Echo z otchłani

Echo z otchłani Kategoria: Fantastyka i fantasy Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów – bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga. Dija Udina Alhassana i Ellyse. ISS Kennedy powrócił na Ziemię. która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem. a na jej powierzchni przetrwali tylko…

Published by admin in4 maja 2015
Tagi: , , , , ,

Echo z otchłani

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Kontynuacja Chóru zapomnianych głosów – bestsellerowej powieści z gatunku science-fiction Remigiusza Mroza. Dalsze losy Håkona Lindberga. Dija Udina Alhassana i Ellyse.

ISS Kennedy powrócił na Ziemię. która w niczym nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Po globalnym kataklizmie stała się jałowym pustkowiem. a na jej powierzchni przetrwali tylko nieliczni.

Ocalałe statki Ara Maxima są bezpieczne na orbicie. czekając na dalsze instrukcje tych. którzy podejmą się odbudowy ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi? I czy okrętom naprawdę nic nie grozi? Wróg wygrał proelium i czeka gdzieś pośród gwiazd. świadomy istnienia gatunku ludzkiego.
Jeden z nich nadal znajduje się w kriokomorze Kennedy’ego. I będzie miał szansę. by odkupić swoje winy…

Autor: Remigiusz Mróz

Cena:

Remigiusz Mróz: MP3


Klasyka dla dzieci. Sherlock Holmes. Tom 3. Błękitny karbunkuł

Kategoria: Literatura młodzieżowa

 

Tom trzeci z serii klasycznych opowieści detektywistycznych Arthura Conan Doyle’a o Sherlocku Holmesie w uproszczonych adaptacjach dla dzieci. Idealna propozycja dla młodych wielbicieli zagadek i kapitalne wprowadzenie do klasyki.

Ze szkatułki hrabiny Morcar skradziony zostaje słynny klejnot. Błękitny Karbunkuł. Hrabina oferuje 1000 funtów za wskazanie sprawcy. Holmes i Watson wkraczają do śledztwa. by nie skazano niewinnego człowieka. Czy pomoże im w tym… gęś?

Dla dzieci powyżej 7 lat.

Autor: Arthur Conan Doyle

Cena: 17.90

Arthur Conan Doyle: MP3moja babcia nie jest siwa świetnie biega nieźle pływa chomikuj, piecioksiag mojzesza, dwa wiatry, wymarzona farma, oczami mężczyzny pdf pobierz, siostra burzy pdf, miłość i inne zadania na dziś pdf, prawo administracyjne ustrojowe, szeptucha audiobook, john stuart mill o wolności pdf, wszechświat holograficzny, ksiegarnia gadowski, sasiadka irakijki, trygonometrai, do wszystkich chłopców których kochałam 3, władca pierścieni bitwa o śródziemie 2 król nazguli, 36 pytan, rozszerzenie pdf…