Motyw ukryty. Zbrodnie. sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

Motyw ukryty. Zbrodnie. sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera Kategoria: Historia i literatura faktu Wstrząsające zbrodnie. Prawdziwe historie. Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego. Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań sprawców zbrodni. Znajdują dowody lub zbierają dane…

Published by admin in14 maja 2015
Tagi: , , , , , ,

Motyw ukryty. Zbrodnie. sprawcy i ofiary. Z archiwum profilera

Kategoria: Historia i literatura faktu

Wstrząsające zbrodnie. Prawdziwe historie.

Autorka bestsellerowych powieści kryminalnych Katarzyna Bonda i wybitny profiler dr Bogdan Lach przedstawiają najciekawsze sprawy z archiwum policyjnego psychologa śledczego.

Autorzy krok po kroku prowadzą czytelników przez kolejne etapy poszukiwań sprawców zbrodni. Znajdują dowody lub zbierają dane wiktymologiczne tam. gdzie na pierwszy rzut oka ich nie ma. Demaskują tajemnice z pozoru zwykłych ludzi. którzy okazują się przestępcami. Dzięki umiejętnościom i pracy profilera winowajcy odpowiedzą za popełnione zbrodnie.

„Jeden z najbardziej intrygujących reportaży kryminalnych. jakie czytałem.” – Michał Fajbusiewicz. Dziennikarz telewizyjny. autor i prowadzący „Magazyn kryminalny 997”

„Współpraca Bogdana Lacha – najlepszego polskiego profilera. z Katarzyną Bondą – wybitnym dziennikarzem śledczym. po raz kolejny zaowocowała bestsellerem. Książkę czyta się z zapartym tchem. ponieważ rzeczywistość kryminalna tworzy najlepsze scenariusze.” – dr Jerzy Pobocha. Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrii Sądowej

„Wciągająca od pierwszych zdań! Lepsza od niejednej powieści kryminalnej. bo opisująca prawdziwe historie! To książka. którą musi przeczytać każdy pasjonat zagadek kryminalnych.” – Monika Prześlakowska. Autorka podcastu „Kryminalne historie”

„Na tę książkę czekałam wiele lat. Po premierze Zbrodni niedoskonałej i Pol­skich morderczyń miałam głód reportażowego dzieła Katarzyny Bondy i na­reszcie się doczekałam. Mamy okazję przyjrzeć się zbrodni z bliska. poznać jej kontekst i zobaczyć. że jej początek sięga czasem wielu lat wstecz. Motyw ukryty obnaża prawdziwe oblicze zbrodni: bezsensownej. brutalnej. ohydnej i drastycznej. i daje odpowiedź na pytanie: co musi się stać. by człowiek był w stanie odebrać komuś życie.” – Justyna Mazur. Autorka podcastu „Piąte: nie zabijaj”

Autor: Katarzyna Bonda. Bogdan Lach

Cena: 39.90

Katarzyna Bonda. Bogdan Lach: MP3


The Time Machine. Wehikuł czasu w wersji do nauki angielskiego

Kategoria: Nauka języków

Język angielski

Poziom B2

Lubisz czytać dobre książki. a jednocześnie chcesz doskonalić swój angielski?

Mamy dla Ciebie idealne połączenie!

Klasyka literatury światowej w wersji do nauki języka angielskiego.

Młody naukowiec ma jedną pasję: podróże w czasie. Pewnego dnia udaje mu się skonstruować Wehikuł. którym można przemierzać Krainę Czasu.

Wyrusza w podróż i przenosi się w rok 802 701…

Przekonaj się. że nauka języka obcego może być przyjemnością. której nie sposób się oprzeć.

Autor: Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak

Cena: 29.90

Herbert George Wells. Marta Fihel. Dariusz Jemielniak: MP3


Poznaj siebie

Kategoria: Poradniki

Poznaj siebie to niezwykła książka o rozwoju osobistym. pozwalająca zrozumieć wagę samopoznania i świadomości opartej na „tu i teraz”. które de facto decydują o tym. czy znajdziemy w sobie siłę i motywację. by odpowiedzialnie i konsekwentnie kierować swoim życiem tak. by czuć radość i spełnienie.

Autor: Krzysztof Sadecki

Cena: 18.90

Krzysztof Sadecki: MP3


ania

Kategoria: 2015

Oprawa

: Format

Cena:

Format:


Piętrzenie nawyków. 97 małych zmian. które odmienią Twoje życie

Kategoria: Poradniki

Wprowadź w życie dobre zmiany!

  • Procedura piętrzenia nawyków. czyli jak drobną zmianę zmienić w codzienny nawyk
  • Nawyki na każdą okazję. czyli jakie zmiany naprawdę warto wprowadzić
  • Zakłócenia i trudności. czyli co zrobić. gdy procedura nie zadziała

Każdy z nas ma swoje nawyki. Codziennie wykonujemy setki czynności. którym nie poświęcamy uwagi — właśnie dlatego. że są to nasze utrwalone zwyczaje. Jednak nie wszystkie nawyki są dobre. a niektóre z nich mogą wręcz nam szkodzić. Jeśli codziennie od lat wypijasz w pracy morze kawy. a potem relaksujesz się przy piwie. nie wpływa to pozytywnie na Twoje zdrowie. Na pewno o tym wiesz. prawda? Wszyscy wiemy. że możemy żyć zdrowiej i szczęśliwiej. ale… często nawet nie próbujemy zmienić nawyków. Dlaczego? Kluczem jest niechęć do wprowadzania gwałtownych zmian. A je

Autor: Mariusz Sieraczkiewicz

Cena: 39.90

Mariusz Sieraczkiewicz: MP3


W cieniu Babiej Góry

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Baśka Zajda. policjantka zmęczona życiem i jego trudami. wraca z Krakowa w rodzinne strony. Chociaż wszyscy mówią. że wyrzucili ją z policji wojewódzkiej. to sama zainteresowana nie chce o tym rozmawiać. Ścigają ją demony. które ma nadzieję zgubić w urokliwej Zawoi. Zwłaszcza że jej najlepsza przyjaciółka Iza. córka lokalnego posła. niedługo bierze ślub. Z tej okazji w towarzystwie innych kobiet wspinają się na Babią Górę. aby po raz ostatni się zabawić.

Kiedy wschodzi słońce. Baśka znajduje martwą Izę. Wybucha skandal. w który zamieszany jest Artur. dawna miłość policjantki i były chłopak Izy. Sprawę trzeba szybko zamknąć. bo nie tylko media huczą od plotek. ale również halny wywiewa z gór echo tajemnic. które miały tam pozostać na zawsze.

Co wspólnego ze śmiercią Izy ma katastrofa lotnicza z 1969 roku? Czy jej śmierć jest dopiero zwiastunem kolejnym okrutnych

ISBN: 978-83-287-1568-4

Cena: 9999

978-83-287-1568-4:władca móch, alfabet mafii, fabuła powieści krzyżówka, jak korzystać z ebooka, edgar allan poe opowieści miłosne śmiertelne i tajemnicze, pomnik cesarzowej achai audiobook, dzieci wygnane, o krok za daleko coben, płomień i krzyż tom 2 chomikuj, pozbądź się groźnych koboldów., mityczna echo, ułożenie potylicowe tylne, alexa riley doci, agnieszka weseli, kopalinski mobi, seduction po polsku, królestwo szczepan twardoch, opowiadania homoerotyczne…