O dziewczynce. która spotkała Anioła

O dziewczynce. która spotkała Anioła Kategoria: Pozostałe Książka O DZIEWCZYNCE. KTÓRA SPOTKAŁA ANIOŁA. to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci. Owoce Ducha Świętego wymienione w wersecie Listu do Galatów 5.22-23 zostały przedstawione na przykładzie przygód Alicji – dziewczynki uczącej się w Edukacji Domowej w polskiej rodzinie. Te opowiadania powstały z pragnienia autorki. by zachęcać dzieci do praktykowania…

Published by admin in25 lipca 2015
Tagi: , , , , ,

O dziewczynce. która spotkała Anioła

Kategoria: Pozostałe

Książka O DZIEWCZYNCE. KTÓRA SPOTKAŁA ANIOŁA. to poruszający zbiór opowiadań dla dzieci. Owoce Ducha Świętego wymienione w wersecie Listu do Galatów 5.22-23 zostały przedstawione na przykładzie przygód Alicji – dziewczynki uczącej się w Edukacji Domowej w polskiej rodzinie.

Te opowiadania powstały z pragnienia autorki. by zachęcać dzieci do praktykowania dojrzałej wiary na co dzień. Opisane historie sprawią dużo radości nie tylko dzieciom. ale również rodzicom. jeśli będą towarzyszyć w ich czytaniu 🙂

Szczególną wartością książeczki jest ukazanie również realiów Edukacji Domowej. która staje się coraz bardziej popularna w Polsce

 

Książka ilustrowana.

“Owocem zaś Ducha jest miłość. radość. pokój. cierpliwość.
uprzejmość. dobroć. wierność. łagodność. powściągliwość”.
Galatów 5.22-23


Fragment:

Nagle przypomniała sobie: w kieszeni dżinsowych szortów tkwił płócienny woreczek. a jego zawartość nieprzyjemnie uwierała Alicję. gdy siedziała po turecku. Dziewczynka wydobyła zawiniątko. Odwiązała maleńki sznureczek i zajrzała do środka. Na dnie woreczka leżało ziarenko. które dostała dziś od pana Michała. właściciela sklepu ogrodniczego. Nie wyglądało na szczególne. Po prostu czarna kuleczka wielkości ziarnka grochu. Co pan Michał miał na myśli mówiąc. że to nasionko z samego nieba? Alicja trzymała je w dwóch palcach i przyglądała mu się uważnie. Co z takiego ziarenka może wyrosnąć?

 


Recenzje:

„Dobrze jest napełniać nasze dzieci Bożymi treściami w atrakcyjnej formie. Ta książka w niezwykle ciekawy sposób opowiada o rozwoju owoców Ducha Świętego. Polecam!”

Dr Piotr Wołochowicz
Teolog. autor książki „Wierzące Dzieci”. dyrektor Fundacji Misja Służby Rodzinie

„Książka pokazuje wyjątkowość relacji z Panem Jezusem w naturalnych. codziennych okolicznościach. Te historie opatrzone wersetami z Biblii są zachętą dla dzieci do naśladowania Alicji. a czytane razem z rodzicem – do głębokich rozmów i zmian.”

Joanna Dzieciątko
Stowarzyszenie Edukacji w Rodzinie

„Moim zdaniem ta książka jest inspirująca do kształtowania własnego charakteru. Podoba mi się w tych opowiadaniach. że przygody Alicji dzieją się we współczesnym świecie”

Miriam. 13 lat

Autor: Karolina Garlej-Zgorzelska

Cena: 9.99

Karolina Garlej-Zgorzelska: MP3


awno temu. Jeremy Clarkson miał marzenie. Marzył mu się świat. w którym wszystko. co bezsensowne. idiotyczne i absurdalne jest surowo wzbronione… Świat. w którym zwycięża zdrowy rozsądek i niczym nieskrępowana pomysłowość.

Trzy książki i trzy miliony sprzedanych egzemplarzy później jego marzenie o świecie według Clarksona wciąż żyje… Pytając „W czym problem?”. Jeremy wyrusza w kolejną misję. Przeludnione więzienia. wycinka lasów deszczowych. podłej jakości służba zdrowia. coraz gorsza muzyka. tradycja dławiąca nowoczesność – to tylko nieliczne z problemów. którym chce zaradzić w zupełnie niestandardowy sposób.

Śledząc wywody niekwestionowanego wirtuoza ostrego pióra. dowiecie się:

– dlaczego kryzys finansowy to konsekwencja picia herbaty.

– co łączy Jamesa Bonda i Batmana z Kubusiem Puchatkiem.

– kiedy możemy osiągnąć stan zwany „szczęściem doskonałym”.

– w jaki sposób

Kategoria: Historia i literatura faktu

Pierwszy polski audiobook Jeremy’ego Clarskona „Świat według Clarksona 4: W czym problem?”. przygotowany we współpracy z firmą Fonopolis (wydawnictwo znane do tej pory między innymi z produkcji „Wiedźmina” w wersji audio).

Książkę czyta Jacek Braciak. którego charakterystyczny. spokojny głos w zestawieniu z poczuciem humoru bezkompromisowego Brytyjczyka sprawia. że książka ta w wersji audio jest świetnym towarzyszem podróży czy domowej krzątaniny.

Długo zastanawialiśmy się. kto powinien przeczytać Clarksona. to niełatwe. bo tu potrzebny był ktoś kto spojrzy na te felietony z dystansem a nie będzie „grał” śmiechu – mówi Błażej Kukla koproducent wersji audio.

Clarkson w samochodzie pobudza lepiej niż espresso – podsumowuje swojego pierwszego w życiu audiobooka Jacek Braciak.

O książce:

Dawno. d

ISBN:

Cena: 9999

:


pozostają rozdzieleni. Będziesz śledzić ich rozstania i powroty ze ściśniętym gardłem!

Jak cienka linia dzieli nienawiść od namiętności?

Kategoria: Autor

Penelope Ward

ISBN: 978-83-283-7685-4

Cena: 9999

978-83-283-7685-4: Rozdział 1.Czternaście lat wcześniejRozdział 2.Rozdział 3.Jedenaście lat wcześniejRozdział 4.Dziesięć lat wcześniejRozdział 5.Dziewięć lat wcześniejRozdział 6.Rozdział 7.Rozdział 8.Rozdział 9.CZĘŚĆ DRUGAOsiem miesięcy późniejRozdział 10.Rozdział 11.Rozdział 12.Rozdział 13.Rozdział 14.Rozdział 15.Rozdział 16.Rozdział 17.Rozdział 18.Rozdział 19.Rozdział 20.Rozdział 21.Rozdział 22.Rozdział 23.EpilogJUSTINPodziękowaniaNotka biograficznamedal of honor: airborne, pdf ebook, maciej frączyk książki, wyspa diabła, rich man poor man, srebrna zatoka jojo moyes, kody hoi 4, cyfrowa twierdza pdf, wiedźmin ksiazki, pan i jego niewolnica, moździerz 82 mm, przewieszenie mróz pdf, deon meyer, dordonia, repetytorium maturalne chemia, wilk i owce ignacy krasicki, komisarz megre…