ych oraz niektórych pisarzy. Podczas wojny współpracowała z AK. w latach 50. została radną miasta Warszawy. W 1962 roku wyjechała z kraju: najpierw do Szwajcarii. następnie do Francji. gdzie mieszkała już do końca swego życia. W 1992 roku opublikowała swoją ostatnią. a zarazem najbardziej popularną. książkę – „Wyznania gorszycielki”.

ych oraz niektórych pisarzy. Podczas wojny współpracowała z AK. w latach 50. została radną miasta Warszawy. W 1962 roku wyjechała z kraju: najpierw do Szwajcarii. następnie do Francji. gdzie mieszkała już do końca swego życia. W 1992 roku opublikowała swoją ostatnią. a zarazem najbardziej popularną. książkę – „Wyznania gorszycielki”. Kategoria: Autor Irena Krzywicka ISBN: 978-87-26-82915-0…

Published by admin in19 marca 2015
Tagi: , , , , ,

ych oraz niektórych pisarzy. Podczas wojny współpracowała z AK. w latach 50. została radną miasta Warszawy. W 1962 roku wyjechała z kraju: najpierw do Szwajcarii. następnie do Francji. gdzie mieszkała już do końca swego życia. W 1992 roku opublikowała swoją ostatnią. a zarazem najbardziej popularną. książkę – „Wyznania gorszycielki”.

Kategoria: Autor

Irena Krzywicka

ISBN: 978-87-26-82915-0

Cena: 9999

978-87-26-82915-0:


Carska Droga

Kategoria: Powieści i opowiadania

Tytułowa Carska Droga stanowi tło splatających się losów kilku kobiet. Mimo. że pochodzą z różnych epok. łączy je pragnienie głębokiej miłości. Szukają jej wszędzie. te nam współczesne również na Facebooku. portalach randkowych. wreszcie w realu. Są odważne i zdeterminowane. a co najważniejsze wspierają się nawzajem. udzielają sobie porad. bywa że po prostu chcą się wypłakać… Bo na Carskiej Drodze wszystko może się zdarzyć.

Wspaniała powieść mojej przyjaciółki. pisarki Teresy Moniki. pierwszej czytelniczki moich książek. „Carska Droga” to powieść o nas. kobietach. które chcą żyć pełnią życia mimo pechowego losu. choroby czy straty najbliższej osoby. Pragniemy miłości i spełnienia. lecz czy umiemy odróżnić tombak od złota? Krystyna. Lily. Danusia i Renata umieją dobrze doradzić przyjaciółkom. ale same błądzą niczym dzieci we mgle. Świetna historia ukazująca zder

59.00: 1

Cena:

1:


Ostatnia Piosenka

Kategoria: Powieści i opowiadania

Najnowsza książka mistrza romantycznej powieści. Nicholasa Sparksa. autora takich przeniesionych na ekran bestsellerów. jak „Noce w Rodanthe”. czy „Pamiętnik”.

„Ostatnia piosenka” to ponadczasowa opowieść o miłości w jej najróżniejszych aspektach. nadziei. gniewie i wybaczeniu. Książka powstała początkowo jako scenariusz filmowy (ekranizacja w 2010 roku). a sama powieść zadebiutowała na 1 miejscu list bestsellerów ‚New York Timesa’ i ‚USA Today’.

Życie siedemnastoletniej Ronnie Miller wywróciło się do góry nogami. gdy jej ojciec postanowił porzucić karierę i wyjechać do niewielkiego miasteczka w Północnej Karolinie. Jego ucieczka oznaczała koniec małżeństwa Millerów. Trzy lata później Ronnie dalej nie chce mieć nic wspólnego z ojcem i nie utrzymuje z nim kontaktu.
Nieoczekiwanie matka wysyła dziewczynę i jej młodszego brata. Jonaha. by spędzili wakacje w Wilmington. Dla Ronnie to ciężka próba – przyzwyczajona do Nowego Jorku. zakochana w jego nocnym życiu i modnych klubach. musi zmierzyć się nie tylko z niechęcią do wiodącego spokojne życie pianisty i zaangażowanego w budowę miejscowego kościoła ojca. ale również z senną atmosferą nadmorskiej mieściny. Wszystko wskazuje na to. że to będzie najgorsze lato w jej życiu…

Autor: Nicholas Sparks

Cena: 32.30

Nicholas Sparks: MP3marcin jacoby, queen dokument, kody don t starve, kroacja, pisma procesowe w sprawach cywilnych, druga miłość, edward łysiak, blackout elsberg, igrzyska śmierci ballada ptaków i węży, szkoła podstawowa nr 1 świnoujście, hejtoholik, thorgal audiobook, polityka zagraniczna chin, audiobooki peb.pl, brzydula przemiana cały odcinek 189 youtube, detektyw w sutannie, audible po polsku, nierzadem polska stoi, sila nawyku pdf…