Transformers 2. Powieść filmowa. Zemsta upadłych

Transformers 2. Powieść filmowa. Zemsta upadłych Kategoria: Literatura młodzieżowa Sam i Autoboty mieli nadzieję. że na dobre udało im się odeprzeć armię Decepticonów. Kiedy jednak Optimus Prime wraz ze swoją drużyną sprawdzali. czy nie ma już zagrożenia. odkryli coś zatrważającego: jeszcze silniejszego i bardziej przerażającego robota. który wydawał się niepokonany. Ta walka o bezpieczeństwo Ziemi…

Published by admin in9 stycznia 2015
Tagi: , , , , , ,

Transformers 2. Powieść filmowa. Zemsta upadłych

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Sam i Autoboty mieli nadzieję. że na dobre udało im się odeprzeć armię Decepticonów. Kiedy jednak Optimus Prime wraz ze swoją drużyną sprawdzali. czy nie ma już zagrożenia. odkryli coś zatrważającego: jeszcze silniejszego i bardziej przerażającego robota. który wydawał się niepokonany. Ta walka o bezpieczeństwo Ziemi nigdy nie była tak zacięta. Przyłącz się do Sama i Optimusa Prime’a i wraz z nimi stań do walki. by ostatecznie pokonać Decepticony.

 

HASBRO oraz logo HASBRO. TRANSFORMERS oraz wszystkie powiązane znaki są znakami towarowymi należącymi do Hasbro i wykorzystanymi za zgodą producenta. © 2020 Hasbro. All Rights Reserved. © 2009 DreamWorks LLC and Paramount Pictures Corporation. Licensed by Hasbro.

 

Potężny Algnist. źródło całej energii życiowej Transformersów. pojawia się na planecie Ziemia po milionach lat od poprzednie

Wydawnictwo: Rok_wydania

Cena:

Rok_wydania: 1


Astrofizyka dla zabieganych

Kategoria: Historia i literatura faktu

Jaka jest natura przestrzeni i czasu? Jakie jest nasze miejsce we wszechświecie? Jak wszechświat przenika nas samych?

Jeżeli chcecie poznać przemawiające do wyobraźni. a zarazem konkretne odpowiedzi na te intrygujące i poszerzające horyzonty pytania. nie znajdziecie lepszego źródła niż książka napisana przez znanego amerykańskiego astrofizyka i bestsellerowego autora Neila deGrasse’a Tysona.

Dziś mało kto ma czas na kontemplację kosmosu. Tyson dobrze o tym wie. sprowadza więc cały wszechświat na ziemię. pisząc o nim jasno i zwięźle. z błyskotliwym poczuciem humoru. w smakowitych rozdziałach. które możecie z łatwością pochłonąć w dowolnym czasie i miejscu waszego wypełnionego zajęciami dnia.

Nieważne. czy właśnie czekacie na filiżankę porannej kawy. na przyjazd autobusu czy odlot samolotu – sięgnijcie po „Astrofizykę dla zabieganych”. Ta książka wyjaśni wam wszystko. czego potrzebujecie. by zyskać obeznanie z kosmosem… i zachwycić się nim!

Autor: Neil deGrasse Tyson

Cena: 34.99

Neil deGrasse Tyson: MP3


Elizabeth and Her German Garden

Kategoria: Pozostałe

„May 7th-There were days last winter when I danced for sheer joy out in my frostbound garden in spite of my years and children. But I did it behind a bush. having a due regard for the decencies…” Indoors are servants. meals and furniture. There. too. is the Man of Wrath. her upright Teutonic husband. inspiring in Elizabeth a mixture of irritation. affection and irreverence. But outside she can escape domestic routine. read favorite books. play with her three babies-and garden to her heart’s content. Through Elizabeth’s eyes and unique wit. we watch the seasons come and go. each bringing with it new events. friends. and neighbors.

Autor: Elizabeth von Arnim

Cena: 61.90

Elizabeth von Arnim: MP3


Power4Change. Sztuka osiągania celów

Kategoria: Poradniki

Biegun to esencja życia człowieka.

Może gdzieś blisko ciebie leży nieodkryty biegun. ale go nie dostrzegasz. bo patrzysz na niego tak. jak patrzą inni…

Marek Kamiński

Wyobraź sobie. że jesteś żeglarzem. Gdy wypływasz w morze. prognoza pogody jest dobra. tafla wody spokojna. a wiatr powiewa w sam raz. Lecz nagle. gdy jesteś daleko od brzegu. przychodzi zmiana. Rozpętuje się straszliwy. potencjalnie zabójczy sztorm. Warunki są bardzo trudne. ale chcesz przetrwać. W tym momencie nie masz żadnego wpływu na żywioł. nie masz wpływu na jakość łódki. na to. kto jest w załodze. na to. ile masz zapasów. O to był czas zadbać wcześniej. Teraz musisz zdać się na swoje kompetencje. umiejętności i realną wiedzę na temat rzeczywistości. Musisz szybko oszacować. co masz. i zdecydować. jak najlepiej z tego skorzystać…

Morze. raz spokojne. innym razem zagniewane. to jedynie metafora. Metafora Twojego życia. które płynie w świecie będącym nieustanną zmianą. Należy ten fakt zaakceptować i przystosować się do niego po to. by wyjść zwycięsko z licznych burz. jakie szykuje dla nas los. Na każdą. nawet z pozoru najbardziej niespodziewaną burzę-zmianę można i należy się przygotować. Poznając samego siebie.

Metoda Biegun to autorskie rozwiązanie Marka Kamińskiego. oparte na przemyśleniach i doświadczeniach z jego niezwykłych wypraw. Wspiera w rozwoju osobistym – przede wszystkim budując motywację i chroniąc przed jej utratą. Biegun to inaczej konkretny. jasno zdefiniowany cel. a sama metoda pozwala przejść drogę do poznania samego siebie. by móc go realizować. Daje konkretne narzędzia pomocne w życiu codziennym. prowadzące do rozwoju osobistego. Poza sferą psyche uwzględnia elementy treningu fizycznego i survivalu. które wspomagają przełamywanie własnych barier. Teraz Marek Kamiński uczy innych. jak – korzystając z Metody Biegun – osiągać to. co z pozoru wydaje się niemożliwe.

 

Audiobook Powe4change czyta Mirosław Haniszewski

 

Marek Kamiński w Onet Rano

 

Autor: Marek Kamiński

Cena: 39.90

Marek Kamiński: MP3


Elizabeth and Her German Garden

Kategoria: Pozostałe

„May 7th-There were days last winter when I danced for sheer joy out in my frostbound garden in spite of my years and children. But I did it behind a bush. having a due regard for the decencies…” Indoors are servants. meals and furniture. There. too. is the Man of Wrath. her upright Teutonic husband. inspiring in Elizabeth a mixture of irritation. affection and irreverence. But outside she can escape domestic routine. read favorite books. play with her three babies-and garden to her heart’s content. Through Elizabeth’s eyes and unique wit. we watch the seasons come and go. each bringing with it new events. friends. and neighbors.

Autor: Elizabeth von Arnim

Cena: 61.90

Elizabeth von Arnim: MP3


Ta jedna miłość

Kategoria: Powieści i opowiadania

Piękna opowieść o przyjaźni. czekoladzie i zimowym. nadmorskim Mrzeżynie.

Florka musi otworzyć nowy rozdział w życiu. a wszystko po to. by wreszcie odnaleźć TĘ JEDNĄ MIŁOŚĆ.

Miłość zmieniała ludzi. dodawała im wyrazistości. mocno podkreślając przemeblowania w sercu. Obserwowała wiele par. które połączyły się idąc już nie osobno. ale razem przez świat. Zawsze zazdrościła im tej więzi. która splata na wiele lat.

Florka kochała czekoladę i nie wyobrażała sobie bez niej życia. Jednak nie można objadać się słodyczami bez konsekwencji w postaci kilku zbędnych kilogramów. Pewnie dlatego coraz częściej czuła się najbrzydsza. najgrubsza i niekochana.

Ale jak się ma takie przyjaciółki jak Florka. to można uwierzyć w CUD. To one wysłały ją na zimowe wczasy pielęgnacyjne do nadbałtyckiego Mrzeżyna. które miały otworzyć nowy rozdział w jej życiu. Ale czy Flor

Autor: Ernest Hemingway

Cena: 29.90

Ernest Hemingway: MP3


Sekrety zamkowych podziemi

Kategoria: Powieści i opowiadania

 

Kaśka. szalona i nieobliczalna studentka polonistyki. wraz z koleżankami wyjeżdża na wakacje w zamku. Początkowo wyjazd nie zapowiadał się niezwykle. do czasu. aż dziewczyny dotarły na miejsce…

Okazało się. że wczasowiczki nie mogą zamieszkać w zamkowym hotelu. ponieważ w ostatnim czasie kilka kobiet zaginęło tam w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewczyny. nie chcąc zrezygnować z przygody. dopinają swego i ostatecznie dostają zakwaterowanie w jednym z pokoi.

Żądna przygód Kaśka odkrywa tajemne podziemia ukryte przed turystami. a to tylko początek ciągu niezwykłych wydarzeń.

 

Autor: Joanna Hacz

Cena: 20.90

Joanna Hacz: MP3


nie zawsze jest proste. Czy miłość naprawdę jest w stanie pokonać każdą przeszkodę? Czy to. co pęknięte. da się skleić bez śladu?

Tej wiosny w dolinie mgieł i róż kilka serc zostanie złamanych. Ale miłość i dobro mają kojącą moc leczenia ran.

Kategoria: Autor

Agnieszka Krawczyk

ISBN: 978-83-8194-163-1

Cena: 9999

978-83-8194-163-1:


Szczęście za progiem

Kategoria: Powieści i opowiadania

Zabawna i wciągająca historia dziewczyny z prowincji. która zjawia się pewnego letniego dnia w Warszawie z jedną. pustawą walizką i chce podbić świat.

Akcja toczy się jak burza. przygoda goni przygodę – od zapomnianego przez Boga i ludzi Jagniątkowa po Martynikę – a czytelnik nie może oderwać się od lektury. Przez karty książki przewija się cała galeria malowniczych postaci: nawiedzony muzyk Józio. groźna pani Irena. umięśniony Sebek. zapity Remek. a każda z nich ma wpływ na los bohaterki i jej widzenie świata.

Czy Kopciuszek zrobi karierę i znajdzie księcia? A może książę wcale nie będzie tym. czego naprawdę chce Kopciuszek?

Autor: Manula Kalicka

Cena: 14.90

Manula Kalicka: MP3sebald austerlitz, present perfect continuous określenia czasu, stanislaw gozdz, za linią wroga, więzy sierra cartwright, retoryka ćwiczenia, komputer do gier do 3500, play kylie scott pdf, gta 5 fragmenty listu, akademia pana kleksa książka do słuchania za darmo, lsnienie ksiazka, meghan march doci, ajahn brahn, pewnego razu w paryżu…