Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem

Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem Kategoria: Poradniki Niepewność jutra. tempo życia i ciągłe zmiany powodują. że trudno nam się odnaleźć w pełnym niewiadomych świecie. Kiedy przyszłość jest coraz bardziej nieprzewidywalna. to właśnie sztuka panowania nad lękiem staje się jedynym sposobem na przetrwanie. Lęk towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Sieje spustoszenie w…

Published by admin in1 lutego 2015
Tagi: , , ,

Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem

Kategoria: Poradniki

Niepewność jutra. tempo życia i ciągłe zmiany powodują. że trudno nam się odnaleźć w pełnym niewiadomych świecie. Kiedy przyszłość jest coraz bardziej nieprzewidywalna. to właśnie sztuka panowania nad lękiem staje się jedynym sposobem na przetrwanie.

Lęk towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Sieje spustoszenie w życiu i zdrowiu. Związek między lękiem a chorobami serca. udarami. zaburzeniami pracy jelit. stanami zapalnymi i niektórymi nowotworami jest dobrze znany.

Nauka potwierdza. że zmniejszenie napięcia i lęku poprawia zdrowie nie mniej niż ćwiczenia fizyczne i dobra dieta. Pozwala lepiej działać. Dobra wiadomość jest taka. że możemy szybko poradzić sobie ze stresem i niepokojem. Ta książka opisuje wzorce myślenia w stanie lęku. takie jak przewidywania. katastroficzne myślenie i czynienie założeń. Przede wszystkim jednak pokazuje sposoby radzenia sobie

ISBN: 978-83-8053-839-9

Cena: 9999

978-83-8053-839-9:


h czasach tylko to okno go interesowało. Pan Sudek nic nie sfotografował bez miłości. mówi Mariusz Szczygieł. dlatego bardzo chciałem. żeby znalazł się właśnie w tej mojej książce.

Kategoria: Autor

Mariusz Szczygieł

ISBN: 978-83-268-3623-7

Cena: 9999

978-83-268-3623-7:


span>Potęga pewności siebie wyjaśnia. jak można poprawić swoją „mentalną kondycję”. myśląc jak osoby. które osiągnęły szczyt w swoich dziedzinach. Będziesz powoli budować i utrzymywać coraz wyższe poziomy pewności siebie we wszystkim. co robisz. Pewność siebie pozwoli ci wyjść ze swojej strefy komfortu i podejmować ryzyko bez gwarancji sukcesu. Prowadząc cię krok po kroku. Brian Tracy pomoże ci zbudować fundamenty wiary w siebie. która będzie trwała przez całe życie. Odkryjesz. jak możesz ustalić. czego naprawdę chcesz. i uwolnisz osobiste siły. aby to osiągnąć.

Nauczysz się. jak:

– określać swoje wartości. żyć w zgodzie z nimi i w pełni wykorzystywać swój potencjał;
– wyznaczać jasne cele i sporządzać pisemne plany ich zdobycia;
– przez całe życie doskonalić się w wybranej dziedzinie i dbać o osobisty rozwój;
– zap

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?
Ponieważ są pewni siebie!

– Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie. jeślibyś wiedział. że nie może ci się nie udać?
– Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem. gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów. jakie sobie wyznaczasz. to. z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu. oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej. praktycznej książki. opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów. przedsiębiorców. handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów. dowiesz się. jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

<

:

Cena:

:czerń i purpura pdf, wysoki dom, jesienna miłość, olivier lafay trening siłowy bez sprzętu pdf, jedno spojrzenie, jesień patriarchy, saga o ludziach lodu pdf, tajny referat, stefan żeromski ludzie bezdomni streszczenie, symulator farmy 2014 za darmo, 365 dni audiobook, empik warszawa marszałkowska, the goal elle kennedy tłumaczenie, gwiazdor pdf, 365 dni tom 2, good omens odc 1, proza wiersz, byłam żoną terrorysty, winning znaczy zwyciężać pdf, pelne imie lolka, rodzina borgiow, jak pisać pracę magisterską węglińska pdf…