Piotr Schmandt – ukończył polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim. teologię na ATK. muzeologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor „Konchy i perły” oraz powieści kryminalnych: „Pruska zagadka”. „Fotografia”. „Gdański depozyt” i opowiadania „Cztery ściany Agnieszki” zmieszczonego w zbiorze „Mogliby w końcu kogoś zabić”.

 

Lubią podróże samochodowe. książki o tematyce historycznej i obyczajowej. kryminały i biografie. dobrą kuchnię i z przyjaciółmi nocne Polaków rozmowy.

 

  Piotr Schmandt – ukończył polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim. teologię na ATK. muzeologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor „Konchy i perły” oraz powieści kryminalnych: „Pruska zagadka”. „Fotografia”. „Gdański depozyt” i opowiadania „Cztery ściany Agnieszki” zmieszczonego w zbiorze „Mogliby w końcu kogoś zabić”.   Lubią podróże samochodowe. książki o tematyce historycznej i obyczajowej. kryminały i biografie. dobrą…

Published by admin in16 lutego 2015
Tagi: , , , , , , ,

 

Piotr Schmandt – ukończył polonistykę na Uniwersytecie Gdańskim. teologię na ATK. muzeologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Autor „Konchy i perły” oraz powieści kryminalnych: „Pruska zagadka”. „Fotografia”. „Gdański depozyt” i opowiadania „Cztery ściany Agnieszki” zmieszczonego w zbiorze „Mogliby w końcu kogoś zabić”.

 

Lubią podróże samochodowe. książki o tematyce historycznej i obyczajowej. kryminały i biografie. dobrą kuchnię i z przyjaciółmi nocne Polaków rozmowy.

 

Kategoria: Autor

Olga Podolska-Schmandt. Piotr Schmandt

ISBN: 978-87-26-73735-6

Cena: 9999

978-87-26-73735-6:


ii.

***

„Pilis budzi ciekawość. która wraz z odkrywaniem tajemnicy Wielkich Lip przechodzi w lęk. Czytamy kolejne ważne rozważania o winie. Zapis historii. którą zawsze piszą zwycięzcy”.

Dorota Koman. krytyk literacki. poetka

***

„Dojrzała i odważna proza. Autor wprowadza kilka planów czasowych. kilkadziesiąt postaci. stosuje różne rodzaje narracji. indywidualizuje język bohaterów i świetnie nad tym wszystkim panuje (…). Cały splot wątków dzieje się w jednej zagubionej w lasach i odciętej od świata wiosce. przez co zachowana zostaje klasyczna jedność miejsca. na koniec otrzymujemy iście szekspirowskie zakończenie. ale także i wyjaśnienie tajemniczych wątków. w które autor od pierwszych stron sprawnie wciąga czytelnika”.

Piotr Dobrołęcki. Magazyn Literacki Książki

Kategoria: Autor

Marcin Pilis

ISBN: 978-83-8233-093-9

Cena: 29.79

978-83-8233-093-9:


Prokurator

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Trzydziestoletnia. niezwykle atrakcyjna Kinga Błońska jest szczęśliwą kobietą. To znaczy była. Od wielu lat dzieliła życie z tym samym mężczyzną a zawodowo. jako błyskotliwa adwokatka. odnosiła sukcesy na sali sądowej. Teraz jednak fortuna przestała jej sprzyjać: nie dość. że przyłapała męża na zdradzie. to musiała również podjąć się prowadzenia sprawy groźnego bandyty „Szarego”. Co gorsza. „Szary” jest jej przyrodnim bratem. z którym od dawna nie miała – i nie chciała mieć – nic do czynienia.

Wydarzenia ostatnich tygodni postanawia odreagować w dyskotece. Po raz pierwszy w życiu ma ochotę zachować się nieodpowiedzialnie… i udaje się jej to aż za bardzo. Ląduje w mieszkaniu Łukasza. którego dopiero co poznała na parkiecie. Po niesamowitych miłosnych uniesieniach. zaspokojna seksualnie. ale skacowana moralnie. ukradkiem wraca do domu. Zaledwie kilka godzin później przekonuje się. że pech upodobał ją sobie na dobre: „facet na jedną noc” okazuje się prokuratorem prowadzącym sprawę jej przyrodniego brata. Jakby tego było mało. wszystko wskazuje na to. że pozasłużbowe kontakty Kingi i Łukasza nie ograniczą się do jednego gorącego spotkania…

Ostry seks. ostry język. ostra akcja. Jeszcze żadna nowa gwiazda nie eksplodowała z taką siłą na firmamencie polskiego kryminału.

Autor: Paulina Świst

Cena: 37.00

Paulina Świst: MP3


Jej sekret

Kategoria: Powieści i opowiadania

Przyznaję – spieprzyłam sprawę.

Pierwszy błąd: poprosiłam Pete’a Barnidge’a o pracę.

Drugi błąd: zaakceptowałam jego ofertę. zamiast odrzucić ją na samym początku.

Trzeci błąd: to. że podczas rozmowy o pracę ukryłam przed nim ten jedyny okruch. który w całej mojej historyjce był prawdziwy…

Peter Barnidge… Od czego mam zacząć? Może od tego. że odkąd pracuje dla pana Bestsellerowego Autora. jego nazwisko funkcjonuje w moim słowniku jako przekleństwo. Uderzyłam się w palec? Barnidge jasny! Przekroczyłam stan konta? A niech to Barnidge! Kiedy zrozumiałam. że zakochałam się w swoim szefie? Co do Barnidge’a?!

 

Byłoby łatwiej. gdybym go nienawidziła… Zwłaszcza. że jest atrakcyjny w ten „zły” sposób. Jest niesamowicie gorący. ale mroczny. Tak pociągający. że za każdym razem. gdy na niego spojrzę. muszę się przeżegnać. bo jego widok wywołuje u mnie grzeszne myśli.

 

Skoro mowa o grzechach… Skłamałam na rozmowie o pracę. Ale jestem samotną matką i zrobię wszystko dla mojej córki. nawet będę utrzymywać ten mały sekret. Niestety małe sekrety mają tendencję do rośnięcia z upływem czasu… Zwłaszcza w okolicy Broni Masowego Uwodzenia.

Autor: Penelope Bloom

Cena: 27.90

Penelope Bloom: MP3


e 2. The Council with the Munchkins 3. How DorothySaved the Scarecrow 4. The Road Through the Forest 5. The Rescue of the Tin Woodman 6. The Cowardly Lion 7. The Journey to the Great Oz 8. The Deadly Poppy Field 9. The Queen of the Field Mice 10. The Guardian of the Gate 11. The Wonderful City of Oz 12. The Search for the WickedWitch 13. The Rescue 14. The WingedMonkeys 15. The Discovery of Oz. the Terrible 16. The Magic Art of the Great Humbug 17. How …

Kategoria: Fragment

226896

14.90: 1

Cena:

1:


Nieograniczony sukces w sprzedaży

Kategoria: Ekonomia i biznes

Milion wymówek powstrzymuje cię przed osiągnięciem twoich własnych celów sprzedażowych i dochodowych. Trudne czasy w gospodarce. internetowa walka cenowa. sceptycznie nastawieni klienci… wybór wymówek jest szeroki.

Ale zastanów się nad następującym faktem: 20 procent najlepszych sprzedawców przeprowadza 80 procent sprzedaży. bez względu na przeszkody. Uzyskują przewidywalne i doskonałe wyniki w zmiennym środowisku. Możesz do nich dołączyć. jeśli tylko opanujesz najlepsze techniki sprzedaży!

Autorem książki jest uznany na całym świecie guru sprzedaży. którego osobista historia „od pucybuta do milionera” motywuje sprzedawców do porzucenia chaotycznych działań i skoncentrowania się na tym. co naprawdę działa.

Nieograniczony sukces w sprzedaży to biblia h

Autor: Harlan Coben

Cena: 17.90

Harlan Coben: MP3


Tomek wśród łowców głów. Tom 6

Kategoria: Powieści i opowiadania

Seria powieści Alfreda Szklarskiego o przygodach Tomka Wilmowskiego na różnych kontynentach. Między innymi chłopiec bierze udział w wyprawie łowieckiej na kangury w Australii i przeżywa niebezpieczne przygody w Afryce. żyje wśród czerwonoskórych Nawajów i Apaczów. W te niezwykłe przygody wpleciona jest historia odkryć dokonywanych przez polskich podróżników. Książki są lekturą łatwą i atrakcyjną dla chłopców od wielu pokoleń.

Autor: Alfred Szklarski

Cena: 29.90

Alfred Szklarski: MP3



irena knapik machnowska, bajki do czytania po angielsku, saint germain pdf, html5 i css3, otoczeni przez idiotów chomikuj pdf, orwell 1984 ebook, bogdan skowroński mp3, zabij mnie jeszcze raz, oziemczuk, mroczniej el james doci, bez litości pdf, nie mam ust a muszę krzyczeć, kroniki tygodniowe bolesław prus, agusic, komu bije dzwon pdf, stephen king lśnienie pdf, tess gerritsen kształt nocy, ostatni snajper, rozmus piotr, wyzwolenie filipin, daj nam ostatnią szansę pdf…