giem klinicznym. terapeutą i superwizorem terapii. Współzałożycielka i współwłaścicielka Ośrodka Intra. pracuje w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań.

giem klinicznym. terapeutą i superwizorem terapii. Współzałożycielka i współwłaścicielka Ośrodka Intra. pracuje w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań. Kategoria: Autor Maria Król-Fijewska ISBN: 978-83-66807-08-2 Cena: 9999 978-83-66807-08-2: Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Kategoria: Historia i literatura faktu Nie zawsze musisz prowadzić. Czasami ważniejsze…

Published by admin in19 stycznia 2015
Tagi: , , ,

giem klinicznym. terapeutą i superwizorem terapii. Współzałożycielka i współwłaścicielka Ośrodka Intra. pracuje w podejściu humanistyczno-doświadczeniowym. Jest autorką polskiej wersji treningu asertywności i ekspertem w zakresie psychologicznej pracy nad zmianą zachowań.

Kategoria: Autor

Maria Król-Fijewska

ISBN: 978-83-66807-08-2

Cena: 9999

978-83-66807-08-2:


Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia

Kategoria: Historia i literatura faktu

Nie zawsze musisz prowadzić. Czasami ważniejsze jest to. kto z tobą jedzie.

RAHIM. współzałożyciel legendarnej Paktofoniki i Pokahontaz. ojciec i szara eminencja wytwórni MaxFloRec. po raz pierwszy opowiada szczerze o swoim życiu. hip-hopie. dorastaniu na Śląsku. spełnianiu marzeń i budowaniu muzycznej kariery. Od pierwszych bitów klejonych na amidze 1200 w rodzinnym mieszkaniu w Mikołowie. przez nagrywki z 3-X-KLANem. Kalibrem 44 i fenomenalny sukces Paktofoniki. aż po solową karierę. powstanie Pokahontaz. niecodzienne kolaboracje i własną wytwórnię MaxFloRec.

Ta książka to wyczerpująca opowieść o miłości. przyjaźni. pakcie przy dźwiękach głośnika. a także nieuczciwych wydawcach i dzikim muzycznym rynku lat 90. w którym albo byłeś twardy. albo zostawałeś pożarty i kończyłeś z długami. Przeczytasz w niej o kulisach pracy nad kultową „Kinematografią”. śmierci przyjaciela. szaleństwie. które nastało po premierze filmu „Jesteś bogiem”. budowaniu własnej muzycznej tożsamości. pożegnaniu z przeszłością. o honorze i zaczynaniu wszystkiego od nowa. a także o Pokahontaz. nowych brzmieniach. promowaniu młodych artystów i całkowicie nowych projektach.

To szczera spowiedź i podsumowanie ponad 20 lat życia pełnego muzyki. ciekawych opowieści. spotkań i ludzi. To książka faceta. który dużo osiągnął. jednocześnie nigdy nie zapominając o tych. których ma wokół siebie. I o osobach. które pomagały mu tworzyć i nieustannie przeć naprzód. O tych wszystkich. którzy są tacy jak on.

O ludziach z tylnego siedzenia.

Autor: Przemysław Corso. Sebastian Salbert

Cena: 25.90

Przemysław Corso. Sebastian Salbert: MP3


Jak nie bać się żyć. Sztuka panowania nad lękiem

Kategoria: Poradniki

Niepewność jutra. tempo życia i ciągłe zmiany powodują. że trudno nam się odnaleźć w pełnym niewiadomych świecie. Kiedy przyszłość jest coraz bardziej nieprzewidywalna. to właśnie sztuka panowania nad lękiem staje się jedynym sposobem na przetrwanie.

Lęk towarzyszy człowiekowi od zarania dziejów. Sieje spustoszenie w życiu i zdrowiu. Związek między lękiem a chorobami serca. udarami. zaburzeniami pracy jelit. stanami zapalnymi i niektórymi nowotworami jest dobrze znany.

Nauka potwierdza. że zmniejszenie napięcia i lęku poprawia zdrowie nie mniej niż ćwiczenia fizyczne i dobra dieta. Pozwala lepiej działać. Dobra wiadomość jest taka. że możemy szybko poradzić sobie ze stresem i niepokojem. Ta książka opisuje wzorce myślenia w stanie lęku. takie jak przewidywania. katastroficzne myślenie i czynienie założeń. Przede wszystkim jednak pokazuje sposoby radzenia sobie

ISBN: 978-83-8053-839-9

Cena: 9999

978-83-8053-839-9:


Zwyczajne cuda

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Rozejrzyj się i odkryj zwyczajne cuda wokół nas.

Ogłoszenie powieszone na osiedlowej tablicy daje początek niezwykłym wydarzeniom. Pozornie niezwiązane ze sobą nitki różnych historii zaczynają się splatać w jedną opowieść o miłości. bo przecież w tym pięknym czasie każdy jeszcze mocniej pragnie kochać i być kochanym.

Losy bohaterów przecinają się w najmniej oczekiwanych momentach i miejscach. Przypadek. przeznaczenie. pomyłka. praca nad sobą czy rozmazana cyfra w ogłoszeniu – co sprawi. że w końcu każdy z nich powie: „To właśnie miłość?”.

Autor: Agnieszka Jeż

Cena: 20.90

Agnieszka Jeż: MP3pochwa po angielsku, stephanie plum 20 pdf, interpretacja trenu 10, na linii wroga, blok 10 auschwitz, wielkie kłamstewka liane moriarty, utracona bretania, biomechanika w sporcie, piecioksiag mojzesza, i nikogo już nie było, ciri wiedzminka, liberometr, narzeczona kiera cass pdf, thriller na faktach, wiedźmin 3 bank vivaldiego, asymptoty funkcji wymiernej, historyczne bitwy pdf, książki sparksa…