uje się zadziwiająco zbieżny z tym. o czym była mowa wcześniej. Na bazie opowiedzianej właśnie historii pracuje się dalej – wyciąga wnioski. obnaża mechanizmy i uczy technik radzenia sobie w sytuacji podbramkowej. Są takie historie. Znają je trenerzy i coache. sportowcy i menedżerowie. pisarze i dziennikarze. których do współpracy namówił Marek Skała. W efekcie powstała książka lekka w formie. za to znacząca w treści. Czytaj ją. śmiej się i wyciągaj wnioski. Kiedyś mogą uratować Ci… No. powiedzmy – bardzo Ci pomóc w życiu i biznesie.

uje się zadziwiająco zbieżny z tym. o czym była mowa wcześniej. Na bazie opowiedzianej właśnie historii pracuje się dalej – wyciąga wnioski. obnaża mechanizmy i uczy technik radzenia sobie w sytuacji podbramkowej. Są takie historie. Znają je trenerzy i coache. sportowcy i menedżerowie. pisarze i dziennikarze. których do współpracy namówił Marek Skała. W efekcie powstała…

Published by admin in24 maja 2015
Tagi: , , , , ,

uje się zadziwiająco zbieżny z tym. o czym była mowa wcześniej. Na bazie opowiedzianej właśnie historii pracuje się dalej – wyciąga wnioski. obnaża mechanizmy i uczy technik radzenia sobie w sytuacji podbramkowej. Są takie historie. Znają je trenerzy i coache. sportowcy i menedżerowie. pisarze i dziennikarze. których do współpracy namówił Marek Skała. W efekcie powstała książka lekka w formie. za to znacząca w treści. Czytaj ją. śmiej się i wyciągaj wnioski. Kiedyś mogą uratować Ci… No. powiedzmy – bardzo Ci pomóc w życiu i biznesie.

Kategoria: Autor

Marek Skała

ISBN: 978-83-283-5920-8

Cena: 23.90

978-83-283-5920-8: Rozdział 1. Historie kardynalne (7) 1.1. Historia pierwsza. Skąd ta dupa? (9) 1.2. Historia druga. Rzecz o historiach (12) 1.3. Historia trzecia. Dablju & dablju. czyli wranglery i węgiel! (15)Rozdział 2. Historie młodości durnej i chmurnej. czyli wylatywanie nad poziomy (19) 2.1. Historia pienińsk


77 historii. które mogą dać Ci kopa w życiu i biznesie

Kategoria: Ekonomia i biznes

Opowieści motywacyjnej treści. W dodatku z morałem

Znasz to – jesteś na wykładzie. szkoleniu. uczestniczysz w zbiorowym coachingu. Przybyłeś głodny wiedzy. prowadzący ma ciekawą osobowość i sporo praktycznych informacji do przekazania. całość jest świetnie zorganizowana. każde słowo przemyślane. poparte danymi i przykładami z praktyki biznesowej. Pierwsze pół godziny – pełny entuzjazm. wszyscy zachwyceni. Kolejne pół godziny – pierwsi uczestnicy zaczynają dyskretnie ziewać. Następne trzydzieści minut – skrzypi cała orkiestra krzeseł. na których niecierpliwie kręcą się umęczeni słuchacze…

Wtedy pojawia się ONA. Opowieść. Intrygująca. choć pozornie kompletnie niezwiązana z tematem. dla którego zebrano się w klimatyzowanej sali konferencyjnej. Jest ciekawa. wciągająca. zabawna. Płynie wartko aż do zaskakującego końca. I morału. który okaz

Autor: Maja Wilczyńska. Małgorzata Nowak. Jolanta Kućka

Cena: 23.90

Maja Wilczyńska. Małgorzata Nowak. Jolanta Kućka: MP3


Duchowe życie zwierząt

Kategoria: Historia i literatura faktu

Koguty okłamujące kury? Łanie pogrążone w żałobie? Zawstydzone konie? To przejawy fantazji ekologów czy naukowo udowodnione fakty z życia zwierząt? Czy bogate życie uczuciowe nie jest zastrzeżone jedynie dla ludzi?

Peter Wohlleben. leśnik i miłośnik przyrody. korzystając z najnowszych badań i własnych obserwacji. udowadnia. że zwierzęta i ludzie w sferze uczuć i doznań są do siebie podobni. Odkrywa przed nami niesamowite historie zwierząt. w których możemy zaobserwować ich mądrość. współczucie. troskę czy przyjaźń.

Podobnie jak w bestsellerowym Sekretnym życiu drzew Wohlleben przedstawia w fascynujący sposób świat przyrody. którego nie znamy. Kochasz zwierzęta? Dzięki tej książce przekonasz się. że są ci bliższe. niż ci się zdawało.

Autor: Peter Wohlleben

Cena: 29.90

Peter Wohlleben: MP3


Rytuały wody

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kontynuacja thrillera kryminalnego roku 2019 – „Cisza białego miasta”

Trylogia białego miasta sprzedała się w ponad milionowym nakładzie i stała się światowym fenomenem. „Rytuały wody” to opowieść jeszcze mocniejsza i mroczniejsza niż „Cisza białego miasta”. Nie brakuje w niej też oryginalnej domieszki baskijskiego klimatu.

W górach zostaje znalezione ciało zamordowanej kobiety w ciąży. Została utopiona w zabytkowym celtyckim kotle z wodą i powieszona za nogi na drzewie. Sprawca ewidentnie inspirował się pochodzącym sprzed wieków rytuałem potrójnej śmierci. Okazuje się. że śledczy Kraken znał ofiarę — to jego pierwsza dziewczyna.

Już pierwsze zabójstwo nasuwa przypuszczania. że mogą nastąpić kolejne. Wszystko wskazuje też na to. że na celowniku mordercy znajdują się przyszli rodzice. a jego ofiarą może stać się także sam Kraken. Śledztwo zostaje utajnione. policjanci boją się zbiorowej paniki. która ogarnęła Vitorię zaledwie kilka miesięcy wcześniej…

W „Rytuałach wody” Eva García Sáenz de Urturi w mistrzowski sposób łączy trzymające w napięciu wątki seryjnych morderstw i rodzinnych tajemnic z niezwykłymi opisami zabytkowego miasta i emblematycznych miejsc prowincji Álava.

Autor: Eva Garcia Saenz de Urturi

Cena: 49.90

Eva Garcia Saenz de Urturi: MP3


Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest

Kategoria: Historia i literatura faktu

Konsekwencja jest matką sukcesu

Everest. Czomolungma. Góra gór. Jest jak magnes. Piękna. intrygująca. dumna i niebezpieczna. Rozpala wyobraźnię niejednego wspinacza – bo któż nie chciałby wejść na Dach Świata? I choć Everest bez wątpienia jest magiczny. stał się też kołem zamachowym potężnego biznesu. Każdego roku wydaje się setki pozwoleń na wejście na szczyt. a ci. którzy pragną zmierzyć się z Czomolungmą. muszą zapłacić za wyprawę niewyobrażalne pieniądze.

Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to książka czasem zabawna. czasem wzruszająca. ale przede wszystkim szczera i wciągająca bez reszty. O tym. jak urzeczywistnić z pozoru nierealne plany. gdy jest się mamą nastolatka i pracuje się na etacie. I o tym. jak przygotować się fizycznie. logistycznie. psychicznie i finansowo do tego. by zmierzyć się z najwyższą. najtrudniejszą i najbardziej kosztowną górą świata. W strefie śmierci bowiem wszystko robi się źle. Źle się oddycha. chodzi. trawi. a ryzyko. ból. tęsknota za bliskimi i przekraczanie granic własnych możliwości to tylko niektóre składniki wysokogórskiej wyprawy. Siła Marzeń. czyli jak zdobyłam Everest to opowieść o wielkiej pasji. podejmowaniu wyzwań. inspirowaniu do spełniania marzeń i niepoddawaniu się przeciwnościom losu. A przede wszystkim o tym. że pod żadnym pozorem nie wolno rezygnować z dziecięcych pragnień.

O książce w mediach:

Biwak z Bogumiłą „Miłką” Raulin >>

Naukowcy potwierdzają – kobiety żyją dłużej >>

Książka Miłki Raulin o Mount Evereście >>

Miłka Raulin i Everest. który obdarzył ją życzliwością >>

Niedoszła pilotka. podróżniczka. alpinistka. najmłodsza Polka. która zdobyła Koronę Ziemi. Poznajcie Miłkę >>

Autor: Miłka Raulin

Cena: 39.90

Miłka Raulin: MP3


Między udręką miłości a rozkoszą nienawiści. Kryminały Warszawskie. Tom 2

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Kortyńscy to z pozoru typowa bogata Warszawska rodzina. Jednak zgodnie z nieśmiertelną maksymą. że z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. rzeczywistość nie jest tak różowa. jak mogłoby się wydawać. Czterdziestoletni Krzysztof romansuje z Jagną Filiańską. piękną asystentką. którą zatrudnił niedawno w swojej firmie budowlanej. Lucyna nie pozostaje mężowi dłużna i zdradza go z przystojnym Waldemarem Komarem. Po tragicznym zajściu. w wyniku którego córka Kortyńskich Wiktora próbuje odebrać sobie życie. małżonkowie postanawiają się rozwieść. Policja kryminalna odnajduje ciało Jagny Filiańskiej. kochanki Krzysztofa Kortyńskiego. Prokuratura rozpoczyna śledztwo. wnikając coraz głębiej w skomplikowaną sytuację rodziny. Tajemnice przeszłości. nie dadzą o sobie zapomnieć. doprowadzając do wielu nieoczekiwanych rozwiązań.

Autor: Sandra Brown

Cena: 76.90

Sandra Brown: MP3czytanie książek na telefonie, igor nestoruk, św augustyn wyznania, ogien i woda lodowa, jak nakarmić dyktatora, najlepszy gdy słabość staje się siłą, ruch farmazoński, ryzyko gangstera pdf doci, neimoidianie, stulecie winnych książka pdf, algorytm kruskala c++, homo deus mobi, diana palmer najnowsze książki, dorosłe dzieci alkoholików pdf, ziemkiewicz polactwo, to tylko przyjaciel pdf, elementarz do nauki czytania do wydruku, nicholas sparks wybor…