Najwyższa góra świata

Najwyższa góra świata Kategoria: Pozostałe   Książka wpisana na Międzynarodową Honorową Listę im. H. Ch. Andersena w 1998 r. „To jest dla tych. małych i trochę większych. którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak jak by chcieli. Czyli. myślę sobie. że »Najwyższa góra świata« jest dla Was wszystkich. Bo nigdy nie…

Published by admin in27 kwietnia 2015
Tagi: , , , , , ,

Najwyższa góra świata

Kategoria: Pozostałe

 

Książka wpisana na Międzynarodową Honorową Listę im. H. Ch. Andersena w 1998 r.

„To jest dla tych. małych i trochę większych. którym czasem jest smutno i którym nie zawsze układa się tak jak by chcieli. Czyli. myślę sobie. że »Najwyższa góra świata« jest dla Was wszystkich. Bo nigdy nie jest tak. żeby zawsze. w każdej chwili. wszystko układało się dokładnie tak jak trzeba. A jeśli nawet są wśród Was tacy szczęśliwcy. to na pewno znacie innych. którzy miewają kłopoty…”.

Autor: Anna Onichimowska

Cena: 14.90

Anna Onichimowska: MP3


Twilight Zone Radio Dramas. Vol. 24

Kategoria: Pozostałe

Experience one of television’s greatest science fiction series: The Twilight Zone. This collection of episodes is fully dramatized for audio and features a full cast. music. sound effects. and narration by some of today’s biggest celebrities. Number 12 Looks Just like You (starring Bonnie Somerville and Charles Shaughnessy) In a future society where everyone must undergo an operation at the age of nineteen to make them look like everyone else. one young woman desperately tries to hang on to her own identity. The Trouble with Templeton (starring Michael York) Booth Templeton is a Broadway actor nostalgic for his youth and his late wife. During rehearsals for a new play he inexplicably finds himself back in time-only. for some strange reason. no one seems to want him there. The Prime Mover (starring David Eigenberg) Ace Larsen discovers that his simpleminded coworker has telekinetic powers. Ace devises a plan to use these powers to win big in Vegas-with unexpected results. The Four of Us Are Dying (starring Eric Bogosian) Archie Hammer is gifted with the ability to change his face to make it look like anyone he chooses. He uses this unique gift for his own amusement. without a thought to those who might get in his way. But when he tries to double-cross a gangster. Archie Hammer. the „human chameleon.” can’t slither away. The Sixteen-Millimeter Shrine (starring Kathy Garver and Charles Shaughnessy) Aging film star Barbara Jean Trenton secludes herself in her private screening room. where she reminisces on her past by watching her old films. Her friend and agent Danny Weiss tries to bring her out into the real world. but Barbara wants to escape into her old films-and eventually gets her wish. The Shelter (starring Ernie Hudson) Radio warnings of attacking UFOs turn neighbors into a mob that jealously fight for the only bomb shelter on their block.

Autor: various authors

Cena: 72.90

various authors: MP3


Wstawaj i walcz. Sprawdzone strategie. techniki i nawyki produktywności ludzi sukcesu

Kategoria: Poradniki

Nie ma cudownych metod na spektakularny sukces. Aby wygrać. wspiąć się na sam szczyt i na nim pozostać. trzeba wziąć się do ciężkiej pracy. wytrwale podążać do celu. stać się lepszym. wydajniejszym. sprytniejszym od innych. Trzeba po prostu wstawać i walczyć każdego dnia. Klasyczna idea. że sukces zależy od mądrego wysiłku. ogromnej wytrwałości i ambitnej pracy. wciąż pozostaje aktualna. Przy tym nie jest ważne. czy próbujesz wspinać się po szczeblach korporacyjnej drabiny. odnieść sukces jako artysta. prowadzić firmę. czy po prostu czuć się szczęśliwszy. Zasada jest prosta: aby odnieść sukces. musisz pracować.

Ta książka jest długo oczekiwaną kontynuacją bestsellerowej Siły przedsiębiorczości. siły upadku. Pozwoli Ci ona poznać nawyki i sposoby codziennego funkcjonowania ludzi sukcesu. którzy dzięki ciężkiej pracy d

Autor: Eric Ries

Cena: 39.90

Eric Ries: MP3


Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów

Kategoria: Historia i literatura faktu

„Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów” to wciągająca i trzymająca książka napisana przez Izę Komendełowicz. To pełen obraz środowiska. które decyduje o najważniejszych i najbardziej intymnych obszarach życia Polek.
Autorka rozmawia z postaciami ekstremalnie kontrowersyjnymi i zderza ze sobą skraje opinie specjalistów.

Co takiego dzieje się w gabinetach ginekologicznych. że dla ponad połowy Polek wizyty w nich wiążą się ze wstydem. z traumą i upokorzeniem? Izabela Komendołowicz w swoich rozmowach z lekarzami oraz pacjentkami nie tylko ujawnia sekrety gabinetów – czasem zabawne. a czasem przerażające  –  ale porusza także kontrowersyjne i szalenie ważne tematy: aborcji. in vitro. dostępności antykoncepcji…
Czy można zmusić kobietę do porodu? Dlaczego Polki nie korzystają z darmowych badań w ramach profilaktyki nowotworowej?
Czy ginekologów powinna obowiązywać klauzula sumienia? To nieliczne z wielu pytań. które zadaje swoim rozmówcom Komendołowicz. Z ich odpowiedzi wyłania się skomplikowany obraz polskiej ginekologii. w której przekonania i wartości wyznawane przez lekarzy ścierają się z potrzebami i wymaganiami pacjentek.
To obowiązkowa lektura nie tylko dla kobiet. ale także dla ich mężów i ojców.

Iza Komendełowicz – dziennikarka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem. ma na koncie setki wywiadów i reportaży. Autorka Elki. biografii Elżbiety Czyżewskiej. współautorka Podwójnie urodzonego. wywiadu rzeki z Witoldem Pyrkoszem. Dziennikarstwo to jej praca. pasja i miłość. Ale kiedyś marzyła. żeby zostać lekarzem i ratować ludzi. I trochę to marzenie zrealizowała w trakcie zbierania materiałów do książki „Ginekolodzy. Tajemnice gabinetów”.

Autor: Izabela Komendołowicz

Cena: 17.90

Izabela Komendołowicz: MP3youtube podróż za jeden uśmiech, kossakowska bramy światłości, przetwory siostry anastazji pdf, wiedzmin pani jeziora pdf, poradnik do gry skyrim, łowcy diuny, ebook program genetycy pdf, mróz oskarżenie pdf, cesarskie cięcie krok po kroku, wieczór trzech króli pdf, wschodni grom, psychosfera, hannah arendt korzenie totalitaryzmu pdf, hodowla pszczół książka pdf, iga kalinowska, anna żona króla kazimierza wielkiego, krwawe więzy paradise doci, miłość w rytmie rocka, mroczne umysły pdf, wesele opracowanie, dzikie pragnienie pdf, oskar i pani róża testy…