Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone Kategoria: Poradniki Rozwiń skrzydła pasji Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który surowo uświadamia nam. że nie warto niczego…

Published by admin in15 lutego 2015
Tagi: , , ,

Obudź swoją kreatywność. Jak aktywować twórczy potencjał umysłu. Wydanie II rozszerzone

Kategoria: Poradniki

Rozwiń skrzydła pasji

Kreatywność jest naturalną umiejętnością ludzkiego umysłu. Dlaczego więc nie wszyscy wyrażamy siebie twórczo? Dlaczego większość z nas nie robi w życiu tego. co kocha? Dzieje się tak. ponieważ wierzymy wewnętrznemu krytykowi. który surowo uświadamia nam. że nie warto niczego zmieniać i należy twardo stąpać po ziemi. Lepiej siedzieć cicho. zamiast podążać za głosem serca. które pragnie ekspresji poprzez pisanie. malowanie. uczenie innych czy śpiewanie.

A przecież twórczość nie jest zarezerwowana tylko dla wybranych!

W każdym z nas drzemią ukryte dary i talenty oraz kreatywność. dzięki której możemy żyć pełniej i szczęśliwiej. Każdy z nas jest do czegoś powołany. a znalezienie tej wyjątkowej drogi to jeden z ważniejszych celów naszego życia. Zanim jednak wkroczymy na ścieżkę powołania. musimy się zmierzyć z lękiem. negatywnym myśleniem i samokrytyką.

Ta książka pomoże Ci odbyć wewnętrzną podróż w głąb siebie. Zainspiruje do twórczego życia. do poznania Twoich darów i znalezienia ścieżki swojego powołania. Autorka przygotowała dziesiątki ćwiczeń. które pomogą Ci wzmocnić poczucie własnej wartości i wyjątkowości – i stać się najlepszą wersją siebie. Książka zainspiruje Cię do wykonywania pracy marzeń. dzięki której wyrazisz siebie w pełni. Robiąc to. co kochasz. będziesz inspiracją dla innych. Każdy z nas bowiem ma do opowiedzenia własną historię. Nie czekaj więc dłużej. rozpocznij swoją twórczą podróż!

Zobacz relację ze spotkania autorskiego z Dagmarą Gmitrzak w warszawskim Empiku (kliknij w zdjęcie)

Autor: Dagmara Gmitrzak

Cena: 23.90

Dagmara Gmitrzak: MP3


Czarny Wdowiec

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Główna bohaterka – Zuzanna Lewandowska to charakterna pani mecenas. prawniczka i płocczanka z dziada pradziada. pochodząca z rodziny bardzo zasłużonej dla kraju i regionu. Mieszka wraz z wredną papugą Zgagą i wielkim włochatym kundlem o imieniu Borys w starej przedwojennej kamienicy w samym centrum płockiej starówki.
Tym razem bohaterka powieści musi się zmierzyć z dwoma skomplikowanymi zagadkami kryminalnymi. Nie jest to proste zadanie bo prowadzone przez nią sprawy są zakorzenione głęboko w przeszłości…

Autor: Jacek Ostrowski

Cena: 37.90

Jacek Ostrowski: MP3


SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości

Kategoria: Pozostałe

Historia brytyjskiej tajnej jednostki. która walczyła w nazistowskich mundurach.

SAS. Komandosi Jego Królewskiej Mości to opowieść o jednej z najbardziej  brawurowych akcji II wojny światowej.  Jesienią 1942 r. alianckie siły specjalne przeprowadziły próbę zdobycia zajętej przez Afrika Korps twierdzy w  Tobruku. Przebierając się w  nazistowskie mundury. oddział SASu przebył przeszło 3 000 kilometrów spalonej słońcem Sahary i wykonał serię ataków sabotażowych na tyłach wroga. Ostatecznie próba opanowania Tobruku przez Brytyjczyków nie powiodła się. ale udział w niej pierwszych oddziałów SASu stał się kamieniem węgielnym legendy brytyjskich sił specjalnych. Jednostki. której motto – „Who dares wins”(Kto się odważy – zwycięży) – w pełni oddaje jej ducha i która do dziś uznawana jest za najbardziej elitarną formację wojskową na świecie.

Mimo ż

ISBN: 978-83-268-2085-4

Cena: 9999

978-83-268-2085-4:


Sztuka roztropności. Podręczna wyrocznia

Kategoria: Pozostałe

„Nikt nie rodzi się idealny; pracuj nad sobą i swoimi czynami dzień po dniu. aż staniesz się naprawdę doskonałą istotą. a Twoje talenty i cechy charakteru zostaną doprowadzone do perfekcji. ”

Źródło życiowej mądrości. Baltasar Gracián w interpretacji Jeremy’ego Robbinsa

Baltasar Gracián był jezuickim mnichem i jednym z najważniejszych pisarzy XVII-wiecznej Hiszpanii. Jako człowiek światły i wykształcony miał okazję obserwować i analizować imponujący rozwój. a następnie stopniową utratę potęgi swego kraju. Był blisko sfer rządzących. a jednocześnie pozostał otwarty na ludzi. Pozostawił po sobie wiele tekstów. które zaskakują przenikliwością i uniwersalnością przekazu. Jednym z najsłynniejszych jest ten. który dziś trafia w Twoje ręce.

Oto stworzony ponad 350 lat temu zbiór 300 pomysłowych. zmuszających

Autor: Jacek Walkiewicz

Cena: 31.99

Jacek Walkiewicz: MP3


Zemsta i przebaczenie. Tom 3 Rzeka tęsknoty

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kolejne lata wojny odzierają mieszkańców Europy ze złudzeń na rychłe jej zakończenie. Nie tylko na terenie Polski ludzie stykają się z okrucieństwem. także wycieńczająca wojna na wschodzie odkrywa barbarzyńskie praktyki. gdzie pojęcie człowieczeństwa zostaje zdewaluowane i ludzkie życie wydaje się nie mieć wartości. Los rozdziela czwórkę bohaterów i stawia przed nimi kolejne wyzwania. a brzemię wojny odciska na nich głębokie piętno. Czy uda im się pokonać piętrzące się przeszkody? Czy miłość i przyjaźń wygrają z nienawiścią i egoizmem. gdy ludzkie ścieżki wyznacza historia? Kiedy biografie naznaczone są bólem i krwią. każdy stara się ocalić to co jeszcze dobrego tli się w człowieku.

Autor: Joanna Jax

Cena: 25.57

Joanna Jax: MP3sygnał trąbki atakującej kawalerii amerykańskiej, sierota bestia szpieg, after płomień pod moją skórą pdf, rodzina borgiów puzo, kerth, nigdy nie pozwolę ci odejść pdf, polski słownik pijacki, dyzio marzyciel interpretacja, arkusz monitorowania podstawy programowej w edukacji wczesnoszkolnej, negocjuj jakby od tego zależało twoje życie chomikuj, mniejsze zło pdf, gotowanie na parze przepisy pdf, harlequin pdf doci, uncharted solucja, na odległość the kissing booth, miłość po grecku, stephen frey…