rows their way. The book includes a foreword from Robert Griffin IIIthe Heisman Trophy winner and NFL quarterback.

rows their way. The book includes a foreword from Robert Griffin IIIthe Heisman Trophy winner and NFL quarterback. Kategoria: Autor Matt Litton. Isaiah Austin ISBN: Cena: 9999 : Za zamkniętymi drzwiami Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy     Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty. ona czarująca i elegancka.…

Published by admin in4 lutego 2015
Tagi: , , , , , ,

rows their way. The book includes a foreword from Robert Griffin IIIthe Heisman Trophy winner and NFL quarterback.

Kategoria: Autor

Matt Litton. Isaiah Austin

ISBN:

Cena: 9999

:


Za zamkniętymi drzwiami

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

 

 

Wszyscy znamy takie pary jak Jack i Grace: on jest przystojny i bogaty. ona czarująca i elegancka. Chciałoby się poznać Grace nieco lepiej. ale to niełatwe. bo Jack i Grace są nierozłączni. Niektórzy nazwaliby to prawdziwą miłością.

Wyobraź sobie uroczystą kolację w ich idealnym domu. miłą konwersację. kolejne kieliszki dobrego wina. Oboje wydają się w swoim żywiole. Przyjaciele Grace chcieliby zrewanżować się lunchem w przyszłym tygodniu. Ona chętnie przyjęłaby zaproszenie. ale wie. że nigdy z nimi nie wyjdzie. Ktoś mógłby spytać. dlaczego Grace nigdy nie odbiera telefonów. nie wychodzi z domu. a nawet nie pracuje. I jak to możliwe. że gotując tak wymyślne potrawy. w ogóle nie tyje? I dlaczego w oknach sypialni są kraty? Doskonałe małżeństwo czy perfekcyjne kłamstwo?

Autor: B.A. Paris

Cena: 29.90

B.A. Paris: MP3


Oficer i szpieg

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Oni kłamią. by chronić swój kraj.

On mówi prawdę. by ten kraj ocalić.

Powieść osnuta wokół afery Dreyfusa. politycznego skandalu. który wstrząsnął Europą końca XIX wieku.

Młody francuski oficer odkrywa. że najgłośniejszy proces o zdradę ojczyzny opierał się na sfabrykowanych dowodach. Najwyżsi rangą dowódcy wojskowi robią wszystko. żeby zatuszować sprawę –  Georges Picquart podejmuje jednak walkę o ujawnienie prawdy.

W trudnych czasach jeden człowiek może zmienić bieg historii.

Oficer i szpieg to jednocześnie trzymający w napięciu thriller polityczno-szpiegowski i uniwersalna powieść o wynaturzeniach władzy.

To także historia o służbach specjalnych. które wymykają się spod kontroli prawa i uprawiają własną politykę. wedle której w imię „bezpieczeństwa narodowego” można gwałcić pra

ISBN: 978-83-65449-47-4

Cena: 9999

978-83-65449-47-4:


Dom tysiąca nocy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Malwina przyjeżdża do Włoch. by zacząć nowe życie. Ma nadzieję. że zmiana otoczenia pomoże jej uporać się z tragedią. której niedawno doświadczyła. Jej nowym domem staje się willa należąca do Carli Russo – dojrzałej kobiety. niegdyś bezkompromisowej rewolucjonistki. uwikłanej w terrorystyczną działalność Czerwonych Brygad. Talent literacki i wyobraźnia wnuka Carli – Brunona. skłaniają obie bohaterki do zmierzenia się z trudną przeszłością. W śródziemnomorskiej scenerii malowniczego Sorrento ożywają tłumione uczucia. a słońce skutecznie leczy rany z przeszłości. przywracając wiarę w piękno i bogactwo życia.

„Wrażliwe pisarstwo wysokiej próby” Olga Tokarczuk

„Szalenie zmysłowa. Przepiękny pean na cześć życia” Dziennik literacki

„Proza finezyjna. proza skrojona z klasą” Jarosław Czechowicz. Krytycznym okiem

Autor: Maja Wolny

Cena: 37.91

Maja Wolny: MP3reguły uległości, jak pokochać freaka, gry heloł nejbor, ostatnie królestwo, czasy przeszłe angielski pdf, spętani przeznaczeniem chomikuj, nie kuś mnie, siedem filarów mądrości, tatiana mindewicz puacz, otchłań namiętności odc 8, rafał kosik różaniec, marcin kalita, powrót do życia online, audio bajki na dobranoc, the kissing booth domek przy plaży, jak sprzedać ebooka, ewangelia św marka audiobook, chrystus z karabinem na ramieniu, lek na śmierć książka, nie chodź do lasu, płynąc w ciemnościach, anna frank: cała prawda, witoldgadowski…