Zanim cię zapomnę

Zanim cię zapomnę Kategoria: Powieści i opowiadania Jak odnaleźć magię świąt w zupełnie niemagicznej rzeczywistości? Przeczytajcie nową powieść autorek Innej kobiety i przekonajcie się sami! Roma Świderska to wielka gwiazda polskiego filmu i teatru. A przynajmniej kiedyś nią była. Przygasłą popularność próbuje ratować mało prestiżowymi fuchami. W tym roku ma być główną atrakcją corocznego bożonarodzeniowego balu charytatywnego w Łebie. A ponieważ jej zakręcona menadżerka myli…

Published by admin in12 lutego 2015
Tagi: , , ,

Zanim cię zapomnę

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jak odnaleźć magię świąt w zupełnie niemagicznej rzeczywistości? Przeczytajcie nową powieść autorek Innej kobiety i przekonajcie się sami!

Roma Świderska to wielka gwiazda polskiego filmu i teatru. A przynajmniej kiedyś nią była. Przygasłą popularność próbuje ratować mało prestiżowymi fuchami. W tym roku ma być główną atrakcją corocznego bożonarodzeniowego balu charytatywnego w Łebie. A ponieważ jej zakręcona menadżerka myli daty i warunki umowy. Roma zjawia się w opustoszałym zimą miasteczku już 22 grudnia. Niestety nie może się już wydostać. bo na morzu szaleje sztorm. a na lądzie zamieć stulecia i służby ratownicze odradzają wychodzenie z domu. W dodatku zamiast do ekskluzywnego hotelu Roma trafia do pensjonatu Villa Bryza. Villę Bryza prowadzi dobiegająca czterdziestki Sonia. Sonia kocha swoje miasteczko. zwłaszcza poza sezonem. kiedy wreszcie opuści je stonka. jak czule nazywa turystów.

Zanim cię zapomnę to bardzo prawdziwa. pełna cierpkiego humoru powieść. która sprawi. że zapomnicie o całym świecie.

Autor: Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska

Cena: 17.90

Karolina Głogowska. Katarzyna Troszczyńska: MP3


Wombat Maksymilian i królestwo grzmiącego smoka

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Producentem audiobooka jest PRL Studio.

Zdobywca Nagrody Magellana dla najlepszej książki podróżniczej dla dzieci roku

Przyjaciele mówią do mnie Maks. A to dlatego. że wszystko robię na maksa. najlepiej jak umiem. No. czasami zdarza mi się trochę przedobrzyć. Wykopałem tunel tak długi. że o dłuższym nie słyszały najstarsze wombaty. I tak głęboki. że bez moczenia futerka pokonałem ocean. Wyszedłem w Himalajach. najwyższych górach świata. W samym sercu Królestwa Grzmiącego Smoka. nazywanego też Bhutanem. Ale to nie był koniec wielkiej podróży i niesamowitych przygód. Oj. nie. To był dopiero początek!

ZUZA. młoda podróżniczka. pomaga Maksowi spisać przygody z niezwykłej wyprawy:
– On naprawdę wszystko

Autor: various authors

Cena: 72.90

various authors: MP3total war 2 shogun, celibat książka pdf, moglibyśmy razem czy osobno, kryzysy rozwojowe, droga, z której się nie wraca, chyłka oskarżenie, regulatorzy king, zbojcy, grzeszni arogant, historia anglii pdf, niegrzeczny szef pdf, darmowe ebooki online, stronghold poradnik, uniport symport antyport, krew elfów sapkowski, nie zna piekło straszliwszej furii, egomaniac vi keeland pdf…