Roztopy

Roztopy Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy Gdy po wczesnej zimie do Bukowców. małej wsi w Beskidzie Niskim. przychodzą roztopy. policja znajduje w lesie zwłoki. Kim jest ofiara i jaki związek ma brutalne zabójstwo z Joanną Pascho. warszawską lekarką. która niedawno przeprowadziła się w góry? Odpowiedzi na te pytania szuka Nina Warwiłow. szykująca się do powrotu do pracy śledczej po długiej…

Published by admin in21 maja 2015
Tagi: , , ,

Roztopy

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Gdy po wczesnej zimie do Bukowców. małej wsi w Beskidzie Niskim. przychodzą roztopy. policja znajduje w lesie zwłoki. Kim jest ofiara i jaki związek ma brutalne zabójstwo z Joanną Pascho. warszawską lekarką. która niedawno przeprowadziła się w góry? Odpowiedzi na te pytania szuka Nina Warwiłow. szykująca się do powrotu do pracy śledczej po długiej przerwie. Żeby rozwiązać zagadkę zbrodni. będzie musiała odkryć sięgające głęboko w przeszłość mroczne sekrety beskidzkiej wioski. Po świetnie przyjętym debiutanckim Domu bez klamek Jędrzej Pasierski powraca z kolejną książką o Ninie Warwiłow.

Autor: Jędrzej Pasierski

Cena: 29.90

Jędrzej Pasierski: MP3


W cieniu zła

Kategoria: Pozostałe

Nowy elektryzujący thriller Alexa Northa. autora bestellerowego Szeptacza. który znalazł się na krótkiej liście CWA Daggers 2020.

„Jeżeli podobał wam się Szeptacz. ta książka was zachwyci”.

Alex Michaelides

Rytualne morderstwo. nawiedzone przez złe moce miasteczko. budząca paniczny strach postać Czerwonorękiego oraz przytłaczająca atmosfera nadciągającej katastrofy. Ta historia wciąga. trzyma w napięciu. hipnotyzuje złowieszczą scenerią i przyprawia o gęsią skórkę.

Niepozorne miasteczko Gritten Wood ma mroczną przeszłość. Dwadzieścia pięć lat temu doszło tu do bestialskiego morderstwa o podłożu rytualnym. w którym uczestniczyło kilku nastolatków. Policji udało się zatrzymać jednego ze sprawców. drugi. Charlie. zniknął w tajemniczych okolicznościach.

Paul Adams doskonale pamięta. co się wtedy stało. Dobrze znał Charliego i jego ofiarę. a tamte wydarzenia poło

Autor: Opracowanie zbiorowe

Cena: 20.90

Opracowanie zbiorowe: MP3


BN

Kategoria:

Ilosc_stron

: Wydawnictwo

Cena:

Wydawnictwo: 39.90


Tomek w krainie kangurów

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Akcja „Tomka w krainie kangurów” zaczyna się w 1902 roku. kiedy Polska znajduje się pod zaborami. Tomek Wilmowski. syn rewolucjonisty. uczeń warszawskiego gimnazjum. opór przeciwko caratowi ma właściwie we krwi. Opiekunowie bojąc się o niego. korzystają z nadarzającej się okazji i wysyłają Tomka do ojca przebywającego na emigracji. Obaj mają udać się na łowy do Australii. I tu nasz bohater przeżywa niecodzienne przygody w scenerii egzotycznej przyrody. A wszystko to jest opisane ciekawie i z pasją.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 11.90

Alfred Szklarski: MP3matematyka dla kierunków ekonomicznych gurgul, chyłka zordon, darmowe pdf, uwolnij mnie pdf, ciszewski deszcz, piętno piotrowski, marzena rogala, droga szamana etap 3, baśnie tysiaca i jednej nocy, kwestia ceny miłoszewski, tron bhaala, gracz pdf, sarah j. maas szklany tron, ewa wachowicz ciasto drożdżowe, my love story, figaro książki, aria nie, zły czas haner…