachem. Szczęśliwie los stawia na jej drodze silne i mądre kobiety. dzięki którym krok po kroku odnajduje prawdziwą siebie i przekonuje się. że życie pisze dla niej całkiem nowy scenariusz.

Wszystko będzie dobrze to poruszająca opowieść o mocy nadziei. kobiecej przyjaźni i… Rudziku. odnalezionym kocie. Wszystko będzie dobrze. Nie ma sytuacji bez wyjścia.

Autor: Ewa Maja Maćkowiak

Cena: 9999

Ewa Maja Maćkowiak:


Zemsta ubiera się u Prady

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Nowa powieść Weisberger – książka. na którą czekały miliony czytelniczek – to kontynuacja bestsellera „Diabeł ubiera się u Prady”. ukazująca dalsze losy jej bohaterek: Mirandy Priestly. szefowej „z piekła rodem”. i dwóch rywalizujących ze sobą asystentek: Andy i Emily.

Minęło prawie dziesięć lat od dnia. w którym Andy Sachs zrezygnowała z pracy w prestiżowym miesięczniku mody Runway. gdzie była asystentką okrutnej i nieprzewidywalnej Mirandy Priestly. Wreszcie wszystko jej się układa – zawodowo i prywatnie. Wspólnie ze swoją dawną rywalką. obecnie przyjaciółką i wspólniczką Emily. prowadzi luksusowy magazyn ślubny „Plunge” i właśnie wzięła ślub z miłością swego życia. Maxem Harrisonem. Na horyzoncie jednak. jak spod ziemi. pojawia się Miranda Priestly. która chce kupić „Plunge’a” za astronomiczną kwotę

Autor: Andrzej Pilipiuk

Cena: 39.90

Andrzej Pilipiuk: MP3


Fashion Victim

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jeśli Sophie Kent wpadnie na trop. możesz być pewny. że nie wypuści go z rąk!

Fashion Victim to pasjonujący kryminał autorstwa amerykańskiej dziennikarki Carrie Jackson. którego akcja obraca się wokół świata mody. Główna bohaterka. reporterka londyńskiej gazety Sophie Kent bada sprawę morderstwa młodej modelki. która przyjechała do Londynu w pogoni za lepszym życiem. Śledztwo okazuje się bardzo ryzykowne. lecz młoda dziennikarka traktuje je jako wyzwanie i odskocznię od problemów osobistych. Bowiem Sophie wciąż nie może się pogodzić z tragiczną śmiercią młodszego brata. za którą czuje się odpowiedzialna. Sophie prowadzi czytelników przez świat mody i blichtru. odsłaniając przed nimi sekrety skrywane pod błyszczącą otoczką pozorów.

Fashion Victim to idealna lektura zarówno dla fanów gatunku. jak i mody. W tej książce znajdziemy wszystko. czego wymaga dobry kryminał: wiarygodne postaci. przemyślaną fabułę. niezwykłą atmosferę tajemnicy.

 

Autor: Corrie Jackson

Cena: 20.90

Corrie Jackson: MP3


o znak właśnie.

Kategoria: Autor

Andrzej Ziemiański

ISBN: 978-83-7830-871-3

Cena: 9999

978-83-7830-871-3:lalka szczegółowe opracowanie, tajemnica zielonej pieczęci pdf, powrót z gwiazd pdf, kolejne 365 dni mobi, gramatyka rosyjska pdf, cora reilly złączeni, ekotiopat, elex buildy, odkrycie naukowe, lucyfer komiks pdf, prorok khalil gibran, upadek po angielsku, manwhore +1 pdf, skazany na milosc, o psie, który jeździł koleją pdf, szczęście diabła pdf, ja cię kocham a ty miau, statystyka dla bystrzaków pdf, saga zmierzch cz 3, zbuntowane serce doci, zdrada bourne a, szymon szymonowic sielanki, wiedźmin download, strzelcy sharpe’a, wiek niewinności online, prometeusz pdf…