Rebel Fleet. Tom 1. Rebelia

Rebel Fleet. Tom 1. Rebelia Kategoria: Fantastyka i fantasy Polują na nas. Dla treningu bombardują nasze światy. Gromada gwiazd w konstelacji Oriona co tysiąc lat wykonuje pełny obrót. Rządzący hołdują pradawnej tradycji: na koniec każdego cyklu wysyłają floty na ćwiczenia. podczas których przelewana jest krew pośledniejszych istot. Wrogie floty znów nadciągają. W tej sytuacji Światy…

Published by admin in24 marca 2015
Tagi: , , ,

Rebel Fleet. Tom 1. Rebelia

Kategoria: Fantastyka i fantasy

Polują na nas. Dla treningu bombardują nasze światy. Gromada gwiazd w konstelacji Oriona co tysiąc lat wykonuje pełny obrót. Rządzący hołdują pradawnej tradycji: na koniec każdego cyklu wysyłają floty na ćwiczenia. podczas których przelewana jest krew pośledniejszych istot.

Wrogie floty znów nadciągają. W tej sytuacji Światy Rebeliantów gromadzą okręty wojenne. by stawić czoła przerażającemu zagrożeniu. Tym razem ludzkość jest proszona o wsparcie. Gdy ostatni raz rozważano udział Ziemi w konflikcie. wikingowie w swoich drakkarach plądrowali wybrzeża Anglii. Dziś jesteśmy mniej prymitywni. Dziś stanowimy cel.

Jeden człowiek zostaje wybrany na dowódcę jedynego reprezentującego Ziemię okrętu we Flocie Rebeliantów. Kiedy wojna wybuchnie. Leo Blake musi ją wygrać… albo zginie. próbując.

Autor: B.V. Larson

Cena: 9999

B.V. Larson:


Święty Wrocław

Kategoria: Pozostałe

To miasto nie jest tym. za co je uważasz.

Mieszkańcy wrocławskiego osiedla Polanka odkrywają. że mury ich bloków zbudowane są z czarnej substancji. Pod tapetami czai się coś nienazwanego i przerażająco fascynującego.

Ludzie szybko zaczynają znikać bez wieści. miasto ogarnia histeria. a do Polanki okrzykniętej „Świętym Wrocławiem” ściągają pielgrzymi z całej Polski. Dla bezpieczeństwa osiedle zostaje otoczone kordonem policyjnym i objęte przymusową kwarantanną.

Miejski horror Łukasza Orbitowskiego to powieść o izolacji i gromadzeniu się. O strachu. głęboko zakorzenionych lękach i nowych początkach.

Autor: Łukasz Orbitowski

Cena: 36.90

Łukasz Orbitowski: MP3


Sąd ostateczny. Seria z Emilem Żądło. Tom 1

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Emil Żądło. który zrezygnował z pracy w policji na rzecz dziennikarstwa. przeżywa kryzys. Kryzys wieloraki: związany z pracą. z brakiem natchnienia na nowy artykuł. z finansami. z uczuciami. z życiem w ogóle… Za ostatnie pieniądze kupuje alkohol i papierosy. nie ma siły wstać z łóżka i wziąć się w garść. a na dodatek jego była żona utrudnia mu kontakty z synem i męczy o zaległe alimenty. Wszystko się zmienia. gdy któregoś razu w nocnym pubie spotyka córkę swojej starej sąsiadki. Dorotę. Młoda kobieta i jej narzeczony tej samej nocy zostają brutalnie zamordowani w niejasnych okolicznościach. Zaintrygowany Emil postanawia pomóc policji w śledztwie. Charyzmatyczny. obdarzony nieprzeciętną intuicją dziennikarz w pojedynku z naśladowcą Hansa Memlinga …

Autor: Anna Klejzerowicz

Cena: 9999

Anna Klejzerowicz: MP3zimny chirurg max czornyj, george orwell książki, rebis com pl, gruczoł merokrynowy, wahadło radiestezyjne, hitler nie wiedział, gary chapman, dukaj audiobook, sitwa paulina świst pdf, kapitanskie tango, ten dzień doci, kuba zimny, pelissa, pacjetka, ernst muldaszew, boys wciąż pamiętam chomikuj, kajko i kokosz szkoła latania download, pinokio ksiazka, aneta załazińska, siostra mojej siostry, kody podświadomości pawlikowska, dzentelmeni i wiesniacy rybak, drań z manhattanu doci…