Zakochana brzmi jak Enamorada

Zakochana brzmi jak Enamorada Kategoria: Pozostałe Adela nie może oprzeć się wrażeniu. że jej życie biegnie dziwnym torem. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach giną jej teściowie. znajduje po ich śmierci w Madrycie list. w którym wyznają. że Alonzo. jej mąż był adoptowany. Postanawia odkryć prawdę. Jej podświadomość zaczyna burzyć światopogląd. który do tej pory kierował jej…

Published by admin in22 marca 2015
Tagi: , , , , , , ,

Zakochana brzmi jak Enamorada

Kategoria: Pozostałe

Adela nie może oprzeć się wrażeniu. że jej życie biegnie dziwnym torem. Kiedy w niewyjaśnionych okolicznościach giną jej teściowie. znajduje po ich śmierci w Madrycie list. w którym wyznają. że Alonzo. jej mąż był adoptowany. Postanawia odkryć prawdę. Jej podświadomość zaczyna burzyć światopogląd. który do tej pory kierował jej życiem. Wszystko zaczyna się zmieniać. Z serialowej aktorki. staje sie producentem filmu. którego scenariusz napisało życie.

Powieść jest współczesna. oparta na również na obserwacjach zachowań serialowych widzów. którzy czasami mylą filmową fikcję z rzeczywistością. Adela przeprowadzi was przez mechanizmy takich zachowań i jednocześnie pokaże wam. że życie. to niezły scenariusz na serial. który może trwać całymi latami.

„Zakochana brzmi jak enamorada” jest kontynuacją komediowej powieści „Enamorada”.

Autor: Elżbieta Walczak

Cena: 9999

Elżbieta Walczak:


Beggars Ride

Kategoria: Pozostałe

In this unforgettable conclusion to Nancy Kress’ groundbreaking trilogy which began with the Nebula Award-winning Beggars in Spain. it is now two hundred years in the future. Regular human beings hate and fear the Sleepless and the SuperSleepless. genetically modified humans who are immune to disease and hunger and do not need to sleep. When the Sleepless plot to take over the world and leave regular humans powerless. civilization and the very meaning of the word „human” hang in the balance.

Autor: Nancy Kress

Cena: 128.90

Nancy Kress: MP3


Kategoria:

:

Cena:

:


Emi i Tajny Klub Superdziewczyn. Tom 9. Hokus-pokus

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Seria Emi i Tajny Klub Superdziewczyn od lat podbija serca młodych czytelniczek w Polsce.

Przygody Stanisławy Emilii Gacek (Emi) i jej przyjaciół z Tajnego Klubu Superdziewczyn inspirują dzieci do działania i zakładania własnych Tajnych Klubów.

Emi wraz z Tajnym Klubem Superdziewczyn postanawia wziąć udział w festiwalu sztuk ulicznych i magii. który odbywa się w mieście. Aby stanąć do konkursu amatorów i przygotować własne przedstawienie. będą musieli uruchomić swoje tajne supermoce. Przejdą szkolenie iluzjonisty. nauczą się chodzić na szczudłach i żonglować. Ale najważniejsza okaże się ich nowa tajna misja akcja na rzecz zwierząt zatrudnionych w cyrku.

Autor: Agnieszka Mielech

Cena: 17.90

Agnieszka Mielech: MP3


Powiew ciepłego wiatru. Tom 5

Kategoria: Powieści i opowiadania

W powieści Powiew ciepłego wiatru Edyta Świętek po raz ostatni zabiera nas na Spacer Aleją Róż. Tym razem udajemy się na przechadzkę trwającą od końca lat 70 po upadek władzy ludowej. Obywatele zmagają się z uciążliwościami stanu wojennego. W najmłodszej dzielnicy Krakowa regularnie dochodzi do brutalnych starć mieszkańców z jednostkami ZOMO. Rodziny Szymczaków i Pawłowskich płacą wysoką cenę za pragnienie wolności. lecz ich nadzieje i walka w końcu znajdują oczekiwany finał. Pod koniec 1989 roku z alei Róż znika znienawidzony pomnik Lenina. a młodzi ludzie po raz ostatni wciągają w płuca powietrze przesycone gazem łzawiącym. Na tle historycznych wydarzeń płynie codzienne życie obfitujące w zaskakujące wydarzenia. Miłość i nienawiść. narodziny oraz śmierć splatają się mocno ze sobą. tworząc wiarygodny obraz przeciętnej polskiej rodziny. Jak bohaterowie powieści p

Autor: Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles

Cena: 29.90

Magdalena Kawka. Małgorzata Hayles: MP3w jak morderstwo, księga dżungli the second jungle book: mowgli & baloo, erica spindler 5, bieguny olga tokarczuk, torchlight poradnik, mieczysław gorzka, swiat florysty, ugly love pdf, operator 594, land warrior, serce diabła meghan march pdf, kunegunda córka króla kazimierza, konatkowski tomasz, gliniarze kto zginie, humor czarny, biblia tysiąclecia ebook…