Zemsta i Przebaczenie. Tom 2. Otchłań nienawiści

Zemsta i Przebaczenie. Tom 2. Otchłań nienawiści Kategoria: Powieści i opowiadania Dalsze losy czwórki bohaterów znanych słuchaczom z ”Narodzin gniewu”. Końcowa faza II wojny światowej to świat. w którym próbuje się odnaleźć nie tylko wspomniana grupa. ale de facto większość ludzi na świecie. W obliczu nazistowskiego terroru ludzkie życie ma małą wartość. Tutaj pewne jest…

Published by admin in13 sierpnia 2015
Tagi: , , , ,

Zemsta i Przebaczenie. Tom 2. Otchłań nienawiści

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dalsze losy czwórki bohaterów znanych słuchaczom z ”Narodzin gniewu”. Końcowa faza II wojny światowej to świat. w którym próbuje się odnaleźć nie tylko wspomniana grupa. ale de facto większość ludzi na świecie. W obliczu nazistowskiego terroru ludzkie życie ma małą wartość. Tutaj pewne jest tylko to. że nic pewne nie jest.

Czy w obliczu takiej rzeczywistości uda się zachować takie wartości jak miłość i przyjaźń? Jak daleko trzeba rozszerzyć swoją moralność? Wartka akcja. zdrada. miłość. wrogie działania hitlerowców… Jak w takich okolicznościach ma się zachować pojedynczy człowiek?

Autor: Joanna Jax

Cena: 15.90

Joanna Jax: MP3


Język niemiecki w IT. Rozmówki

Kategoria: Nauka języków


UWAGA: Kup książkę i zgarnij audiobook Autora w BONUSIE! Szczegóły promocji >>

UWAGA: Kup ebook i zgarnij audiobook Autora w BONUSIE! Szczegóły promocji >>

UWAGA: Kup audiobooka i zgarnij ebooka Autora w BONUSIE! Szczegóły promocji >>


 

Nie taki straszny niemiecki w IT!

 

  • Współpracujesz z niemieckimi klientami?
  • Myślisz o przeprowadzce za zachodnią granicę?
  • Chcesz poszerzyć swoje umiejętności językowe?

Jeśli na choć jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco. ta książka jest dla Ciebie!

Polscy informatycy dali się światu poznać z jak najlepszej strony. więc świat upomina się o nich. Coraz więcej rodzimych firm współpracuje z europejskimi klientami. dla których podstawowym językiem komunikacji jest niemiecki. Liczne organizacje zza Odry korzystają z outsourcingu świadczonego przez polskich przedsiębiorców. Wielu Polaków planuje rozwinąć swoje kariery w branży IT w niemieckich. austriackich lub szwajcarskich firmach. Wszystko to powoduje. że na rynku jest duży popyt na informatyków znających branżowy język niemiecki. wielu z nich dostrzega też konieczność poznania tego języka w stopniu komunikatywnym.

Jeśli jesteś wśród nich i Ty. sięgnij po książkę Język niemiecki w IT. Rozmówki. Rozwiniesz dzięki niej swoje umiejętności językowe. poznasz branżowe zwroty i terminy wykorzystywane w IT. a także dowiesz się. jak płynnie odpowiadać na najczęściej zadawane pytania i prawidłowo formułować własne. Ułożone tematycznie rozmówki pozwolą Ci nie tylko podszlifować niemiecki i poszerzyć słownictwo. lecz także poznać kulturę pracy w niemieckojęzycznej firmie. Pytania do dialogów ułatwią rozwiązanie języka. a tłumaczenia rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące przedstawionych treści. Bardzo praktyczny sposób prezentacji i wieloletnie doświadczenie autora zapewnią Ci niezbędną pewność siebie.

  • Dialogi z życia wzięte. dotyczące różnych zagadnień z branży IT
  • Rozmówki na praktyczne tematy poruszane w firmach
  • Specjalistyczne słownictwo i kontekst. w którym jest używane
  • Pytania pozwalające sprawdzić zrozumienie treści
  • Tłumaczenia dialogów wyjaśniające wątpliwości
  • Zwroty przydatne w karierze zawodowej i życiu codziennym

Poznaj informatyczny język niemiecki od strony praktycznej!

Autor: Marcin Jackiewicz

Cena: 29.90

Marcin Jackiewicz: MP3lilla veneda, wieki światła, przypomnimy to panu hurtowo, silent hill 2 poradnik, techniki negocjacji książka pdf, harwas napierała psychologia rozwoju człowieka, lee cooper opinie, senua’s sacrifice, o mężczyźnie który pomylił żonę z kapeluszem, purpura i czerń, szczęście diabła meghan march pdf doci, dotyk anioła książka, emilia zimnica kuzioła, czasopismo egzorcysta, dziewczynka z parku audiobook za darmo, józef szopiński, bandażowanie śrubowe, niczego nie żałuję mem…