Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą Kategoria: Poradniki Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą Nie radzisz sobie z terminami. masz słabe wyniki. Twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem. by zająć się smartfonem. Facebookiem. Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda Ci się skupić na pracy. wystarczy jeden SMS czy e-mail. aby…

Published by admin in24 lipca 2015
Tagi: , , , , ,

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą

Kategoria: Poradniki

Sztuka błyskawicznej koncentracji. Mistrzostwo w zarządzaniu uwagą

Nie radzisz sobie z terminami. masz słabe wyniki. Twoja wydajność spada. Odkładasz zadania na potem. by zająć się smartfonem. Facebookiem. Instagramem lub śnieniem na jawie. Jeśli już uda Ci się skupić na pracy. wystarczy jeden SMS czy e-mail. aby natychmiast stracić zainteresowanie obowiązkami. A wrócić do nich jest… cóż. bardzo trudno. Niezależnie od tego. czy jesteś studentem. szanowanym prezesem. menedżerem. czy analitykiem w biznesie. problemy z koncentracją i niedobory skupienia sprawiają. że najbardziej błahy bodziec uniemożliwia dokończenie ważnych zadań. A to wróży poważne kłopoty!

Oto zwięzły i praktyczny poradnik. dzięki któremu nauczysz się trenować własną uwagę. Zdziwisz się. jak szybko doprowadzisz swoją koncentrację do perfekcji i jak imponująco zwiększys

Autor: Joanna Berendt. Agnieszka Kozak

Cena: 39.90

Joanna Berendt. Agnieszka Kozak: MP3


Szczęście za progiem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zabawna i wciągająca historia dziewczyny z prowincji. która zjawia się pewnego letniego dnia w Warszawie z jedną. pustawą walizką i chce podbić świat.

Akcja toczy się jak burza. przygoda goni przygodę – od zapomnianego przez Boga i ludzi Jagniątkowa po Martynikę – a czytelnik nie może oderwać się od lektury. Przez karty książki przewija się cała galeria malowniczych postaci: nawiedzony muzyk Józio. groźna pani Irena. umięśniony Sebek. zapity Remek. a każda z nich ma wpływ na los bohaterki i jej widzenie świata.

Czy Kopciuszek zrobi karierę i znajdzie księcia? A może książę wcale nie będzie tym. czego naprawdę chce Kopciuszek?

Autor: Manula Kalicka

Cena: 14.90

Manula Kalicka: MP3


Tytus. Romek i A’Tomek: Wyspy Nonsensu

Kategoria: Powieści i opowiadania

Historia harcerzy. którzy próbują uczłowieczyć pewną niesforną małpę. jest znana czytelnikom od pokoleń. Pierwszy jej tom ukazał się w 1957 r. Mimo upływu ponad 50 lat seria nadal zdobywa coraz to nowych czytelników. Wracają do niej także dawni wielbiciele. Jednym z nich jest Tomasz Kin – inicjator tego projektu i autor słuchowiska. Dziennikarz zaprosił do współpracy wybitnych aktorów: Arkadiusza Jakubika (Tytus). Rafała Mohra (Romek). Bartłomieja Topę (A’Tomek). Krzysztofa Globisza (profesor T. Alent) oraz Ksawerego Jasieńskiego (narrator). legendę radiofonii. spikera radiowego i telewizyjnego. Dowcipni. błyskotliwi. perfekcyjni – zmierzyli się z historią. którą znają niemal wszyscy.

Autor: Tomasz Kin. Henryk Jerzy Chmielewski

Cena: 16.90

Tomasz Kin. Henryk Jerzy Chmielewski: MP3


Kategoria: Autor

Joanne Stone. Keith Eddleman. Mary Duenwald

ISBN: 978-83-283-6278-9

Cena: 9999

978-83-283-6278-9: O autorach Podziękowania od autorów Podziękowania od wydawcy oryginału Wstęp O książce Co nowego dodano do tego wydania książki? Naiwne założenia Ikony użyte w książce Co dalej Część I No to zaczynamy! W tej części Rozdział 1 Dwie kreski na teście: chyba jestem w ciąży! W TYM ROZDZIALE: Rozpoznawanie objawów ciąży Historia Joanny Jak stwierdzić. czy jesteś w ciąży? Jak uzyskać odpowiedź w domu? Wizyta u lekarza w celu uzyskania odpowiedzi Obliczenie daty poro…


Pokonaj stres z Kaizen

Kategoria: Poradniki

Ze stresem można sobie poradzić – wywiad z Jarosławem Gibasem na Interia.pl >>

 

Otrząśnij się z bezsensownych stresów!

 

  • Stres i jego przyczyny. czyli czego naprawdę się boisz
  • Akceptacja i dystans. czyli jak oswoić własne odwieczne lęki
  • Próba sił. czyli co może Ci dać codzienne mocowanie się ze stresem

Stres działa na człowieka od zawsze — i to wielokierunkowo. Pozwala nam przetrwać. a jednocześnie bywa potężną barierą. uniemożliwiającą normalne funkcjonowanie. Silny. przewlekły. często związany z niezdrowym trybem życia. staje się przyczyną wielu chorób. utrudnia kontakty z ludźmi. zmienia życie w koszmar. Znasz to? Nie śpisz po nocach. zjadają Cię nerwy na egzaminie. jesteś zmęczony nieustannymi zmaganiami z nawracającym lękiem? Okazuje się. że wcale nie musisz tak żyć. Pokonaj stres z Kaizen — tak jak oswaja się dziką bestię.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania. jakie nasuwają Ci się w związku ze stresem. Dowiesz się. jak wpływa on na Twoje zdrowie i co może go powodować. Odkryjesz głębokie. prawdziwe przyczyny Twoich lęków i zrozumiesz. że tylko zmiana perspektywy. szersze spojrzenie na konkretny problem jest w stanie skutecznie osłonić Cię przed nimi. Nauczysz się także radzić sobie z nim za pomocą filozofii małych kroków. zmiany nastawienia i wyobraźni. Uświadomisz sobie. że każda trudna sytuacja — także ta. która dopada Cię właśnie w tej chwili jak tygrys wyskakujący zza drzewa — jest szansą na nowe otwarcie. a nie paraliżującym. ostatecznym doświadczeniem. Poddaj się temu. co niesie Ci życie. i szukaj w tym inspiracji. zamiast bez końca się lękać. To naprawdę możliwe!

Tygrysa da się pokonać. ale można go również oswoić!

 


 

Autor: Jarosław Gibas

Cena: 27.00

Jarosław Gibas: MP3


edzę o tym okresie. jest znawcą etosu wikińskiego. Publikował w czasopismach: „Wiedza i Życie”. „Focus Historia”. „Mówią Wieki” i w Nowej Fantastyce. W 2013 rou zadebiutował powieścią fantastyczno-historyczną „Karmiciel kruków”.

Kategoria: Autor

Łukasz Malinowski

ISBN: 978-87-26-56063-3

Cena: 9999

978-87-26-56063-3:


Echo w płomieniach

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Jazda autostopem może być niebezpieczna. A czekanie na okazję w prażącym słońcu Teksasu nie należy do przyjemności. Nagrodą może być jednak piękna kobieta w białym cadillacu.

Mąż Carmen Greer za kilka dni wyjdzie z więzienia i będzie chciał ją zabić. Zdesperowana kobieta nie widzi innego sposobu na powstrzymanie go niż ten najbardziej oczywisty i prosi Jacka Reachera i pomoc w pozbyciu się męża.

Jeśli były oficer żandarmerii wojskowej się w to zaangażuje. zostanie wplątani w spiralę zbrodni i kłamstw sięgających daleko w przeszłość. A na to zupełnie nie ma ochoty.

Autor: Lee Child

Cena: 16.90

Lee Child: MP3


Mistrz sprzedaży w czasach kryzysu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Zagrożenie. a może szansa? To zależy od Ciebie!

Kryzys to czas. w którym wiele podmiotów gospodarczych i wielu klientów przeżywa trudne chwile. Niedostatki wolnych środków. niepewność przyszłości. niespodziewane zmiany przepisów. wydarzenia na świecie i w kraju. na które nie mamy wpływu – wszystkie te czynniki mogą spowodować. że w trakcie rozmowy handlowej sprzedawca usłyszy od potencjalnego klienta: „Nie. nie dzisiaj. Przepraszam. ale teraz mamy inne priorytety”. I nie sfinalizuje transakcji. Tak. kryzys to zdecydowanie jest zagrożenie i wielka przeszkoda w realizacji planów sprzedaży. Ba. kryzys to zagrożenie dla egzystencji wielu firm!

Z drugiej strony są branże. przedsiębiorstwa. pojedynczy biznesmeni. a także handlowcy. dla których kryzys to czas rozkwitu. Ponieważ oferują ludziom coś. co jest im niezbędne. Albo coś. co zwiększa ich poczucie bezpieczeństwa. Albo po prostu byli w stanie dotrzeć do klienta i przekonać go. że akurat ich produkt lub usługa jest tym. co w kryzysie przyda się szczególnie. Sytuacja kryzysu bowiem wymaga nie tylko znajomości narzędzi i technik sprzedażowych. Skuteczni sprzedawcy mają je oczywiście opanowane do perfekcji bez względu na okoliczności. ale dysponują czymś jeszcze – kreatywnością. która pozwala im twórczo się do nich adaptować.

Prawda jest taka. że na to. co się dzieje. nie mamy większego wpływu. ale mamy wpływ na to. co jesteśmy w stanie zrobić. a przez to także na efekty. jakie uzyskamy.

Autor: Arkadiusz Bednarski

Cena: 39.90

Arkadiusz Bednarski: MP3jak poderwać drania, dania bez gotowania, krokiety z kapustą i pieczarkami przepisy joli, kamienie na szaniec cała książka audiobook, borderlands 2 pl, agnieszka pokojska, bon na prezent, serce gangstera docer, dziadek i niedźwiadek audiobook, dr katarzyna wlaźlak, pierwszy krol, czerwona jaskółka lektor pl, mafia wołomińska członkowie, michał nalewski, legenda o białym orle pdf, bogurodzica hymn, sala tysiąca zagadek, baśnie japońskie pdf, monika szadkowska, zapożyczenia z łaciny, niegrzeczny chłopiec…