W ciemnościach

W ciemnościach Kategoria: Pozostałe MORDERCA GRZEBIE OFIARY ŻYWCEM Zoe Bentley. specjalistka w zakresie psychologii śledczej. jeszcze nigdy nie widziała niczego równie koszmarnego jak opublikowany w Internecie film. przedstawiający dziewczynę miotającą się w trumnie. w której żywcem ją pogrzebano. Szczególnie niepokojący jest tytuł: „Eksperyment numer jeden”. Zoe i jej współpracownik Tatum Gray. agent specjalny FBI. starają…

Published by admin in15 lutego 2015
Tagi: , , , , ,

W ciemnościach

Kategoria: Pozostałe

MORDERCA GRZEBIE OFIARY ŻYWCEM

Zoe Bentley. specjalistka w zakresie psychologii śledczej. jeszcze nigdy nie widziała niczego równie koszmarnego jak opublikowany w Internecie film. przedstawiający dziewczynę miotającą się w trumnie. w której żywcem ją pogrzebano. Szczególnie niepokojący jest tytuł: „Eksperyment numer jeden”.

Zoe i jej współpracownik Tatum Gray. agent specjalny FBI. starają się jak najszybciej odnaleźć potwora. który wstawił do sieci szokujący film. ale wkrótce pojawia się drugie podobne nagranie i ginie kolejna dziewczyna. Tymczasem Zoe myśli o innym seryjnym mordercy. Od dzieciństwa prześladuje ją Rod Glover; niedawno przesłał jej groźną fotografię przedstawiającą go w towarzystwie siostry Zoe. Glover zamierza znowu zaatakować. a Zoe przeżywa konflikt wewnętrzny. Czy chronić siostrę. czy skupić się na śledztwie w sprawie pogrzebanych kobiet?

Musi zapobiec kolejnemu morde

Autor: Renata Piątkowska

Cena: 18.69

Renata Piątkowska: MP3


Kategoria:

:

Cena: 14.90

:


a historycznych szczegółów. To czołg. który wedrze się w wasze serca i zostawi po sobie zgliszcza. na których zakwitną maki”.

Suanne Laqueur. autorka An Exaltation of Larks

Kategoria: Autor

Amy Harmon

ISBN: 978-83-272-6735-1

Cena: 9999

978-83-272-6735-1:


j złośliwości tkwi mądrość. która zmienia nasze czasy! Dowcipne parodie klasycznych baśni przynoszą nowoczesne znaczenie słów „Długo i szczęśliwie” – takie. w którym obie strony są sobie równe.

Bo wiecie co? Całowanie nieprzytomnej kobiety nigdy nie powinno mieć miejsca. I wiecie co jeszcze? Wyjściem z ubóstwa nie jest poślubienie bogatego księcia. ANI noszenie delikatnego obuwia. A w ogóle to dlaczego od kobiety mieszkającej z siedmioma facetami oczekuje się gotowania. sprzątania i prania?

Baśnie z naszego dzieciństwa wymagają remake’u! Laura Lane i Ellen Haun go zrobiły. Dowcipna. ostra jak brzytwa interpretacja najsłynniejszych historii pokazuje Disneyowi. gdzie jego miejsce.

Choć książka kierowana jest do dorosłej publiczności. która zna oryginalne wersje. sprawdzi się także jako książka dla młodszych czytelników w stylu „Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek” c

Kategoria: Powieści i opowiadania

Dawno. dawno temu żyła silna i zaradna młoda kobieta. na którą wołano Kopciuszek. Mieszkała ze złośliwą. roszczeniową i – powiedzmy to sobie głośno – przemocową macochą i dwiema rozwydrzonymi przyrodnimi siostrami…

Nie wiecie? Tak było!

Znane baśnie właśnie zyskały wymiar feministyczny.

Już dość – mamy dość uległych księżniczek! Pora na kobiety. które potrafią był prawdziwymi głównymi bohaterkami swoich własnych opowieści! Pora na to. by księżniczki wyszły z krainy baśni i zmierzyły się z życiem w realu!

Mulan odnosi sukcesy w wojsku. ale gdy dowiaduje się. że zarabia mniej niż inni kapitanowie. wypowiada własną wojnę… Wendy uczy się. by nigdy nie ufać mężczyźnie. który co noc puka w jej okno… A książę od Śpiącej Królewny dowiaduje się. czym jest świadoma zgoda.

W te

ISBN: 978-87-26-75587-9

Cena: 9999

978-87-26-75587-9:


Lepsi od Pana Boga​. Reportaże ​​z Polski Ludowej

Kategoria: Historia i literatura faktu

Amerykanie mają Johna Howarda Griffina. który ze skórą pomalowaną na czarno przemierzał w latach sześćdziesiątych południe Stanów Zjednoczonych. Niemcy mają Güntera Wallraffa. sprawdzającego na sobie niemiecką gościnność jako Ali z Turcji. My mamy Janusza Rolickiego. pioniera polskiego reportażu wcieleniowego. lub – jak sam to nazywa – reporterskich przebieranek.

Rolicki opisywał PRL Gomułki i Gierka widziany oczami budowniczych wstającej z gruzów Warszawy. sezonowych pracowników pegeeru. pijaczków z Dworca Centralnego i kloszardów z ulicy Ordona. Z jego reportaży publikowanych po raz pierwszy w latach 60. i 70.  w „Polityce” i warszawskiej „Kulturze” wyłania się realistyczny obraz codzienności okresu tzw. małej stabilizacji. kiedy „czy się stoi. czy się leży…”. Codzienności głównie szarej. ale przeplatanej grzmotami – porwaniem samolo

Autor: Joanna Jagiełło

Cena: 16.90

Joanna Jagiełło: MP3gruczoły egzokrynne, geologia regionalna polski, tomasz sowiński, stepbrother, wiedźminie, nieodnaleziona mroz, populista kto to, mccarthy droga, o lechu czechu i rusie marta berowska, saint germain złota księga, kwiat paproci tom 4 kiedy, kapitan pazur pobierz, powiem wam jak zginął, broad peak niebo i piekło pdf, upadek gigantów audiobook, badger po polsku, miłoszewski kwestia ceny ebook, mężczyzna bez winy i wstydu, dziewczyny kodują, playboy za sterami docer, magdalena zawacka, assassin’s creed unity solucja, napoleon v…