. W 2019 r. ukazało się jej tłumaczenie francuskie.

. W 2019 r. ukazało się jej tłumaczenie francuskie. Kategoria: Autor Beata Nowacka. Zygmunt Ziątek ISBN: 978-83-8194-061-0 Cena: 9999 978-83-8194-061-0: aciółek. Kategoria: Autor Liliana Fabisińska ISBN: 978-83-8194-231-7 Cena: 9999 978-83-8194-231-7: is_tresci Kategoria: Podziękowania (11)Wprowadzenie (12)Rozdział 1. O najgorszej chwili w moim życiu i o tym. jak podniosłem się po upadku (15)Rozdział 2. Porażka nie jest…

Published by admin in4 czerwca 2015
Tagi: , , , ,

. W 2019 r. ukazało się jej tłumaczenie francuskie.

Kategoria: Autor

Beata Nowacka. Zygmunt Ziątek

ISBN: 978-83-8194-061-0

Cena: 9999

978-83-8194-061-0:


aciółek.

Kategoria: Autor

Liliana Fabisińska

ISBN: 978-83-8194-231-7

Cena: 9999

978-83-8194-231-7:


is_tresci

Kategoria: Podziękowania (11)Wprowadzenie (12)Rozdział 1. O najgorszej chwili w moim życiu i o tym. jak podniosłem się po upadku (15)Rozdział 2. Porażka nie jest wieczna (19)Rozdział 3. Uważano. że The Apprentice to poważny błąd (22)Rozdział 4. Czy to przejściowe problemy. czy kompletna katastrofa? (26)Rozdział 5. Uwielbiam dobrą walkę (31)Rozdział 6. Pamiętając o 11 września 2001 roku (37)Rozdział 7. Oczekuj problemów. a będziesz przygotowany. gdy się pojawią (40)Rozdział 8. Często zadawane pytania (45)Ro…

Fragment

296025: 34.90

Cena:

34.90:


Białe łzy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Nowa powieść słynnego brytyjskiego pisarza poświęcona jest Ameryce. To opowieść o demonach przeszłości. historia jak z kryminału. wspaniała medytacja na temat podziałów rasowych i pełen miłości hołd dla muzyki rodem z delty Missisipi i jej genialnych. a dziś zapomnianych twórców.

Seth i Carter mają po dwadzieścia kilka lat i mieszkają w Nowym Jorku. Łączy ich wielka pasja do muzyki. Setha interesuje awangarda. odkrywanie nowych światów. Carter więcej uwagi poświęca przeszłości. Kiedy Seth przypadkiem nagrywa w parku anonimowego śpiewaka. Carter rozpowszechnia intrygujące nagranie w internecie. twierdząc. że oto odnaleźli zaginioną płytę bluesowej legendy. Charliego Shawa. Żart ma nieoczekiwane konsekwencje – dowiadują się. że postać bluesmana jest autentyczna! Zaintrygowani przyjaciele ruszają na poszukiwanie śladów tajemniczego muzyka. Ich wyprawa okaże się niebezpieczna. wypełniona mroczną i niezwykłą historią wyzysku. chciwości. zazdrości i zemsty.

Autor: Hari Kunzru

Cena: 17.90

Hari Kunzru: MP3


Prawda. Krótka historia wciskania kitu

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nowa książka autora bestsellera „Ludzie. Krótka historia o tym. jak spieprzyliśmy wszystko”.

Tym razem przeczytacie o prawdziwe – a raczej o wszystkich genialnych sposobach wciskania kitu. jakie ludzkość wymyśliła przez wieki…

Żyjemy w wieku „postprawdy”. Prezydent Stanów Zjednoczonych nie zawraca sobie głowy prawdziwością swoich słów (rekord pobił dzięki szczególnie intensywnemu tsunami bredni. kiedy w ciągu 120 minut wygłosił 125 fałszywych stwierdzeń. czyli więcej niż jedno na minutę!). Płaskoziemcy i antyszczepionkowcy już nie wierzą ekspertom. Internet zmienił nasze codzienne życie w dezinformacyjne pole bitwy.

Ale czy „złoty wiek“ prawdy rzeczywiście kiedykolwiek istniał? Czy naprawdę ludzie kiedyś nie kłamali? Tom Phillips. redaktor serwisu fullfact.org zajmującego się sprawdzaniem faktów. każdego dnia zmaga się z zalewem bzdur. I rzuca sarkastyczne spojrzenie na przekonanie. że kłamstwo w debacie publicznej pojawiło się wczoraj. Z właściwym sobie humorem pokazuje. że zawsze mieliśmy tendencję do zmyślania i że dzisiejsza fakenewsowa histeria jest tylko najświeższą wersją starej dobrej umiejętności ludzi do rozsiewania kłamstw gdziekolwiek się da.

Imponujące kłamstwa i kłamcy. których aż chce się szanować!

Od Wielkiej Mistyfika­cji Księżycowej (kiedy nowojorska gazeta „Sun” wzbudziła sensację. publikując cykl artykułów o sławnym astronomie sir Herschelu. który odkrył na Księżycu zaawansowaną cywilizację). przez humbug o wannach. po grasującego w Croydon seryjnego zabój­cę kotów – wiele z tego. co czytaliśmy o wydarzeniach dzie­jących się na świecie. było totalną bzdurą.

Przed wami nie­prawdopodobne opowieści o mitycznych krainach i badaczach niekoniecznie będących w miejscach. o których pisali. Albo historie o manipulacjach na wielką skalę dzięki rozpowszechnianiu teorii spiskowych lub o nieudanych próbach tuszowania katastrof czy o propagandzie z czasów wojny – czyli cała niecna sztuka politycznej ściemy!

Przeczytajcie o maniach. lękach i zbiorowych histeriach pro­wadzących do wiary w absurdalne rzeczy – jak widmowe statki po­wietrzne czy niezwykle rozpo­wszechnione przekonanie. że ktoś próbuje kraść mężczyznom penisy – które przekładają się czasem na zupełnie rzeczywiste tragedie… na przykład powodują polowania na czarownice.

Okazuje się. że jeśli chodzi o życie w prawdzie. to sami jeste­śmy swoim największym wrogiem.

Ta książka opowiada o tym. jak ludzkość przez stulecia oszukiwała samą siebie. Stawia też istotne pytanie: Czy istnieje szansa. byśmy w przyszłości zdecydowali się porzucić kłamstwo?

Autor: Tom Phillips

Cena: 18.90

Tom Phillips: MP3


Diabeł ubiera się u Prady

Kategoria: Powieści i opowiadania

Andrea Sachs. dziewczyna z małego miasteczka. poszukuje w Nowym Jorku pracy w branży dziennikarskiej. Nieoczekiwanie zdobywa posadę asystentki u Mirandy Priestly. wpływowej redaktor naczelnej miesięcznika Runway. jednego z najbardziej prestiżowych pism zajmujących się modą.

Szybko przekonuje się. że Miranda to klasyczny szef „z piekła rodem”. Swoich pracowników traktuje jak służących. wymaga całkowitej dyspozycyjności. nie uznaje sprzeciwu. Presja. by być pięknym i szczupłym. nosić stroje od Prady. Versace’a i Armaniego. wyglądać jak zawodowa modelka. jest ogromna. brakuje natomiast zwykłej życzliwości. Za nieodpowiednie szpilki można wylecieć z pracy.

Andrea żyje w straszliwym stresie. wiedząc. że jeśli przetrwa rok. zostanie zaprotegowana do pracy w dowolnie wybranej gazecie…

Obejrzyj zwiastun ekranizacji powieści. która zarobiła ponad 300

ISBN: 978-83-8215-263-0

Cena: 9999

978-83-8215-263-0:kupiec wenecki pdf, czwarty-wymiar.pl, szymon hiżycki osb, sience fiction, minecraft poradnik pdf, beata dmowska, chciwość elsberg, agnieszka stein dziecko z bliska, gdyby nie ty colleen hoover, pchła szachrajka audiobook, tylko manhattan, nora katarzyna puzyńska, siewca wiatru pdf, kwiaty na poddaszu ksiazka, aere perennius, poślubić księcia sarah mallory chomikuj, powieść j. meissnera krzyżówka, ja cie kocham a ty miau, sweet-home.pl, samantha young ostrożnie z miłością pdf, horski…