Wszystko. czego pragniemy

Wszystko. czego pragniemy Kategoria: Powieści i opowiadania Czy da się zapomnieć o przeszłości? Czy zastanawiałeś się. czego tak naprawdę pragniesz? I jak dobrze znasz siebie oraz bliskich? Różne osoby. mnóstwo wydarzeń. kilka perspektyw. jedno miejsce. Urokliwa podmiejska Jaworowa Dolina znajdująca się w Północnej Karolinie. gdzie mieszkańcy nie chcą żyć przeszłością i starają się niczego w…

Published by admin in14 lipca 2015
Tagi: , , ,

Wszystko. czego pragniemy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy da się zapomnieć o przeszłości?

Czy zastanawiałeś się. czego tak naprawdę pragniesz? I jak dobrze znasz siebie oraz bliskich?

Różne osoby. mnóstwo wydarzeń. kilka perspektyw. jedno miejsce. Urokliwa podmiejska Jaworowa Dolina znajdująca się w Północnej Karolinie. gdzie mieszkańcy nie chcą żyć przeszłością i starają się niczego w życiu nie stracić. Cena szczęścia zawsze jest wysoka. a szczególnie wtedy. gdy chce się je zatrzymać. A wszystkie sekrety są bolesne. choć nie każde kłamstwo jest gorszym wyborem niż prawda.

Aż do czasu. gdy pogmatwane losy sąsiadów połączy wypadek w basenie… Wówczas okazuje się. że nic nie jest takie. jak początkowo się wydawało. a skrywane tajemnice zaczynają wychodzić na jaw. Komu można zaufać?

W Jaworowej Dolinie każdy ma coś do ukrycia. Z czasem ujawniają się skutki dawnych złych wyborów. Nikt nie jest tym. kim chciałby być. chociaż siła złudzeń bywa ogromna. A w upalne wakacje nawet jawory nie dadzą wystarczającej ilości cienia…

 

Ambasadorki książki:

 

Wszystko. czego pragniemy to dowód na to. że nie ma ludzi idealnych. Nie ważne jak perfekcyjna wydaje się otoczka – dom. związek. czy rodzina. każdy ukrywa jakieś mroczne sekrety. Jesteś gotowy. by poznać mieszkańców Jaworowej Doliny. ich zwyczaje i skrywane tajemnice? Książka Marybeth Mayhew Whalen was zaskoczy! Gorąco polecam!

Ewelina Nawara. Myfairybookworld.blogspot.com

 

Wszystko czego pragniemy to wielowątkowa opowieść o idyllicznym miasteczku w Karolinie Północnej. Uważaj na sąsiadów – mogą wiedzieć więcej o twoim życiu niż Ty sam. Wciągająca do ostatniego słowa. pełna sekretów i zostawiająca miliony myśli po zakończeniu.

Emilia Zaręba. podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

 

Wszystko. czego pragniemy to nie kolejna miałka powieść o życiu w małym miasteczku. To fantastyczni bohaterowie i ich życiowe problemy. które są zarysowane z takim rozmachem. że od pierwszych stron ta książka wciąga bez reszty. Marybeth Whalen intryguje i zachęca do poznania mrocznych sekretów osób. które żyją tuż obok. Rozsiądź się wygodnie w fotelu. zrób duży kubek kawy i nastaw się. że nie przerwiesz lektury zanim wszystkie tajemnice nie zostaną rozwiane! Gwarantuję. że po tej lekturze zwątpisz w to. czy kogokolwiek znasz do końca.

Ewa Mikosz – Malara. Kulturantki.pl

 

Cudowna. dobrze napisana książka. która potrafi zaskoczyć – to właśnie przychodzi mi na myśl. kiedy pomyślę o Wszystko. czego pragniemy. Żaden czytelnik nie będzie zawiedziony – spora dawka emocji jest gwarantowana. Przy tej powieści dosłownie nie da się nudzić! Polecam.

Dominika „Iwi” Smoleń. naszksiazkowir.blogspot.com

 

 


 

 

Recenzja na kanale Bestsellerki:

 

 

 

 

 

 

Recenzja na kanale Panna Sasna:

 

Autor: Marybeth Mayhew Whalen

Cena: 39.00

Marybeth Mayhew Whalen: MP3


Rozmyślania

Kategoria: Pozostałe

Nie lada gnębi mnie troska. abym mógł odwiedzić dalekie źródła i czerpać wskazania szczęśliwego życia.

Horacy

Wśród wielu rzymskich cesarzy nie brak było ludzi o wybitnej osobowości. odwadze i zacięciu pisarskim. Niewielu jednak odznaczało się równie błyskotliwym umysłem. pracowitością. spostrzegawczością i skłonnością do rozważania zagadek i paradoksów tego świata. jak właśnie Marek Aureliusz. zwany przez swoich współczesnych filozofem na tronie. Refleksyjna natura cesarza. jasność i precyzyjność jego toku myślenia. a także świadomość istnienia ludzkich niedoskonałości i ograniczeń zaowocowały dziełem. które do dziś czyta się znakomicie. choć pierwotnie wcale nie było przeznaczone do publikacji. Na szczęście po śmierci autora ktoś — być może jego sekretarz. Grek Aleksander — zebrał w całość notatki pisarza i doprowadził do ich rozpowszechnienia.

Rozmyślania to traktat moralny w nurcie filozofii stoickiej. który można potraktować jako doskonałe źródło inspiracji oraz drogę powrotu do prawdziwych. ponadczasowych wartości w świecie przytłoczonym bezwartościowymi. krótkoterminowymi informacjami. Można znaleźć tu pocieszenie i odtrutkę na błahe codzienne problemy. a nade wszystko zastanowić się nad znaczeniem przesłania Marka Aureliusza. nad tym. co mówi do nas z głębi wieków i ile rozważnej racji jest w każdym jego słowie.

Myśl o tym. w jakim stanie ciała i duszy powinna cię zabrać z sobą śmierć i jak krótkie jest życie. jak przepastna wieczność. przeszłość i przyszłość. jak krucha wszelka materia!

Marek Aureliusz

Autor: Marek Aureliusz

Cena: 29.90

Marek Aureliusz: MP3


merican Society for Training & Development GN Poland. coach LMI

To prosta i niezwykle wartościowa książka dla każdego. kto chce się uczyć. Blanchard i jego partnerzy osiągnęli kolejny sukces… pokazują. jak korzystać z posiadanej wiedzy i zmieniać życie własne oraz najbliższych. Lektura obowiązkowa!

– Elliott Masie. prezes. The Learning Consortium

Kategoria: Autor

Ken Blanchard. Paul J. Meyer. Dick Ruhe

ISBN: 978-83-8087-312-4

Cena: 17.90

978-83-8087-312-4: 01. Wstęp 02. Problem 03. Brakujące ogniwo 04. Siła powtarzania 05. Powód nr 1. Zalew informacji 06. Zasada „mniej. ale częściej” w praktyce 07. Powód nr 2. Negatywny filtr 08. Słuchanie a pozytywny sposób myślenia 09. Myślenie przez pryzmat zielonego światła 10. Powód nr 3. Brak kontynuacji 11. Pomoc innym dzięki akcentowaniu tego. co pozytywn


Czy trafi na kogoś. kto jej pomoże. kto poda rękę? Czy uda jej się znaleźć bezpieczne schronienie przed niezwykle przebiegłym i wyjątkowo mściwym prześladowcą?

Kategoria: Autor

Kazimierz Kiljan

ISBN: 978-91-7903-784-0

Cena: 9999

978-91-7903-784-0:będzie bolało adam kay, zasłona dymna, śmiały podryw, begin again mona kasten pdf, jerzy bralczyk książki, dessen, opowieść o dwóch miastach, pobierz z ty, kazusy prawo cywilne pdf, coś się kończy coś się zaczyna wiedźmin 3, tak słodko, koń który mnie wybrał, nowy dom na wyrębach 2 audiobook, sztuka pozytywnego myślenia, demelza poldark, ballada z tamtej strony, wojciech pszoniak rodzice, idealna ninia…