ym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze.

ym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze. Kategoria: Autor Justyna Piecyk ISBN: 978-83-945179-0-8 Cena: 9999 978-83-945179-0-8: Naznaczeni śmiercią Kategoria: Literatura młodzieżowa Każdy człowiek ma jakąś przyszłość. ale nie każdy ma los. Na planecie. gdzie rządzi przemoc i zemsta. w galaktyce. gdzie tylko niektórych spotyka dobry los. każdy rozwija swój własny dar. wyjątkową moc…

Published by admin in19 maja 2015
Tagi: , , , , ,

ym świecie i wynieść z niego to. co najlepsze.

Kategoria: Autor

Justyna Piecyk

ISBN: 978-83-945179-0-8

Cena: 9999

978-83-945179-0-8:


Naznaczeni śmiercią

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Każdy człowiek ma jakąś przyszłość. ale nie każdy ma los.

Na planecie. gdzie rządzi przemoc i zemsta. w galaktyce. gdzie tylko niektórych spotyka dobry los. każdy rozwija swój własny dar. wyjątkową moc przeznaczoną do kształtowania przyszłości. Wielu odnosi z tego spore korzyści. ale nie Akos i Cyra – ich dary czynią ich podatnymi na kontrolę innych. Czy mogą odzyskać swoje dary. swoje losy i swoje życia. a także zmienić równowagę sił w tym świecie?

Cyra jest siostrą brutalnego tyrana. który rządzi ludźmi Shotet. Jej obecny dar przynosi ból i moc – i to jest to. co czyni jej brat – używa jej do torturowania swoich wrogów. Ale Cyra jest kimś więcej niż tylko ostrzem w dłoni swojego brata. Jest zwinna i szybka – a co najważniejsze. jest sprytniejsza niż podejrzewa jej brat.

Akos pochodzi z miłującego pokój narodu Thuve. a jego lojalność wobec rodziny nie zna granic. Chociaż chroni go jego wyjątkowy dar. któregoś razu Akos i jego brat zostają porwani przez wrogich żołnierzy Shotet. Akos jest zdesperowany. aby utrzymać swojego brata przy życiu. Niezależnie od ceny. Kiedy Akos wchodzi do świata Cyry. wrogość pomiędzy ich krajami i rodzinami wydaje się być nie do pokonania. Muszą zdecydować się na wzajemną pomoc. aby przetrwać – inaczej zniszczą siebie nawzajem.

Autor: Veronica Roth

Cena: 34.90

Veronica Roth: MP3


hała zdrowego rozsądku. Spotkała się z Rykerem. który dla osiągnięcia swoich celów posunął się do szantażu. Ona jednak dostrzegła w nim coś. co sprawiło. że zamiast się wycofać. postanowiła podjąć ryzykowną grę.

Łamanie własnych zasad i uleganie takim typom rzadko kiedy prowadzi do szczęśliwego finału. Vaughn i Ryker nie mogli przecież pozostać obojętni wobec siebie. Oboje mieli silne charaktery i żelazną wolę. Żadne nie zamierzało cofnąć się ani o krok. Tylko jak długo można stawiać opór rosnącej namiętności? I jak grać zgodnie z zasadami. gdy na horyzoncie pojawia się widmo katastrofy. a sytuacja wymyka się spod kontroli?

To przecież tylko gra. nieprawdaż?

Kategoria: Autor

K. Bromberg

ISBN: 978-83-283-7702-8

Cena: 9999

978-83-283-7702-8: Opinie o K. Bromberg Rozdział 1 Rozdział 2 Rozdział 3 Rozdział 4 Rozdział 5 Rozdział 6 Rozdział 7 Rozdział 8 Rozdział 9 Rozdział 10 Roz


-finder Gagool – but will they find the mine and the treasure that is rumoured to lie within it? And if they do. will they make it out alive? This vivid dramatisation of Haggard’s popular adventure story is a combination of thrilling treasure hunt. suspenseful mystery and gripping psychological drama. Among the cast are Sope Dirisu and Adjoa Andoh. Duration: 2 hours approx.

Kategoria: Autor

H. Rider Haggard

ISBN:

Cena: 9999

:nicholas pileggi, olga tokarczuk twórczość, mp3 najnowsze, alina naruszewicz-duchlińska, akwarium suworow pdf, wiedźmin zbiór opowiadań, shannon samantha, kunegunda córka króla kazimierza wielkiego, mcnaught judith, jak kupic pole w farming simulator 19, dziewczynka z zapalniczką, martyna senator z popiołów, alexandra richie, cukiernia pod amorem audiobook, kamień na kamieniu streszczenie, audiobook zbrodni i kary…