Jedno życie

Jedno życie Kategoria: Powieści i opowiadania   Miłość żyje tak długo. póki tli się iskra nadziei… Emilia. bohaterka znana Czytelniczkom z bestsellerowej „Jednej chwili”. rozkwita w nowym związku. Nareszcie poznała wszystkie sekrety ukochanego i odważyła się podjąć zawodowe wyzwania. Wydaje się. że wspólne życie Emi i Matta wypełni szczęście i harmonia. jednak los bywa przewrotny…

Published by admin in18 maja 2015
Tagi: , , , , , ,

Jedno życie

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Miłość żyje tak długo. póki tli się iskra nadziei…

Emilia. bohaterka znana Czytelniczkom z bestsellerowej „Jednej chwili”. rozkwita w nowym związku. Nareszcie poznała wszystkie sekrety ukochanego i odważyła się podjąć zawodowe wyzwania. Wydaje się. że wspólne życie Emi i Matta wypełni szczęście i harmonia. jednak los bywa przewrotny i stawia na drodze bohaterów wiele przeciwności. Jedną z nich okaże się wuj Matta. James. który zrobi wszystko. by zniszczyć ten związek. Czy w świecie kłamstw i intryg sama miłość wystarczy do szczęścia?

Ta opowieść to istny dynamit. który wybucha wtedy. kiedy najmniej się tego spodziewasz!

Autor: Anna Dąbrowska

Cena: 14.90

Anna Dąbrowska: MP3


Lean. Droga do minimalizmu

Kategoria: Ekonomia i biznes

Jak skończyć z marnotrawstwem i podnieść wydajność firmy? Radzi specjalista z 20‑letnim stażem >> PODCAST


Mniej znaczy… więcej

Lean management tłumaczy się na język polski jako szczupłe zarządzanie. Ta koncepcja. która ma źródło w motoryzacji. bazuje na elastyczności i dążeniu do uzyskania najwyższej jakości „szczupłym” kosztem. czyli przy maksymalnej oszczędności sił i środków. Ten model działania doskonale sprawdza się w biznesie. Z kolei minimalizm – obecny w muzyce. literaturze. architekturze i sztukach pięknych – coraz śmielej wkracza w życie prywatne. Wiele łączy te podejścia. Mało zapasów. Mało marnotrawstwa. Niskie koszty. A równocześnie dużo wartości. Dużo satysfakcji. Zdrowy rozsądek. Zaufanie. odpowiedzialność. szacunek.

Brzmi kusząco. prawda? Tylko – czy życie lean jest realne? Autor tej książki udowadnia. że tak. Sam zdecydował się przenieść leanowe metody zarządzania przedsiębiorstwem do swojej codzienności. Spodziewał się. że szczupłe zarządzanie przyniesie zmiany. nie sądził jednak. że będą one tak spektakularne i pozytywne. Zafascynowany wynikami. postanowił spisać doświadczenia prywatnego lean management w przystępnej formie fabularyzowanej opowieści. Jej bohater – Mirek Maj – przygląda się swojemu życiu. W efekcie upraszcza je. wdraża „szczupłe procedury” w takich jego obszarach jak dom. praca. rzeczy. ubrania. finanse. znajomi – i wreszcie odzyskuje je dla siebie. Życie proste. sprytne i gotowe na wyzwania. jakie stawia przed nami współczesność.

Dołączysz do Mirka?

Autor: Tomasz Król

Cena: 20.90

Tomasz Król: MP3


Wilcza wyspa

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Warszawę zalewa fala tajemniczych morderstw. których rozwiązaniem będzie musiał się zająć komisarz Nowak – człowiek zmęczony prywatnymi problemami. traktujący pracę jako swoistą ucieczkę od wszystkiego. co go otacza na co dzień. To nie pierwszy raz. kiedy będzie się musiał zmierzyć ze sprawami przerastającymi innych policjantów…

 

Tomasz Konatkowski to polski pisarz specjalizujący się w powieściach kryminalnych. które zostały docenione przez czytelników nie tylko w Polsce. Specyficzny klimat Warszawy. ciężka atmosfera morderstw. a także nieoczywisty główny bohater to elementy. które wyróżniają książki Konatkowskiego na tle innych pisarzy.

Autor: Tomasz Konatkowski

Cena: 29.99

Tomasz Konatkowski: MP3


Otchłań – Księga 1

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Od niepamiętnych czasów nocą władają krwiożercze demony. za sprawą których ludzkość skurczyła się do niewielkich skupisk. które jedyną nadzieję na ocalenie pokładają w częściowo zapomnianych zaklęciach ochronnych. Niespodziewanie wśród ludzi pojawili się dwaj bohaterowie. bliscy sobie niczym bracia. a mimo to podzieleni gorzką zdradą. Arlen Bales zasłynął jako Naznaczony. wojownik wytatuowany od stop do głów potężnymi. magicznymi symbolami. dzięki którym rzuca się na demony z gołymi rękami i wychodzi z walk zwycięsko. Jardir. uzbrojony w runiczną broń. obwołuje się Wybawicielem – legendarną postacią obwieszczoną w proroctwach. której przyjdzie zjednoczyć ludzkość i poprowadzić ją ku zwycięstwu w Sharak Ka. ostatniej wojnie przeciwko demonom.

Próbując pokonać demony. Arlen i Jardir doprowadzili jednak do wydarzenia. które może wyznaczyć koniec wszystkiego. co dla nich

ISBN:

Cena: 9999

:


ać autodestrukcyjne myśli. emocje i nawyki. trzeba zidentyfikować przyczyny. a następnie z premedytacją usunąć je z umysłu. To pozwoli otworzyć drzwi do silnej osobowości. Gdy nasze ciała i umysły staną się gotowe do działania. czas przystąpić do finalnego kroku. Odkryć. co nas napędza do działania.

W zależności  od tego. w jakim punkcie się znajdujemy. motywują nas różne rzeczy. Osoby na niskim poziomie świadomości czerpią siłę z udowadniania innym. że są lepsi. ładniejsi i fajniejsi. To najprymitywniejsza forma motywacji. Strach może wydawać się negatywną formą motywacji. ale na niektórych ludzi działa tylko taka forma. Samorealizacja jest jednym z najsilniejszych bodźców. jednak dalej wymaga dużej wewnętrznej siły. by utrzymać ją długoterminowo.

Stale się ucząc i doskonaląc. możemy wznieść się na wyżyny ludzkich możliwości. Do świata. gdzie pracuje się po dwadzieścia godzin na dobę i nie sprawi

Kategoria: Poradniki

Pragniemy osiągać niesamowite rzeczy. wieść życie marzeń i być szczęśliwi. Dla większości ludzi to coś nierealnego. Ograniczeni przez brak wiedzy i strach. są więzieni w murach niepewności. które sami zbudowali. Pogrążeni we śnie. jednak wciąż żywi. Nieświadomi faktu. że skrywają w sercach najpotężniejszą moc w całym wszechświecie – siłę woli.

Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń

Nasza wewnętrzna siła nie pochodzi z wygrywania. To nasze zmagania i przeciwności losu budują charakter. Kiedy przechodzimy przez trudności życiowe i świadomie decydujemy. że się nie poddamy. pokazujemy. kim tak naprawdę jesteśmy. Walczymy. by się przebudzić i żyć bez ograniczeń. To jest nasz cel.

 

Odkryj sekrety niezachwianej motywacji najwybitniejszych i stań się niezwyciężony. Świadomie wzniecaj. potęguj i przejmij władzę nad ocho

Autor: Piotr Stankiewicz

Cena: 17.90

Piotr Stankiewicz: MP3


Noc Kupały

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Wiecie. jak to jest. To tylko dawna znajoma. on już nic do niej nie czuje. teraz liczysz się tylko ty. a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć. ale trochę to trudne. gdy ukochany Mieszko ciągle myśli o swojej dawnej żonie Ote. Zwłaszcza gdy ta okazuje się wcale nie tak martwa. jak przypuszczała Gosława. W dodatku Ote bardzo się nie podoba. że młoda szeptucha i Mieszko tak się do siebie zbliżyli. Nim ich uczucie zdąży się porządnie rozwinąć. między kochanków wkradnie się zazdrość.

Niestety. tysiącletnia rywalka to niejedyne zmartwienie Gosi. Zbliża się Noc Kupały. podczas której ma się wypełnić przeznaczenie szeptuchy. I choć Baba Jaga zaopatrzyła swoją podopieczną we wszystkie możliwe amulety i zaklęcia. Gosława ma złe przeczucia. Wprawdzie bogowie może i są gburowaci. ale przecież nie głupi. A przynajmniej tak się im wydaje.

Autor: Katarzyna Berenika Miszczuk

Cena: 29.90

Katarzyna Berenika Miszczuk: MP3


Tomek u źródeł Amazonki

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Naszych bohaterów odnajdujemy w Brazylii. Jan Smuga pracuje w kompanii eksploatującej kauczuk w dorzeczu Amazonki. Indianie. wynajęci przez konkurencję. zabijają pracownika kompanii. Smuga wyrusza w pościg za mordercami. którzy giną w walce. a on wpada w ręce dzikiego plemienia. zamieszkującego ruiny inkaskiego miasta w głębi peruwiańskiej dżungli. Kiedy Jan nie wraca z wyprawy. Zbyszek i Natasza (kuzyn Tomka i jego żona) wzywają na pomoc obu Wilmowskich. Sally i Bosmana. Wszyscy udają się na poszukiwanie Smugi. Od tego momentu uczestniczymy w wydarzeniach mrożących krew w żyłach…

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 17.90

Alfred Szklarski: MP3chytry dwa razy traci, ustawa o ochronie praw lokatorów komentarz, zdążyć przed panem bogiem hanna krall, magia porządków z feng shui pdf, assassin creed revelations poradnik, rozumowanie transdukcyjne, pani simpson, metody badań pedagogicznych łobocki pdf, koło czerwone, harlan coben mistyfikacja, ostatni posterunek, tomek w grobowcach faraonów, ewa zdunek, ja inkwizytor. głód i pragnienie, zadania maturalne matematyka pdf, głęboki sen raymond chandler, zbuntowany dziedzic tom 2, wzorcowy plan kont z komentarzem pdf, rzygać synonim…