Ego to Twój wróg

Ego to Twój wróg Kategoria: Poradniki Historia zna wielu wybitnych ludzi. którzy po osiągnięciu sukcesu. zaślepieni sławą i bogactwem. popadali w obsesję na swoim punkcie. tracili swą świetność i ostatecznie upadali. Wiele fortun i wspaniałych firm utracono w spektakularny sposób. Równie wielu genialnych młodych ludzi nie osiągnęło pełni swoich możliwości. gdyż zaniechali zdobywania wiedzy i…

Published by admin in22 maja 2015
Tagi: , , , , , ,

Ego to Twój wróg

Kategoria: Poradniki

Historia zna wielu wybitnych ludzi. którzy po osiągnięciu sukcesu. zaślepieni sławą i bogactwem. popadali w obsesję na swoim punkcie. tracili swą świetność i ostatecznie upadali. Wiele fortun i wspaniałych firm utracono w spektakularny sposób. Równie wielu genialnych młodych ludzi nie osiągnęło pełni swoich możliwości. gdyż zaniechali zdobywania wiedzy i rozwoju. Każdy z nas łatwo może wpaść w pułapkę niedostrzegania własnych wad. ulegania złudzeniom i nieprzyjmowania krytyki. Przyczyna takich problemów jest znana od stuleci. Piszą o niej filozofowie i myśliciele. słusznie ostrzegając Cię przed najbliższym wrogiem: Twoim własnym ego.

Trzymasz w ręku książkę. dzięki której łatwiej odpowiesz sobie na parę ważkich pytań. Niezależnie od tego. czy stoisz u progu sukcesu. czy znajdujesz się na szczycie kariery. czy też właśnie poniosłeś największą porażkę w życiu. Twoje ego może skutecznie d

ISBN: 978-87-26-73735-6

Cena: 9999

978-87-26-73735-6:


Virion. Tom 1. Zamek (Szermierz Natchniony)

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Gdy spotkał Achaję był już Szermierzem Natchnionym – bogiem miecza i wrakiem człowieka. Oto opowieść o tym jak stał się jednym i drugim.

Ucieczka spod cesarskiego topora wcale nie oznacza końca kłopotów. Szaleństwo osiąga apogeum a Tadia i Virion stają ramię w ramię do walki ze wspólnym wrogiem.

Gwiazda z ogonem przetacza się przez nieboskłon.

Świat się kończy. Nadchodzi czas wszechogarniającego zła. nieposkromionego chaosu i doszczętnego zniszczenia.

Autor: Andrzej Ziemiański

Cena: 49.90

Andrzej Ziemiański: MP3


że klucz do złapania go ukryty jest głęboko w pamięci dziewczyny. Czy jest na tyle dobry w swojej profesji. by go odnaleźć?

Człowiek. który nie ma nic do stracenia.

Bruno Genko. prywatny detektyw. obiecał przed laty rodzicom Samanthy. że ją znajdzie. Nie dotrzymał słowa. Teraz staje przed drugą i pewnie ostatnią szansą na złapanie oprawcy dziewczyny. Ciężko chory. staje do wyścigu z bezlitosnym czasem.

Zaczyna się polowanie na potwora

Czas mija. a przestępca jest wciąż na wolności. Czy Bruno zdąży rozwikłać zagadkę. która nie daje mu spokoju od lat? Czy Greenowi uda się dotrzeć do prawdy ukrytej w głowie Samanthy? Czy razem powstrzymają demonicznego Człowieka z Labiryntu. zanim skrzywdzi kolejną ofiarę? Każdy z nich ma coś do udowodnienia. każdy działa na własną rękę. Green – w sterylnych pomieszczeniach szpitala. w którym wraca do zdrowia S

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Została porwana i zamknięta na piętnaście lat.
Uciekła.
Ale potwór. który ją uwięził. wciąż jest na wolności.
Jedyny sposób. by złapać Człowieka z Labiryntu. to włamać się do jej umysłu…

Dziewczyna. która zaginęła na lata.

Samantha budzi się w szpitalu. Nie ma pojęcia. co się stało. niczego nie pamięta. Towarzyszy jej mężczyzna. który przedstawia się jako doktor Green. policyjny profiler. Terytorium jego łowów to umysł przesłuchiwanego człowieka. Tam znajduje niezbędne dla śledztwa informacje. I tam poluje na przestępców.
Green wyjaśnia Samancie. co się stało: jako trzynastolatka została porwana przez potwora. który więził ją przez 15 lat. Nikt nie wie. w jaki sposób udało jej się uciec. Jest jednak pewne. że jej oprawca wciąż przebywa na wolności. Green wie.

ISBN: 978-83-8082-062-3

Cena: 9999

978-83-8082-062-3:


arówno codzienne. jak i ekstremalne). odnajdziesz dobrą energię i nadzieję na lepsze jutro. Dzięki setkom poruszających przykładów i dobrych praktyk sisu pomoże Ci spojrzeć na rzeczywistość w optymistyczny i konstruktywny sposób.

Zacznij czytać i dowiedz się:

  • Dlaczego kryzysy niektórych nakręcają do pozytywnego działania. a innych paraliżują
  • Jak to jest. że w momentach próby jedni z nas pogrążają się w lęku. a drudzy po prostu robią swoje
  • Co możesz zrobić. by przestawić swój wewnętrzny system operacyjny na bycie sisu
  • Skąd czerpać siłę w obliczu nieprzewidzianych trudności

Kategoria: Autor

Szymon Kudła

ISBN: 978-83-283-7199-6

Cena: 19.90

978-83-283-7199-6: Witaj w świecie sisu (4)Dlaczego ta książka powstała? * Czego możemy się nauczyć od mieszkańców Finlandii? * Jakie wyzwania stawia przed nami współczesny świat? Jak to jest. że… (7) Inspi


Skalpel

Kategoria: Pozostałe

Koszmar. który miał się skończyć na zawsze. powraca z podwójną mocą. Przed rokiem Jane Rizzoli doprowadziła do aresztowania psychopatycznego mordercy – Chirurga – który za cel obierał samotne kobiety. Teraz zostaje wezwana do niewielkiej miejscowości pod Bostonem. aby przyjrzeć się sprawie. która łudząco przypomina zabójstwa Chirurga. Jej domniemany sprawca jest jednak pilnie strzeżony. Czy aby na pewno? Może kraty więzienia nie są tak mocne. by oprzeć się skalpelowi psychopaty?

Okazuje się. że w ciągu roku Chirurg stał się postacią kultową. Jedni prowadzą badania nad jego psychiką. inni darzą go niezdrowym podziwem. Czy wśród tych drugich znalazł się ktoś. kto został jego uczniem?

Autor: Tess Gerritsen

Cena: 20.90

Tess Gerritsen: MP3


rsake his brother. or remain silent and condone Utterics tyranny. To a good man like Ramases. there is no choice. Taita must be set free. Utteric must be stopped and Egypt must be reclaimed.From the glittering temples of Luxor to the Citadel of Sparta. PHARAOH is an intense and powerful novel magnificently transporting you to a time of threat. blood and glory. Master storyteller. Wilbur Smith. is at the very peak of his powers.

Kategoria: Autor

Wilbur Smith

ISBN:

Cena: 9999

:


Metoda na wnuczkę

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zaginiony portret i kurs obsługi mężczyzny. a do tego miłosna ciuciubabka – najnowsza komedia kryminalna Marty Obuch!

Adam Gryziewicz spotyka kobietę swych marzeń. ale zostaje przez nią źle zrozumiany i nagle z dentysty musi przeistoczyć się w romantycznego artystę malarza. Sprawa jest trudna. ponieważ powinien dysponować pracownią. na dodatek zobowiązał się przecież do wykonania portretu. choć nie potrafi rysować.

Jego wybranka. Ewa. to bystra osóbka. która również ma mnóstwo na głowie. Musi odnaleźć złodzieja zaginionego obrazu. uchronić brata przed zawarciem małżeństwa z pewną zołzą. wyswatać nieśmiałą przyjaciółkę i zrobić z niej zmysłową femme fatale. a przede wszystkim chce dać pstryczka w nos zapatrzonemu w siebie pseudoartyście.

Sprawy komplikują się jeszcze bardziej. kiedy zza grobu odzywa się prababcia Matylda…

Autor: Marta Obuch

Cena: 35.90

Marta Obuch: MP3rozeznawanie duchów, elle kennedy pdf, raz w roku w skiroławkach audiobook, krzysztof warga, kto sieje wiatr wiedzmin 3, księga rabina, motylek puzyńska pdf, dowody na plaska ziemie, bractwo nocy i mgły, przepowiednie królowej saby, doktor szu, najgorsze objawy refluksu, opowieści z narnii lew czarownica i stara szafa gra, znowu poniedziałek…