eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej. Kategoria: Autor Adam Bielecki. Dominik Szczepański ISBN: 978-83-268-3348-9 Cena: 9999 978-83-268-3348-9: Na luzie Kategoria: Poradniki W tym błyskotliwym przewodniku po świecie stresu King. psycholog i komik. przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami…

Published by admin in28 kwietnia 2015
Tagi: , , ,

eby nie górnikiem” ‒ usłyszał od ojca młody Adam Bielecki. Dorosły Adam nie mógł wziąć sobie tych słów do serca bardziej.

Kategoria: Autor

Adam Bielecki. Dominik Szczepański

ISBN: 978-83-268-3348-9

Cena: 9999

978-83-268-3348-9:


Na luzie

Kategoria: Poradniki

W tym błyskotliwym przewodniku po świecie stresu King. psycholog i komik. przedstawia praktyczne techniki radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i radzi. jak nauczyć swój mózg bardziej pozytywnego myślenia. W tym celu szczegółowo objaśnia zjawisko stresu. tłumaczy. czym on jest. skąd się bierze. a także jaki ma wpływ na cały organizm. Autor dogłębnie analizuje przyczyny i przejawy stresu w codziennym życiu. zwracając przy tym uwagę na źródła lęku. niepewności. negatywnego nastawienia i przyczyny tłumienia emocji. Pokazuje. jak wszystkie te zagadnienia łączą się w większą całość. Z tych rozważań dowiemy się. dlaczego negatywne emocje i stres prowadzą do zaburzeń lękowych. depresji. nadciśnienia. otyłości. uzależnień oraz wielu innych problemów zdrowotnych. Techniki Kinga pomagają zmienić w mózgu chemię. która wpływa na humor. wytrzymałość i odporność na stresujące sytuacje. Optymizm. poczucie wdzięczno

:

Cena: 29.99

:


Alfie Gets in First and Other Stories

Kategoria: Pozostałe

Meet Alfie and Annie Rose. Mum and Dad. Chessie the cat. the MacNallys down the road. and many many more. in this wonderful collection of 10 best-loved Alfie stories by Shirley Hughes. Read by Roger Allam and Roy Mcmillan.Includes: Alfie Gets in First. Alfie’s Feet. An Evening at Alfie’s. Alfie Gives a Hand. Alfie and the Big Boys. Alfie Wins a Prize. All About Alfie. Alfie’s Christmas. Alfie Outdoors and Alfie and the Birthday Surprise.

Autor: Shirley Hughes

Cena: 29.90

Shirley Hughes: MP3


Fragment

Kategoria: 325265

9.99

1: 9999

Cena:

9999:


O północy w Czarnobylu. Nieznana prawda o największej nuklearnej katastrofie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Śledztwo. propaganda. tajemnica i mity. które przyćmiły nieznaną historię największej katastrofy nuklearnej XX wieku.

Nikołaj Fomin nie miał pojęcia o energii jądrowej i fizyce nuklearnej – tej ostatniej uczył się na kursie korespondencyjnym. Anatolij Diatłow trzymał się swoich tez nawet wtedy. gdy zostały obalone. Wiktor Briuchanow. pierwszy dyrektor. chciał zrezygnować ze swojej funkcji. ale podanie zostało podarte na jego oczach.

Nikt nie wiedział. że do budowy elektrowni kazano użyć materiałów. które nie były nawet produkowane w ZSRR. a wcześniejsze wypadki i incydenty kwalifikowano jako ściśle tajne. Prawda nigdy nie ujrzała światła dziennego – aż do teraz.

Adam Higginbotham dzięki licznym wywiadom z świadkami. a także dostępowi do od

Autor: Marta Obuch

Cena: 14.90

Marta Obuch: MP3


eniu dociera do ludzi. do których zachodni dziennikarze nie mają dostępu. To ona jako pierwsza opisała tortury w tajnych więzieniach CIA i odkryła. że Jihadi John był Brytyjczykiem. który nazywał się Mohammed Emwazi.

Książka roku 2017 według „Washington Post”. „Guardian” i „Publisher’s Weekly”!

Kategoria: Autor

Souad Mekhennet

ISBN: 978-83-66517-10-3

Cena: 9999

978-83-66517-10-3:


Jedna chwila

Kategoria: Powieści i opowiadania

Czy można być szczęśliwą w świecie. w którym wszystko. co się posiadało. było grą pozorów?
Emilia postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Los wydaje się dla niej łaskawy. Stawia na jej drodze tajemniczego mężczyznę. który mocno ją intryguje. Bohaterka dopiero przy nim czuje. co to znaczy żyć naprawdę. Zawiera z Mattem pewien układ. który budzi w niej zarówno przerażenie. jak i fascynację…
Czy można kochać kogoś tu i teraz. zapominając o złej przeszłości? Ile tajemnic jest w stanie znieść Emilia?
Ta opowieść pokazuje. że czasami warto zaryzykować i zacząć życie od nowa.

Autor: Anna Dąbrowska

Cena: 9999

Anna Dąbrowska:ja jestem wężem, john grisham firma, wrzask izabela janiszewska, powrót z piekła, rysunkowy chłopak pdf, magiczne królestwo, arystoteles ustrój polityczny aten, vanessa fewings, bliss tlumacz, szelmowski synonim, artemis fowl online pl, dynastia miziołków audiobook cały za darmo, wiedzmin 3 gdzie kupic sproszkowana tkanke, ebook kindle format, chyłka on line, kaśka ich troje, barabasz gangster, manwhore pdf, lux perpetua pdf, psychologia stresu heszen…