Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1

Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1 Kategoria: Pozostałe Niesamowita Elle Kennedy w duecie z Sariną Bowen w pierwszym tomie serii o zawodowych hokeistach! Zorganizowanie bratu wesela. na którym będą gościć znani hokeiści. okazuje się największym wyzwaniem w życiu Jess Canning. Jej rodzina uważa. że dziewczyna jest ofiarą losu. więc porażka nie wchodzi w grę. Nie ma…

Published by admin in4 czerwca 2015
Tagi: , , , ,

Dobry chłopak. Hokeiści. Tom 1

Kategoria: Pozostałe

Niesamowita Elle Kennedy w duecie z Sariną Bowen w pierwszym tomie serii o zawodowych hokeistach!


Zorganizowanie bratu wesela. na którym będą gościć znani hokeiści. okazuje się największym wyzwaniem w życiu Jess Canning. Jej rodzina uważa. że dziewczyna jest ofiarą losu. więc porażka nie wchodzi w grę. Nie ma mowy. I nikt. absolutnie nikt. nie może się dowiedzieć o tym. że jakiś czas temu uległa seksownemu hokeiście. który w dodatku jest drużbą pana młodego. To był błąd i Jess nie ma zamiaru go powtórzyć. Nawet jeśli ten hokeista jest najgorętszym facetem na świecie.

Dla Blake’a Rileya zbliżające się wesele to szczęśliwe zrządzenie losu. Jess jest druhną. a on drużbą. więc zabawa może się rozpocząć na całego. Co z tego. że napotyka mały (no dobrze. znaczny) opór ze strony Jess? Musi tylko przekonać upartą blondynkę. że j

Autor: Bolesław Prus

Cena: 17.03

Bolesław Prus: MP3


Zwierzochłopiec. Dzikie życie Malcolma

Kategoria: Pozostałe

Nowa powieść Davida Baddiela jest prześmieszną książką przygodową. idealną dla tych. którzy kochają zwierzęta albo chcieliby dowiedzieć się. jak to jest znaleźć się w ich skórze.

Malcolm nie lubi zwierząt. To kłopotliwe. ponieważ cała jego rodzina je uwielbia. W ich domu jest ich pełno. Nie ma tam natomiast tego. co lubi Malcolm. na przykład laptopa. którego chciał dostać na urodziny.

Jedyną pociechą jest szkolna wycieczka klas szóstych. na którą zapisali go rodzice. Malcolm właśnie jedzie na nią autokarem i już zbliża się… O nie! Do farmy!

W ciągu kilku dni chłopiec przeżyje mnóstwo przygód. Wiele nauczy się o zwierzętach. Nawet więcej. niż by chciał – dowie się. jak to jest być zwierzęciem. I to niejednym. Zacznie postrzegać je inaczej. I wyrażać się inaczej. I będzie jadł co innego. I nawet… zacznie wydzielać inny zapach. Czy po tym wszystkim zo

Autor: Grzegorz Kasdepke

Cena: 21.90

Grzegorz Kasdepke: MP3


Serce

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Były komisarz policji. Gabriel Byś. pracuje na czarno. Ledwo wiąże koniec z końcem i próbuje żyć normalnie. nie rzucając się nikomu w oczy. Jednak przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć i dopada go w chwili. gdy sądzi. że jest już bezpieczny. Pewnego dnia znajduje ludzkie szczątki w centrum handlowym. a jego kruchy świat rozpada się na kawałki. Zwłoki giną w niewyjaśnionych okolicznościach jeszcze przed identyfikacją. Gabriel staje przed dylematem – ukrywać się dalej czy podjąć niebezpieczną walkę z ludźmi. którzy pozbawili go wszystkiego.

Jaką rolę w tej ryzykownej grze odegra była prostytutka. Kaśka. kobieta. która straciła wszystko. a jedyne. co trzyma ją przy życiu. to żądza zemsty?

Witaj w świecie. gdzie nic nie jest takie. jakim się wydaje.

Autor: Bartosz Szczygielski

Cena: 29.90

Bartosz Szczygielski: MP3


Dublińczycy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Mieszkańcy Dublina okiem jednego z najważniejszych pisarzy XX wieku. Wydany w 1914 roku zbiór opowiadań stanowi realistyczny obraz tego. jak wyglądało życie Irlandczyków na początku XX wieku. Postacie. które pojawiają się w poszczególnych opowiadaniach cyklu czytelnicy mogą odnaleźć także w najsłynniejszym dziele Joyce’a – „Ulisessie”.

„Dublińczycy” mogą stanowić dobre wprowadzenie w świat poetyki stworzonej przez autora. James Joyce. słynący z niezwykle trudnych w odbiorze utworów. w cyklu opowiadań nie szarżuje językiem. dzięki czemu są one łatwo przyswajalne. a przy tym utrzymują mistrzowski poziom artystyczny.

Zbiór zawiera 15 opowiadań: Siostry. Spotkanie. Arabia. Ewelina. Po wyścigach. Dwaj rycerze. Pensjonat. Chmurka. Umowa Bodley&Kirwan. Wróżby. Przypadek godny ubolewania. Liść bluszczu. Matka. Łaska boża. Zmarli.

Auto:

Cena:

:


dwik Marian Kurnatowski

Kategoria: ISBN

978-87-26-57901-7

Ilosc_stron:

Cena:

: 305633


nd account of how science has stood traditional behaviorism on its head by revealing how smart animals really are-and how we’ve underestimated their abilities for too long.People often assume a cognitive ladder. from lower to higher forms. with our own intelligence at the top. But what if it is more like a bush. with cognition taking different. often incomparable. forms? Would you presume yourself dumber than a squirrel because you’re less adept at recalling the locations of hundreds of buried acorns? Or would you judge your perception of your surroundings as more sophisticated than that of a echolocating bat?De Waal reviews the rise and fall of the mechanistic view of animals and opens our minds to the idea that animal minds are far more intricate and complex than we have assumed. De Waal’s landmark work will convince you to rethink everything you thought you knew about animaland humanintelligence.

Kategoria: Autor

Frans de Waal

ISBN:

Cena:

:pilates książka, filmy porno do pobrania, kapitał marks pdf, jak uwierzyć w siebie, muzeum osobliwości, kwantechizm pdf, rosyjski smartfon, ks ireneusz łukanowski, borjlind, jak dobrze mnie znasz dla chlopaka, urszula świderska-włodarczyk, kaukaska branka, cien i kosc trylogia grisza…