Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II

Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II Kategoria: Poradniki W prostocie tkwi siła Interpretuj własne emocje i zachowania Zrozum ludzkie działania i procesy myślowe Odkryj. o co tak naprawdę chodzi w psychologii Podróż po zakamarkach ludzkiej psychiki Psychologia towarzyszy Ci każdego dnia. czy tego chcesz czy nie. Możesz ją zignorować. żyć dalej i stracić okazję do odkrycia.…

Published by admin in4 sierpnia 2015
Tagi: , , , ,

Psychologia dla bystrzaków. Wydanie II

Kategoria: Poradniki

W prostocie tkwi siła

 • Interpretuj własne emocje i zachowania
 • Zrozum ludzkie działania i procesy myślowe
 • Odkryj. o co tak naprawdę chodzi w psychologii

Podróż po zakamarkach ludzkiej psychiki

Psychologia towarzyszy Ci każdego dnia. czy tego chcesz czy nie. Możesz ją zignorować. żyć dalej i stracić okazję do odkrycia. dlaczego ludzie zachowują się czasem irracjonalnie. dlaczego myślą inaczej niż ty i czemu nie zawsze potrafią komunikować się w zrozumiały sposób. Możesz też otworzyć tę książkę i wniknąć w zupełnie nowy. fascynujący świat ludzkiego umysłu. poznać kilku intrygujących naukowców i przeprowadzane przez nich szokujące eksperymenty. zrozumieć. czym naprawdę są zaburzenia psychiczne i skąd się biorą. a ponadto dowiedzieć się czegoś nowego o sobie lub swoich bliskich.

W książce :

 • wprowadzenie

  1: 9999

  Cena:

  9999:


  Plotkara 4: Bo jestem tego warta

  Kategoria: Pozostałe

  Blair stara się o przyjęcie do Yale. Chociaż nie wszystko w tej sprawie przebiegało dotąd po jej myśli. ma nadzieję. że zrealizuje swoje plany. Serena spotyka się z Aaronem. przyrodnim bratem Blair. Nate natomiast zakończył związek z Jenny. Vanessa i Dan zaczynają odnosić sukcesy artystyczne.

  Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

   

  Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

  Autor: Cecily von Ziegesar

  Cena: 9999

  Cecily von Ziegesar:


  Tomek w grobowcach faraonów

  Kategoria: Literatura młodzieżowa

  Tomek w grobowcach faraonów to dziewiąty i ostatni tom cyklu książek Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego i jego przyjaciół. po raz pierwszy wydany w 1994 roku. a później kilkukrotnie wznawiany. Został ukończony i wydany po śmierci autora. Współautorem powieści jest ks. Adam Zelga.

  Tomek tym razem musi zmierzyć się ze starożytną zagadką. pustynnymi rozbójnikami i czarownikiem w murzyńskiej wiosce.

  Autor: Alfred Szklarski

  Cena: 17.90

  Alfred Szklarski: MP3


  nvironment. and – in the extreme – leads to the self-destruction of one’s career. Protect Your Achilles Heel is filled with modern-day parables. observations. and real-life examples that validate these nine flaws as timeless forces that managers in every generation must learn to conquer if they are to protect their own Achilles Heels.

  Kategoria: Autor

  Wess Roberts

  ISBN:

  Cena: 9999

  :  laseczka i tajemnica, mma fighter przebaczenie pdf, mcarthur upadłość, fortepian szopena, ultima gry, pokolenie ikea pdf, podróże do wielu odległych narodów świata, taleb antykruchość, trygonometrai, poznaj swoich dziadków, ok amen, olga tokarczuk pdf chomikuj, wolcen, bracia krwi, marek hłasko pdf, widok ze świnicy do doliny wierchcichej, żerca miszczuk pdf, szalwar kamiz, ciemna strona greya, virtuallo, komiks gigant pdf, ofiara max czornyj, marek rutkowski…