cja w działaniu Reaguj w sposób przewidywalny! H – honesty-based. czyli uczciwość Zamieniaj słowa w czyny!              
Shula i Blanchard. naprawdę zgrany duet. razem wyjaśniają istotę założeń składających się na powyższy skrót. Najpierw Shula wyjaśnia. jak zasady te przekładają się na pracę na boisku. a później Blanchard tłumaczy. jak może je wykorzystać lider. Na końcu książki zamieszczony został test umożliwiający dokonanie oceny poziomu własnych kompetencji coachingowych. Coaching to książka. która pomoże ci odkryć w sobie pierwiastek doskonałości.

cja w działaniu Reaguj w sposób przewidywalny! H – honesty-based. czyli uczciwość Zamieniaj słowa w czyny!               Shula i Blanchard. naprawdę zgrany duet. razem wyjaśniają istotę założeń składających się na powyższy skrót. Najpierw Shula wyjaśnia. jak zasady te przekładają się na pracę na boisku. a później Blanchard tłumaczy. jak może je wykorzystać lider.…

Published by admin in6 stycznia 2015
Tagi: , ,

cja w działaniu Reaguj w sposób przewidywalny! H – honesty-based. czyli uczciwość Zamieniaj słowa w czyny!              
Shula i Blanchard. naprawdę zgrany duet. razem wyjaśniają istotę założeń składających się na powyższy skrót. Najpierw Shula wyjaśnia. jak zasady te przekładają się na pracę na boisku. a później Blanchard tłumaczy. jak może je wykorzystać lider. Na końcu książki zamieszczony został test umożliwiający dokonanie oceny poziomu własnych kompetencji coachingowych. Coaching to książka. która pomoże ci odkryć w sobie pierwiastek doskonałości.

Kategoria: Autor

Ken Blanchard. Don Shula

ISBN: 978-83-7746-831-9

Cena:

978-83-7746-831-9: WprowadzenieSekret pierwszy. Wierność przekonaniomSekret drugi. Nieustanne uczenie sięSekret trzeci. Reagowanie na zmiany sytuacjiSekret czwarty. Konsekwencja w działaniuSekret piąty. UczciwośćKarta wynikówO autorach


Moveable Feast

Kategoria: Pozostałe

Ernest Hemingways classic memoir of Paris in the 1920s. now available in a restored edition. includes the original manuscript along with insightful recollections and unfinished sketches.Published posthumously in 1964. A Moveable Feast remains one of Ernest Hemingways most enduring works. Since Hemingways personal papers were released in 1979. scholars have examined the changes made to the text before publication. Now. this special restored edition presents the original manuscript as the author prepared it to be published. Featuring a personal Foreword by Patrick Hemingway. Ernests sole surviving son. and an Introduction by grandson of the author. Sen Hemingway. editor of this edition. the book also includes a number of unfinished. never-before-published Paris sketches revealing experiences that Hemingway had with his son. Jack. and his first wife Hadley. Also included are irreverent portraits of literary luminaries. such as F. Scott Fitzgerald and Ford Maddox

Autor: Richard P. Feynman

Cena: 61.90

Richard P. Feynman: MP3


Mam kocioł w pracy. Odrzuć chaos i niepokój – osiągnij sukces

Kategoria: Ekonomia i biznes

 

Autorzy bestellera Rework

Długie godziny pracy. życie w ciągłym biegu. wieczny niepokój i niedobór snu stały się punktem honoru dzisiejszych pracowników. „Muszę dać z siebie wszystko”. „trzeba bardziej się starać”. „muszę dłużej pracować” – taka postawa nader często zamiast do sukcesu prowadzi do wypalenia zawodowego. chronicznego zmęczenia i problemów ze zdrowiem. Skądinąd inteligentni ludzie wierzą. że bez poświęcenia resztek życia prywatnego i ciągłego chaosu nie mają szans na osiągnięcie wyznaczonych celów i pomyślny rozwój kariery. Tymczasem kluczem do zwiększenia wydajności jest ograniczenie czynników. które rozpraszają uwagę i są źródłem stresu.

Ta książka nie jest kolejnym poradnikiem o wyciskaniu z siebie resztek sił. aby osiągnąć mityczny sukces i bezustannie się rozwijać. To rzecz o tym. jak można prowadzić firmę i zarządzać zespołem. aby każdy wykonał dobrą robotę i miał dość czasu dla siebie. Przekonasz się. że spokojna praca. uważność. dużo wolnego czasu. sporo niezależności i konsekwentne ograniczanie niepotrzebnego stresu mogą w znakomity sposób przyczynić się do ciągłego i zrównoważonego rozwoju firmy. Dowiesz się. że powiedzenie stanowczego „nie” bezcelowej krzątaninie. wygórowanym celom. usilnym próbom wyprzedzenia konkurencji może w efekcie przynieść godziwy zysk i zadowolenie z życia. Poznasz techniki i strategie zarządzania. które pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. i raz na zawsze pożegnasz się z bezcelowym szaleństwem i stresem!

Dowiedz się. jak:

  • przyhamować niezdrowe ambicje i zacząć chronić swój czas
  • pracować bez utraty równowagi
  • nauczyć się doceniać kompromisy i używać słowa „nie”
  • wprowadzać kontrolowane zmiany
  • zacząć wybierać spokój

Nie szalej w pracy. Dbaj o równowagę!

Autor: Jason Fried. David Heinemeier Hansson

Cena: 23.90

Jason Fried. David Heinemeier Hansson: MP3


to potrafi rozgryźć tok jego rozumowania i podążyć za makabrycznymi wskazówkami.

Czy Polkowskiej uda się ocalić kolejną dziewczynę. mimo seksizmu i niekompetencji jej szefów? Czy tajemnica z przeszłości. która dopada ją w chwili. gdy jej życie zaczyna się układać. pokrzyżuje śledztwo? Czy zdoła uratować życie kogoś. kto jest jej najbliższy?

Kategoria: Autor

Igor Brejdygant

ISBN: 978-83-65973-16-0

Cena: 9999

978-83-65973-16-0:


przód. Zamiast tego ryzykujesz. że twój wysiłek będzie tak bardzo rozproszony. że okaże się zupełnie nieproduktywny. Według Grega McKeowna odpowiedzią jest skupianie się tylko na najistotniejszych sprawach.
Daniel H. Pink. autor książek Drive. Kompletnie nowe spojrzenie na motywację oraz Jak być dobrym sprzedawcą

Esencjalista zawiera klucz do rozwiązania jednej z największych życiowych zagadek: „Jak robić mniej. ale osiągać więcej?”. To bardzo aktualna i ważna lektura dla każdego. kto czuje się przytłoczony zobowiązaniami. przeciążony i przepracowany. Słowem. dla każdego. Zmieniła mój sposób myślenia o priorytetach. Gdyby więcej liderów przyjęło opisaną w tej książce filozofię. nasza praca i życie byłyby mniej stresujące. za to bardziej produktywne. Dlatego rzuć to. czym się aktualnie zajmujesz. i zabierz się za czytanie.
Adam Grant

Kategoria: Ekonomia i biznes

Ile razy zgodziłeś się spełnić czyjąś prośbę. nawet się nad tym nie zastanawiając? Ile razy żałowałeś. że zgłosiłeś się do realizacji jakiegoś zadania. i zastanawiałeś się. co cię do tego podkusiło? Jak często mówisz „tak” tylko po to. żeby sprawić komuś przyjemność? Albo uniknąć kłopotów? Albo dlatego. że „tak” stało się twoją automatyczną odpowiedzią na wszystko?

Droga esencjalizmu nie polega na powzięciu postanowienia noworocznego. by częściej mówić „nie”. zmniejszyć ilość napływającej korespondencji albo opanować nową strategię zarządzania czasem. Chodzi w niej o to. żeby jak najczęściej zatrzymywać się i odpowiadać sobie na pytanie. czy inwestujemy swoje siły i zasoby w odpowiednie przedsięwzięcia.

Esencjalista nie robi więcej w krótszym czasie.

Esencjalista robi tylko właściw

226897: 11.90

Cena:

11.90:książki na telefon chomikuj, zbrodni i kara audiobook, anna sudol instagram, wredny szef, norwid promethidion, stanisław lem audiobook, kartomancja, leszek herman zapowiedzi, urgot w samo południe, total business 1, mali bogowie 2, thomas kuhn struktura rewolucji naukowych pdf, alicja w krainie czasów tom 2, paweł łuków, sapiens od zwierząt do bogów mobi chomikuj, przeklęty książę erin watt pdf, dzieci z bulerbyn pdf, bryson bill, lot nad kukułczym gniazdem pdf, błękitny zamek audiobook, jeździec miedziany darmowy pdf, streszczenie opiumu w rosole…