Zły czas

Zły czas Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS. Wszystko. co mi się przydarzyło. było jak senny koszmar. Trafiłam w sam środek mafijnego piekła. Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne. Wierzyłam. że David mi pomoże. ale on mnie oszukał. Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze. Zostaliśmy…

Published by admin in21 maja 2015
Tagi: , ,

Zły czas

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Nadchodzi bardzo ZŁY CZAS.

Wszystko. co mi się przydarzyło. było jak senny koszmar.
Trafiłam w sam środek mafijnego piekła.
Chwilowe poczucie bezpieczeństwa było dla mnie zgubne.
Wierzyłam. że David mi pomoże. ale on mnie oszukał.
Oboje kłamaliśmy Phixowi prosto w oczy. To nie mogło skończyć się dobrze.
Zostaliśmy ukarani. Największą karą dla mnie jest powrót do rzeczywistości.
Nie wiem. co robić. a muszę zmierzyć się z czymś. czego kompletnie nie rozumiem i nie znam.
Myślałam. że jestem nikim. Myliłam się.
Jestem Królową Koki i stoję przed największym wyzwaniem w życiu.
Polują na mnie najgorsi tego świata.
W tym mój mąż.
Phix.

Znalazłam się w złym miejscu i czasie. a tam był ON…
Mężczyzna. który mnie pokochał.
I znienawidził.


Wciągający. odważny. namiętny i brutalny romans mafijny. który powinien znaleźć się na półce każdej fanki niegrzecznych książek. „Zły czas” to książka. która przyprawia o szybsze bicie serca. Emocji. jakie towarzyszą nam podczas czytania. nie można opisać słowami. Dla takiej powieści warto zarwać noc! Gorąco polecam.

Kinga Litkowiec. autorka. autorka serii Demony z Los Angeles

„Zły czas” to prawdziwa mieszanka wybuchowa! Namiętność przeplata się z niebezpieczeństwem. intryga zagęszcza się z każdą kolejną stroną. a zakończenie to prawdziwa bomba! K. N. Haner po raz kolejny zabiera czytelniczki w pikantną. zaskakującą przejażdżkę! Gorąco polecam!

Ewelina Nawara. My Fairy Book World by Ewelina Nawara

Podobało wam się złe miejsce? Jeśli tak. to zły czas was od siebie uzależni! Najlepsza książka K.N. Haner. Historia Blaire i Phixa jest niczym narkotyk. czytając ją nie mogę przestać i chcę więcej i jeszcze więcej! Gorąco polecam!

Agata Sobczak. autorka Namiętnej nienawiści

Po „Złym miejscu” K.N. Haner zabiera nas w świat. gdzie pieniądze i układy stoją na pierwszym miejscu. a każdy krok musi być przemyślany. gdyż śmierć czeka na najmniejsze potknięcie. „Zły czas” to kontynuacja. jakiej nikt się nie spodziewał!

Emilia Zaręba – Po drugiej stronie okładki

K.N.Haner po raz kolejny zaskakuje i szokuje! „Zły czas” to opowieść. która zostawiła mnie w emocjonalnym osłupieniu. Historia Blaire sprawiła. że po skończeniu jej zostałam z jednym wielkim znakiem zapytania i niedowierzaniem. Jeżeli szukasz mocnych wrażeń. to ta propozycja bez wątpienia jest dla Ciebie!

Paula – Girls Book Lovers

Autor: K. N. Haner

Cena: 39.90

K. N. Haner: MP3


K jak Klara 1 – Przyjaciółki od serca

Kategoria: Bajki i baśnie

Klara i Róża są przyjaciółkami od serca. Mają naszyjniki przyjaźni. i obydwie planowały przebrać się za księżniczki na bal przebierańców w świetlicy. Ale gdy Julia zaczyna chodzić do ich klasy. wszystko w życiu Klary się zmienia.

SAGA STRIBEDE jest serią pasjonujących książek dla dzieci. które już potrafią czytać i potrzebują bardziej wymagających tekstów.

Indeks czytelności w książkach CALSENS STRIBEDE jest zróżnicowany. ale wszystkie książki są łatwe do czytania. Obliczenie indeksu czytelności nie zawsze odpowiada stopniu trudności książki. z tego powodu postaraliśmy się aby książki były dostępne dla grupy docelowej dzieci które są już trochę wprawione w czytaniu. dostosowując ich trudność w inny sposób.

Słownictwo zastosowane w książkach jest szczególnie łatwo rozpoznawalne. Zastosowano również dużą. otwartą i łatwą do czytania typogr

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 8.50

Opracowanie zbiorowe: MP3


Mad Blood Stirring

Kategoria: Pozostałe

Random House presents the audiobook edition of Mad Blood Stirring by Simon Mayo. read by Rhashan Stone. 1815: The war is over but for the inmates at Dartmoor Prison. peace – like home – is still a long way away. On the eve of the year 1815. the American sailors of the Eagle finally arrive at Dartmoor prison; bedraggled. exhausted but burning with hope. They’ve only had one thing to sustain them – a snatched whisper overheard along the way. The war is over.Joe Hill thought he’d left the war outside these walls but it’s quickly clear that there’s a different type of fight to be had within. The seven prison blocks surrounding him have been segregated; six white and one black. As his voice rings out across the courtyard. announcing the peace. the redcoat guards bristle and the inmates stir. The powder keg was already fixed to blow and Joe has just lit the fuse. Elizabeth Shortland. wife of the Governor looks down at the swirling crowd from the window of her o

Autor: James Lee Burke

Cena: 102.90

James Lee Burke: MP3


Leo! Znowu ty? Niecny plan

Kategoria: Pozostałe

Leo ma 11 lat i nie przepada za szkołą. Lekcje są przecież taaaakie nudne i ciągle trzeba się uczyć. Na szczęście bywają też świetne dni. zwłaszcza gdy uda się z kolegami opracować jakiś niecny plan…

Jest jednak pewien problem. NAUCZYCIELE. Nie rozumieją. że istnieją na świecie sprawy NAPRAWDĘ ważne. O wiele ważniejsze niż lekcje. Jak choćby kisiel. który po zamarznięciu świetnie udaje mydło. Albo zawody w podrzucaniu hula-hoopu. Albo opracowanie tajnego systemu porozumiewania się na klasówkach. To wszystko wymaga strategii i długich rozmów. NO PRZECIEŻ!

Jest także drugi problem. Jeszcze gorszy niż nauczyciele! MŁODSZA SIOSTRA. która chodzi do tej samej szkoły. Okropność! Nic się przed nią nie ukryje. Zawsze wyśledzi. co Leo i jego paczka przeskrobali. i próbuje to potem wykorzyst

Autor: Barbara Gordon

Cena: 29.99

Barbara Gordon: MP3


Selling the Sizzle

Kategoria: Pozostałe

Are you looking for fresh ideas for growing your business through marketing campaigns. but aren’t sure what is best? If you are a business owner or entrepreneur. you probably find yourself wearing a lot of different hats. It’s true that one of the most important hats you’ll ever wear is that of marketer. This means you are already keenly aware how tough it is to pinpoint the correct solutions for marketing your business. For many. marketing a business can entail a lot of guesswork-but it doesn’t have to. Enjoying the freedom to make impactful decisions goes hand-in-hand with owning your own business. But that doesn’t mean you have to go it alone. Get the most from your marketing campaigns by leveraging the power of Facebook. broadcast email. business branding. public relations strategies. and more. Learn how to keep your business raking in profits from auto-pilot campaigns. even while you’re away on vacation. Tap into the expertise of four distinguished au

Rok_wydania: 1998

Cena:

1998: 9999


Człowiek zawsze kicha dwa razy. Masażysta też

Kategoria: Powieści i opowiadania

Doktor Marcin. zwany także masażystą i panem Marcinkiem. wraca z wakacji. by ponownie zmierzyć się z rzeczywistością. A jest z czym… Jego eks zostanie mamą. przyjaciel – szwagrem. syn – starszym bratem… I każdy będzie potrzebował wsparcia: sfochowany autor. zdolny dentysta. ordynator kolekcjoner. syn zadający coraz trudniejsze pytania oraz pacjenci z własną diagnozą. Jedynie wrodzony optymizm. subiektywna i pozytywna ocena samego siebie pozwolą Marcinowi na ogarnięcie tego wszystkiego. Poza tym na ratunek przybędzie mu kobieta na białym… rowerze.

A przygody doktora Marcina będą bawić jeszcze długo po skończonej lekturze. Bo czy ktoś na przykład wie. że selfie skraca życie? I gdzie kupić szynkę z kruka? Marcin też nie zawsze wie. ale… He will survive! I z każdej sytuacji wybrnie z wdziękiem i poczuciem humoru. Za co kobiety go kochają. a mężczyźni mu tego z

Autor: Monika Witkowska

Cena: 39.90

Monika Witkowska: MP3


Nowoczesny Budda

Kategoria: Poradniki

Przebudź się i połącz swą indywidualność z charakterem olimpijczyków. kreatywnością legendarnych twórców. wiedzą osiągania sukcesu najbogatszych oraz bezwarunkowym szczęściem mistrzów duchowych. Kiedyś niewyobrażalne było latanie. a wznieśliśmy się w powietrze. W przyszłości nirwana i przebudzenie staną się powszechne.

Stań się nowoczesnym Buddą.

Pierwszy raz w historii ludzkości mamy możliwość czerpać wiedzę od najwybitniejszych postaci tego świata. Synergia nauk duchowych. sportu. biznesu. sztuki i nauki mają moc. by niewyobrażalnie zmienić życie. Aby to osiągnąć. musisz zrozumieć. że wszystko ma początek w umyśle. Zadając właściwe pytania i wytrwale poszukując odpowiedzi. dasz sobie szansę. by zmienić się na zawsze.

Jesteś gotów. aby złożyć przysięgę osobistej doskonałości?

Jeśli tak. ta książka jest dla Ciebie.

Autor: Dawid Piątkowski

Cena: 20.90

Dawid Piątkowski: MP3


Koniec świata i poziomki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Z tej fascynującej opowieści dowiecie się. dlaczego rodzina Karolka wyruszyła w podróż na koniec świata. jakie przygody spotkały ich po drodze. kim był kichający nieznajomy i kto porwał małego Józefa. Znakomita lektura dla całej rodziny!

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 14.90

Anna Onichimowska: MP3wiedzmin komiksy, windsorowie drzewo genealogiczne, wojny lotosowe, zwyczajne cuda, mroczny sekret libba bray, sushi i cała reszta, adam mickiewicz bakczysaraj, domowy survival pl, bob dylan nagroda nobla, millennium tom 5, lolek adam wajrak, real pdf, agnieszka stelmaszyk kroniki archeo, słownik frazeologiczny pdf, forrest gump download, after już nie wiem kim bez ciebie jestem pdf, żulczyk zmorojewo, tamte dni tamte noce książka pdf, odpowiedz na pytania pełnymi zdaniami where is montignac, jak sprzedać ebooka, tonąca w błękicie pdf…