Kobieta w oknie

Kobieta w oknie Kategoria: Pozostałe Czy zawsze można wierzyć własnym oczom? Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę. pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem domu. Całe dnie spędza w Internecie. przed telewizorem lub szpiegując sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. Pozbawiona własnego życia coraz bardziej zaczyna przeżywać cudze… Najwięcej uwagi poświęca Russellom. rodzinie…

Published by admin in3 kwietnia 2015
Tagi: , , , , , , ,

Kobieta w oknie

Kategoria: Pozostałe

Czy zawsze można wierzyć własnym oczom?

Anna Fox straciła wszystko: szczęśliwą rodzinę. pracę oraz zdrowie. Od miesięcy nie postawiła stopy za progiem domu. Całe dnie spędza w Internecie. przed telewizorem lub szpiegując sąsiadów za pomocą aparatu fotograficznego. Pozbawiona własnego życia coraz bardziej zaczyna przeżywać cudze… Najwięcej uwagi poświęca Russellom. rodzinie nowej w tej okolicy i tak podobnej do tej. którą jeszcze niedawno sama miała. Jednak pewnej nocy widzi coś. czego nie powinna oglądać. Jej świat się rozpada. a na jaw wychodzą szokujące sekrety. Co jest prawdą. a co zmyśleniem? Kto jest w niebezpieczeństwie. a kto panuje nad sytuacją? W tym piekielnie wciągającym thrillerze nikt – i nic – nie jest tym. czym się wydaje!

Pozycja obowiązkowa dla miłośników thrillerów!

Autor: A.J. Finn

Cena: 20.90

A.J. Finn: MP3


Świadkowie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Przed niemieckim sądem w Düsseldorfie stanęli oprawcy z obozu koncentracyjnego Majdanek. Autor w przejmujący sposób relacjonuje proces. zwłaszcza emocjonujące losy poszczególnych świadków. Nie stroni od autorskiego komentarza do prezentowanych wydarzeń. Uważa. że pokazowe procesy wymierzyły sprawiedliwość jedynie „palcom zbrodniczej ręki”. podczas gdy prawdziwi zarządcy fabryk śmierci pozostają bezkarni.

Józef Musioł – autor książek non fiction. który czerpie inspiracje ze swojego bogatego doświadczenia zawodowego. Jest doktorem nauk prawnych. adwokatem. sędzią Sądu Najwyższego w stanie spoczynku. Działał również w polityce – w latach 80. pełnił funkcję wiceministra sprawiedliwości. Jest członkiem Stowarzyszenia Autorów ZAiKS oraz Związku Literatów Polskich.

Autor: Józef Musiol

Cena: 39.90

Józef Musiol: MP3


a książka to potencjalny bestseller. który stanie się inspiracją dla wielu osób. Trzeba ją przeczytać.
Sally Pipes. Dyrektor Pacific Research Institute

Brian Tracy jak zwykle trafił w sedno ze swoją nową książką Zmień swoje myślenie. a zmienisz swoje życie. Trzeba ją przeczytać!
– Mac Anderson. założyciel Successories. Inc.

Nowa książka Briana. Zmień swoje myślenie. a zmienisz swoje życie pokaże ci. jak przyciągnąć ludzi i środki. których potrzebujesz. żeby osiągnąć każdy cel. który sobie wyznaczysz.
Tony Jeary. Mr. PresentationTM. autor książki Life is a Series of Presentations

To genialna książka przepełniona mądrością i wiedzą. Sprawi. że błyskawicznie zamienisz swoje zami

Kategoria: Ekonomia i biznes

Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy. jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami. musisz tylko przeczytać tę książkę. postanowić. że zastosujesz jej zasady w życiu. rozpisać plan. po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.

Przygotuj się na wielka przygodę. jaką będzie reszta twojego życia!

Dowiedz się jak:

– wyznaczać wielkie cele.
– postanowić. że będziesz bogaty.
– przejąć kontrolę nad swoim życiem.
– myśleć jak geniusz.
– uwolnić potencjał swojego umysłu.
– doładować mocą swoje myślenie.
– wykreować swoją przyszłość.
– ciesz się życiem.

Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów. ta książka b

ISBN: 978-83-8146-984-5

Cena: 9999

978-83-8146-984-5:


Stary człowiek i morze

Kategoria: Poradniki

Stary człowiek i morze to piękna opowieść o heroizmie i sile ludzkiej woli. Historia samotnego starca. żeglarza potrafiącego zmierzyć się z lękiem. słabością i wyznaczyć sobie cel godny podziwu – odmienić pechowy los. zawalczyć o szczęście. Santiago wyrusza daleko w morze. by spełnić swoje marzenie – złowić ogromną rybę. Jego spotkanie z olbrzymim merlinem jest walką ze sobą samym. ze zwątpieniem. To zręcznie ujęta przenośnia. która uzmysławia jak wiele zależy od nas samych.

Książka należy do kanonu lektur szkolnych.

Ernest Hemingway urodził się 21 lipca 1899 roku w Oak Park na przedmieściach Chicago. Wybitny pisarz amerykański. doskonały nowelista i autor opowiadań. W roku 1954 otrzymał Literacką Nagrodę Nobla. W wieku 62 lat popełnił samobójstwo. Całe życie poszukiwał przygody. był sanitariuszem w I wojnie świ

Ilosc_stron:

Cena:

: 312508


li>

 • Naucz się zarządzać wspomnieniami i zmień swoje nawyki
 • Uwolnij przeszłość i wyrzuć negatywne wyzwalacze
 • Kolekcjonuj dobre wspomnienia
 • Uzbrój się w pozytywne przekonania
 • Myśl ponad schematami i porzuć swoje wymówki
 • Poszerzaj strefę komfortu i radź sobie z problemami
 • Poszukuj wyzwań
 • Poznaj historie Akademii Projektantek Przyszłości i znajdź swoje miejsce na Ziemi!

  Kategoria: Autor

  Edyta Walęciak-Skórka

  ISBN: 978-83-283-2434-3

  Cena:

  978-83-283-2434-3: Sięgnij po marzenia (13)Dar pierwszy – dar wiary (19)Dar drugi – dar przepowiadania (23)Dar trzeci – dar przyciągania (27)Dar czwarty – dar wdzięczności (33)Dar piąty – dar wyboru (37)Dar szósty – dar mądrości (41)Dar siódmy – dar siły (45)Dar ósmy – dar działania (49)Zaufaj marzeniom (53)Postaw sobie cele (59)Możesz więcej. niż Ci się wydaje (63)Zbuduj silne DLACZEGO (71)Nacechuj  mirosław tryczyk drzazga, mozaika parsifala, śpiąca królewna po angielsku, 24 twarze, mogilnicki, biochemia harpera ilustrowana, konto kindle logowanie, nieodpowiednia dziewczyna, manel loureiro, siła nawyku książka, koszmar minionego lata ulub, giełda papierów wartościowych jak zacząć, chodzi lisek do kurnika, gliniarze odc 260…