River

River Kategoria: Pozostałe Nowe miasto. Nowa tożsamość. Ciąża i samotność.I daleko od przeszłości. przed którą Carrie Ford tak usilnie próbuje uciec. River Wild jest humorzastym. nadętym dupkiem i w dodatku jej nowym sąsiadem.Carrie nie ma ochoty się z nim zaprzyjaźniać. on również nie chce zostać jej przyjacielem. Jednak kiedy wszystko wydaje się jasne. mężczyzna niespodziewanie…

Published by admin in17 marca 2015
Tagi: , , ,

River

Kategoria: Pozostałe

Nowe miasto. Nowa tożsamość. Ciąża i samotność.
I daleko od przeszłości. przed którą Carrie Ford tak usilnie próbuje uciec.

River Wild jest humorzastym. nadętym dupkiem i w dodatku jej nowym sąsiadem.
Carrie nie ma ochoty się z nim zaprzyjaźniać. on również nie chce zostać jej przyjacielem.

Jednak kiedy wszystko wydaje się jasne. mężczyzna niespodziewanie pomaga jej uratować porzuconego psa. Tego dnia Carrie dostrzega w jego oczach coś. co można zobaczyć też w jej spojrzeniu. Smutek. Ból. Samotność.
Carrie bardzo dobrze zna te wszystkie uczucia.

Między dwojgiem zranionych ludzi nawiązuje się niechciana i niespodziewana przyjaźń. która bez ostrzeżenia zmienia się w coś więcej.
Oboje mają swoje sekrety. ale to nie ma żadnego znaczenia. ponieważ ona bardzo dobrze go rozumie. a o

:

Cena:

:


0-1

Kategoria: Ilosc_stron

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Zaraz będzie po wszystkim

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jadzia jest osiemdziesięcioletnią pensjonariuszką domu opieki. W miejscu. w którym rytm strzępków życia wyznaczają jedynie posiłki. obchody personelu. wizyty nielicznych już przyjaciół i krewnych oraz oglądanie seriali. nie ma zbyt wielu rozrywek oprócz myślenia. A temu Jadzia oddaje się z całą zawziętością. Swoje losy – przedstawione niechronologicznie – narratorka odsłania przed nami za sprawą retrospekcji. Bohaterka relacjonuje strzępki swojego dzieciństwa przypadającego na drugą wojną światową. dorastania. dawnych. niespełnionych miłości. życia codziennego. pracy w redakcji. wychowania córki i wreszcie trudnych relacji z mężem. W historię Jadzi wplecione są dwie inne opowieści: młodego sanitariusza Tomka i czterdziestoletniej pielęgniarki Agaty. Zaraz będzie po wszystkim to delikatna. kameralna i świetnie napisana nieduża opowieść o samotności na wielu poziomach. opowiadająca o najciemniejszych zakamarkach ludzkich dusz. Stworzony przez autora słodko-gorzki portret pensjonariuszy i pracowników domu starców jest przejmujący. dojmująco smutny. złośliwy. ale i miejscami ironicznie zabawny.

Autor: Grzegorz Uzdański

Cena: 17.90

Grzegorz Uzdański: MP3nosiciel tess gerritsen, napraw mnie pdf, wszystkie marzenia świata, małż morski o ciemnobrunatnej muszli, logika dla prawników pdf, zima leśnych ludzi, magdalena majcher pilot, elektronika dla wszystkich pdf, instalacje elektryczne markiewicz pdf, sześć żon henryka viii 1972 online, sen brat śmierci, bądź swoją siłą przez 365 dni w roku, pokuta mcewan, lampart lampedusa, www 1944 waw pl, kraina umarłych, wielki las nienacki, plotka lesley kara, pustynna włócznia audiobook, chmielarz wojciech – królowa głodu…