Zakazany układ

Zakazany układ Kategoria: Pozostałe K.N.Haner powraca w wielkim stylu! Wkrocz w brutalny i pełen przemocy świat mafii. w którym rządzą pieniądze i broń. Daj się porwać zaskakującym uczuciom. które rozpalają nawet najtwardsze gangsterskie serca. To zdecydowanie najlepsze dotychczasowe działo K.N.Haner. Serdecznie polecam! Weronika Bar. www.ksiazkowapasja.blogspot.com Nowa seria Królowej dramatów! Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym…

Published by admin in5 lipca 2015
Tagi: , , , ,

Zakazany układ

Kategoria: Pozostałe

K.N.Haner powraca w wielkim stylu! Wkrocz w brutalny i pełen przemocy świat mafii. w którym rządzą pieniądze i broń. Daj się porwać zaskakującym uczuciom. które rozpalają nawet najtwardsze gangsterskie serca. To zdecydowanie najlepsze dotychczasowe działo K.N.Haner. Serdecznie polecam!

Weronika Bar. www.ksiazkowapasja.blogspot.com


Nowa seria Królowej dramatów!

Nicole żyje w toksycznym i destrukcyjnym związku z mężczyzną. który zaopiekował się nią po śmierci jej rodziców. Pewnego dnia. gdy po raz kolejny zostaje przez niego pobita. postanawia popełnić samobójstwo. Ucieka z domu i dociera nad urwisko. żeby skoczyć prosto do oceanu.

W tym samym momencie. w którym dziewczyna zamierza odebrać sobie życie. miejscowi gangsterzy wykonują brutalną egzekucję. której Nicole staje się przypadkowym świadkiem. Zamiast umrzeć. trafia prosto do domu mafiosa – Marcusa Accardo. Mężczyźnie imponuje to. że Nicole nad życie pragnie śmierci. Świat mafii nie jest jednak prosty. a pojawienie się kobiety w samym centrum gangsterskiego piekła nie zwiastuje niczego dobrego.

Początkowa nienawiść i strach między Marcusem a Nicole przeradzają się w fascynację oraz namiętność. Marcus zaczyna współczuć Nicole. gdy się dowiaduje. co ją spotkało. Oboje zgadzają się na układ. który ma na celu wyeliminowanie największego wroga Marcusa – Aleksandra Modano. Brutalne zasady gangsterskiego świata są jednak niewzruszone. dlatego gdy w grę zaczynają wchodzić uczucia. wszystko się komplikuje. Niebezpieczeństwo pojawia się na każdym kroku. a jedna chwila nieuwagi może doprowadzić do tragedii. której ceną jest ludzkie życie.

Mafia. Miłość. Zemsta. Zakazany układ.


„Pełna emocji. uniesień i brutalności. Trzymająca w napięciu do samego końca oraz pokazująca świat pełen ostrych krawędzi. „Zakazany układ” uwiedzie Was miłością okraszoną zniszczeniem. walką o uczucie pełne pasji i namiętności. a na koniec rozsypie Wasze serca w drobny mak. Myślicie. że się pozbieracie? Nigdy w życiu. K.N.Haner zabiera nas w bezwzględny świat mafii. gdzie najlepszy przyjaciel. może okazać się wrogiem.”

Emilia Zaręba. www.podrugiejstronieokladki6.blogspot.com

Niebezpieczna i uzależniająca historia. od której nie potrafisz się oderwać. Zakazana namiętność. która nie miała prawa się pojawić. świat. o którym zwykły człowiek nie powinien wiedzieć. K.N. Haner w swoim najlepszym wydaniu – rozpala zmysły. kusi niepewnością. zaskakuje nieprzewidywalnością. Polecam!

Urszula Wesołowska. www.zaczytanawiedzma.blogspot.com

Romans erotyczny. W dzisiejszym świecie te słowa zobowiązują. „Zakazany układ” nie jest tylko książką o namiętności. Haner proponuje czytelnikowi o wiele więcej. Miłość. adrenalinę. mafijne porachunki i niespodziewane zwroty akcji. Wszystko to sprawi. że staniecie się jej zakładnikami i w krótim czasie rozwinie się u was syndrom sztokholmski.

Krystyna Dobrowolska. www.krychawachaksiazki.blogspot.com

Zakazany Układ jest mocny. głęboki. brudny i szokujący. Nie znajdziecie tu słodkich słówek i romantycznych schematów – wejdziecie za to w przestępczy świat Nowego Yorku – mroczny. niebezpieczny….przerażający. Ta historia wstrząsa. zaskakuje i trzyma za gardło do ostatnich stron. a wszystko okraszone jest niezwykłą subtelnością rodzącego się zakazanego uczucia… K.N. Haner wspięła się na wyżyny literackiego świata i tą historią udowadnia jaki ma talent i że jej sukces nie jest kwestią przypadku.

Katarzyna Sikora. www.kasikrecenzuje.blogspot.com

K.N. Haner nie pisze historii dla grzecznych dziewczynek. „Zakazany układ” to niezaprzeczalnie gorąca historia. w której przemoc i seks walczą o dominację z nieoczekiwaną miłością. W brudnym świecie mafijnych porachunków znajdzie się również miejsce na delikatniejszą nutę. ale surowy. niepokojący klimat nieustannego zagrożenia nie pozwoli wam zasnąć.

Angelika Zdunkiewicz. www.lustrorzeczywistosci.pl

Nicole i Marcus pokażą Ci obraz życia. którego nigdy. przenigdy nie chciałabyś doświadczyć. Życia. w którym broń używana jest jak widelec. a poczucie bezpieczeństwa nie istnieje. Oni nigdy nie powinni się spotkać. ale to spotkanie wstrząśnie Twoim sercem.

Dominika Emilia Lewandowska. www.lifebybookaholic.blogspot.com

„Zakazany Układ” zabierze Was w mroczną. pełną adrenaliny oraz niepojętych doznań podróż. gdzie namiętność miesza się z nienawiścią. rozsądek oraz mafijne zasady tracą znaczenie. a miłość staje się przekleństwem. To istny emocjonalny koktajl. który rozpali Wasze serca do granic i rozszarpie dusze na milion drobnych kawałków. Przekonajcie się na własnej skórze. czy zakazany owoc rzeczywiście smakuje najlepiej!

Anna Rydzewska. www.zfascynacjaoksiazkach.blogspot.com

Mistrzyni polskiej literatury erotycznej powróciła! Z wielkim hukiem otworzyła sobie drzwi do serc czytelników i powiedziała: „z twoich emocji pozostanie wiór. ale ty to pokochasz i będziesz błagać o więcej”. I tak było! Niebezpieczeństwo. namiętność. szemrane interesy. Gdy pod koniec książki masz ciarki na całym ciele. to znaczy. że to była dobra historia. Daję głowę. że ten świat Was pochłonie!

Paulina Myśków. www.ksiazkanawsi.blogspot.de

Zakazany układ to trzymająca w napięciu historia opowiadająca o realiach świata gangsterów. gdzie kobiety najczęściej nie mają żadnych praw i traktowane są jak trofea. a miłość jest przekleństwem. To historia o ludziach bez skrupułów i sumienia. która pokazuje. że za sprawą rodzących się uczuć życie może być znośniejsze… Ale równie szybko może zamienić się w prawdziwe piekło na ziemi. K.N.Haner zwana przez czytelniczki Królową Dramatów rozpoczyna z przytupem nową serię. która skradnie wiele serc.

Layla Wheldon. autorka Dance. Sing. Love. Miłosny układ


Ambasadorki książki:

Michalina Janczak www.michalinowebuki.blogspot.com

Anita Piesiak www.legendarybooklover.blogspot.com

Kasia Górka www.katherinethebookworm.blogspot.com

Justyna Matysewicz www.coffee-cup90.blogspot.com

Żaneta Isihambi. obecnie Domurad www.milionyksiazek.blogspot.com

Hania Smarzewska www.nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

Klaudia Aleksandra Grabowska www.zaczytanawniesamowitychksiazkach.blogspot.com

Magda Wasiółka www.youtube.com/c/Crimelpoint

Dominika Starzyk www.ksiazkowe-wyznania.blogspot.com

Karolina Pająk www.dzosefinn.blogspot.com

Sandra Siwak www.sunreads.blogspot.com

Marta Szermelek www.instagram.com/_oczarowana_/

Magdalena Szabelska www.booksbymags.blogspot.com

Marta Daft www.martawsrodksiazek.pl

Patrycja Łazowska www.molinkaksiazkowa.blogspot.com

Paulina Balcerzak www.citeofbooks.blogspot.com

Nikola Gaszyńska www.youtube.com/c/JestemnaTAK

Martyna Piętka www.fantastyczny-swiat-ksiazeek.blogspot.com

Magdalena Szymczyk www.czytammwpociagu.blogspot.com

Karolina Koza www.kociara-mojepasje.blogspot.com

Angela Arendarska www.rudablondynkarecenzuje.blogspot.com

Agnieszka Hrabak www.swiatksiazkoholiczek.blogspot.com

Diana Brzezińska www.recenzjezpazurem.pl

Dominika Róg-Górecka www.przepisynawidelcu.blogspot.com

Kamila Brzózka www.getatimewithbooks.blogspot.com

Anita Zdanek. www.znitkaoksiazkach.blogspot.com

Autor: K.N.Haner

Cena: 23.90

K.N.Haner: MP3


racjonalnie zorganizować własną pracę w terenie. wykorzystując przy tym twarde techniki sprzedażowe i jak równocześnie kierować się w kontaktach zawodowych tym. czego oczekują klienci. czyli: emocjami. szczerością. sercem? Gdzie. będąc weteranem profesji. szukać entuzjazmu młodzika? I odwrotnie: skąd czerpać doświadczenie. gdy startuje się w tym niełatwym. lecz fascynującym zawodzie? O tym piszą Andrzej Niemczyk i Mariusz Kędzierski. handlowcy i trenerzy sprzedaży z wieloletnim stażem. W swojej książce zebrali wiedzę i doświadczenia kilku tysięcy przedstawicieli handlowych i ich szefów. którzy zechcieli przyłożyć rękę do powstania tego niezwykłego poradnika. Udowadniają w nim. że skuteczna sprzedaż bez manipulacji jest możliwa – od pierwszego tzw. zimnego telefonu aż po finalizację transakcji i dalej. do podtrzymywania przyjaznych relacji z partnerami w biznesie.

Kategoria: Autor

Andrzej Niemczyk. Mariusz Kędzierski

ISBN: 978-83-283-4438-9

Cena:

978-83-283-4438-9:


Wielki Bazar. Złoto Brayana

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Strach. Strach przed otchłańcami. Strach przed nocą. Strach przed śmiercią.

Strach to dobra rzecz. Dzięki niemu żyjemy

Jeph Bales z Potoku Tibbeta. Ojciec Arlena

Arlen nie miał nic przeciwko cierpieniu. gdyż oznaczało ono. że przeżył tam. gdzie powinien zginąć. Tej nocy. kiedy spojrzał w ślepia demona. który miał istnieć tylko w legendach. kiedy życia nie chroniły mu zbawienne runy. tej nocy zmienił zdanie…

W „Wielkim Bazarze” zawarłem wszystko to. co kocham w Arlenie. Bez względu na to. czy jesteś nowym Czytelnikiem. czy też fanem serii. sądzę. że „Wielki Bazar” przypadnie ci do gustu.

Peter V. Brett

Autor: Peter V. Brett

Cena: 29.90

Peter V. Brett: MP3


ci. opowiadania. pamiętniki. książki dla dzieci i młodzieży oraz reportaże z podróży po świecie (z Chin. Francji. Grecji. Kuby. Italii. Szwajcarii i ZSRR). Laureatka wielu odznaczeń (m.in. Warszawski Krzyż Powstańczy. Krzyż Armii Krajowej. Brązowy Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”). a także nagród.

Kategoria: Autor

Barbara Nawrocka-Dońska

ISBN: 978-87-26-75602-9

Cena: 9999

978-87-26-75602-9:


Kategoria: Spis_tresci

Fragment: 316167

Cena:

316167:mamusiu kiedyś cud się stał mp3, michał szczepaniak, psychologia wojny, slup soli, nie mój dług pdf freedisc, pre-swazja, zorza polarna książka, zachcianek, rene magritte reprodukcja zakazana, poradnik perfekcyjnej pani domu, paszczodźwięki, sprawa colliniego, nabłonek dwurzędowy, zarys anatomii człowieka, proś mnie o co chcesz pdf, jeździec miedziany paullina simons, psotnica, tysiąc i jedna noc 54…