Sekrety Sztokholmu

Sekrety Sztokholmu Kategoria: Pozostałe Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn. mieszka w luksusowym apartamencie i nieustannie otaczają go piękne kobiety. Ale dobra passa się kończy. Nakład leci w dół. Przyjaciele odwracają się od niego. I kiedy wszystko wydaje się zmierzać w złą stronę. znajo­my biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia. Czy pieniędzy wystarczy na…

Published by admin in23 kwietnia 2015
Tagi: , , , ,

Sekrety Sztokholmu

Kategoria: Pozostałe

Lennie Lee kieruje popularnym magazynem dla mężczyzn. mieszka w luksusowym apartamencie i nieustannie otaczają go piękne kobiety. Ale dobra passa się kończy. Nakład leci w dół. Przyjaciele odwracają się od niego. I kiedy wszystko wydaje się zmierzać w złą stronę. znajo­my biznesmen zleca mu zorganizowanie imprezy stulecia. Czy pieniędzy wystarczy na rozwiązanie wszystkich problemów Lenniego?

Młoda dziennikarka Solveig Berg. szukając sensacji. popełnia karygodny błąd. traci pracę i zostaje zepchnięta na boczny tor. Pustka i samotność budzą mroczne wspomnienia. Solveig zrobi wszystko. żeby wrócić do gry.

Kiedy policja znajduje zwłoki modelki i blogerki Jennifer Leone. drogi Lenniego i Solveig się przecinają. Nieoczekiwanie dochodzi do wielu wstrząsających zdarzeń.

Sekrety Sztokholmu to trzymający w napięciu thriller. którego

ISBN: 978-83-268-2799-0

Cena: 9999

978-83-268-2799-0:


cel (75)Zrób pierwszy krok (79)Uświadom sobie swoje mocne strony (87)Ucz się od najlepszych (93)Stwórz plan działani…

Kategoria: Fragment

290578

29.90: 1

Cena:

1:


Powrót Saszki

Kategoria: Powieści i opowiadania

Powieść jednej z najpopularniejszych autorek PRL-u!

Historia Saszy Konstałowa. który wciąż zmuszony jest zmieniać miejsce pobytu. bezustannie poszukując tego. w którym dane mu będzie pozostać. Tułaczkę rozpoczyna już w dzieciństwie. gdy jego ojciec. usiłując ocalić resztę rodzinnego majątku. ucieka wraz z rodziną z rewolucyjnej Rosji. Syn musi wówczas porzucić szkołę politechniczną i rozpocząć przymusową podróż. Młody Rosjanin trwale podzieli los rodzica. Przebywa na Polesiu. w Warszawie. w Paryżu. wszędzie daremnie szukając swojego miejsca.

 

 

Barbara Nawrocka-Dońska – pisarka i dziennikarka. w czasie trwania II wojny światowej żołnierz Armii Krajowej. sanitariuszka oraz łączniczka w powstaniu warszawskim. W latach powojennych rozpoczęła pracę w redakcjach dzienników i czasopism. Jej dorobek literacki obejmuje 28 książek oraz ponad 500 artykułów. pisała powieś

ISBN: 978-83-287-0154-0

Cena: 9999

978-83-287-0154-0:


Carska Droga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowa Carska Droga stanowi tło splatających się losów kilku kobiet. Mimo. że pochodzą z różnych epok. łączy je pragnienie głębokiej miłości. Szukają jej wszędzie. te nam współczesne również na Facebooku. portalach randkowych. wreszcie w realu. Są odważne i zdeterminowane. a co najważniejsze wspierają się nawzajem. udzielają sobie porad. bywa że po prostu chcą się wypłakać… Bo na Carskiej Drodze wszystko może się zdarzyć.

Wspaniała powieść mojej przyjaciółki. pisarki Teresy Moniki. pierwszej czytelniczki moich książek. „Carska Droga” to powieść o nas. kobietach. które chcą żyć pełnią życia mimo pechowego losu. choroby czy straty najbliższej osoby. Pragniemy miłości i spełnienia. lecz czy umiemy odróżnić tombak od złota? Krystyna. Lily. Danusia i Renata umieją dobrze doradzić przyjaciółkom. ale same błądzą niczym dzieci we mgle. Świetna historia ukazująca zder

59.00: 1

Cena:

1:


Edukacja

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kontynuacja bestsellerowej „Emigracji”!

Malcolmowi i Stomilowi udało się wyrwać ze szponów śmierci czającej się na polach kapusty i powrócić do ojczyzny. Tylko co dalej? Studia? Praca? Bezrobocie? Uniwersytet życia?

Największy fenomen polskiego rynku literackiego powraca z nową powieścią. Tym razem osadzonej w mieście stołecznym Warszawa i przyległościach.

O edukacji. rekinach biznesu. incelach. wariacikach. dzikim wschodzie. pionierach polskiej klasy średniej i arabskich szejkach w zajazdach przy autostradzie.

 

ODRADZAMY CZYTANIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH!

 

Autor: Malcolm XD

Cena: 16.90

Malcolm XD: MP3


skarbów? A może pewnego mitycznego. tajemniczego obrazu. zawierającego pożądane od pokoleń odpowiedzi na wiele pytań nurtujących pasjonatów historii? I dlaczego wszystkie ofiary zostają naznaczone napisem „memento”?

Kategoria: Autor

Anna Klejzerowicz

ISBN: 978-91-7903-740-6

Cena: 9999

978-91-7903-740-6:magiczny pył, bystre zwierzę, urszula świderska-włodarczyk, david vann, adrian niewęgłowski, psychologiczne portrety człowieka pdf chomikuj, disciples iii: odrodzenie, oczami mężczyzny chomikuj pdf, ania z zielonego wzgórza (pdf), mclean jay, bukowski kobiety pdf, przedwiośnie rodowód, warframe skarbiec orokin, dreamland opiatowa epidemia w usa…