Kariera Nikodema Dyzmy

Kariera Nikodema Dyzmy Kategoria: Powieści i opowiadania Kariera Nikodema Dyzmy to wybitna powieść. pochodząca z najlepszego okresu twórczości Tadesza Dołęgi-Mostowicza. Doskonała narracja oraz dowcipne dialogi w połączeniu z nietuzinkowością głównych bohaterów sprawiają. że lektura tej książki jest porywająca. Zachwyca zarówno aktualnością. można tu bowiem odnaleźć analogie do współczesnych relacji społecznych. jak i przenikliwością. ponieważ ukazuje…

Published by admin in1 stycznia 2015
Tagi: , , , ,

Kariera Nikodema Dyzmy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Kariera Nikodema Dyzmy to wybitna powieść. pochodząca z najlepszego okresu twórczości Tadesza Dołęgi-Mostowicza. Doskonała narracja oraz dowcipne dialogi w połączeniu z nietuzinkowością głównych bohaterów sprawiają. że lektura tej książki jest porywająca.
Zachwyca zarówno aktualnością. można tu bowiem odnaleźć analogie do współczesnych relacji społecznych. jak i przenikliwością. ponieważ ukazuje jak pogmatwane i wielopoziomowe są zależności międzyludzkie.
Główny bohater Nikodem Dyzma. na skutek zbiegu przypadkowych okoliczności podczas rządowego rautu. staje się „sławny”. zakrawa wręcz na bohatera. Nikodem szybko odnajduje się w nowych okolicznościach i w krótkim czasie. dzięki wsparciu licznych fanów i przyjaciół. wspina się na sam szczyt władzy. zyskując prestiż i majątek…

Autor: Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Cena: 32.90

Tadeusz Dołęga-Mostowicz: MP3


się do męża. Wszystko wskazuje na to. że Bram. z którym Fi żyje w separacji. przepadł bez wieści. a wraz z nim zniknęli ich synowie. Usiłując zapanować nad tą niewyobrażalnie absurdalną sytuacją. Fiona stopniowo odkrywa całą prawdę.

Powieść Louise Candlish to hipnotyzujący thriller psychologiczny o ludziach ogarniętych obsesją posiadania. Recenzenci podkreślają. że jest zatrważająco realistyczna. zaskakuje i przejmuje do głębi. Wciąga bez reszty i napawa trwogą. a oryginalna forma narracji przebija wszystko.

„Trzymający w napięciu. niepokojący i powodujący szybsze bicie serca”
Louise Jensen. autorka „Surogatki”

„Od tej książki nie można się oderwać. DOSKONAŁA. Wiarygodna. błyskotliwa i genialnie skonstruowana”
Alice Feeney. autorka „Czasami kłamię”

„Doskonały thriller. Zakończenie zwala z nóg”
Washington Post

Kategoria: Autor

Louise Candlish

ISBN: 978-83-287-1486-1

Cena: 8.90

978-83-287-1486-1: MP3


Wiesz. możesz – DZIAŁAJ!

Kategoria: Ekonomia i biznes

Korzystaj ze zdobytej wiedzy i zmieniaj swoje życie!

Dlaczego tak wiele rzeczy. których uczymy się z tak dużym wysiłkiem. jakoś po prostu się nie utrwala? Ponieważ całą energię wkładamy w nabywanie nowych umiejętności i kształtowanie lepszych nawyków. brakuje nam natomiast skutecznych strategii. dzięki którym moglibyśmy zapamiętać wszystkie te przydatne informacje i zacząć je stosować w praktyce. W niniejszej książce Ken Blanchard. Paul J. Meyer oraz Dick Ruhe opowiadają historię o pisarzu. którego nurtują pewne pytania. i o przedsiębiorcy. który potrafi na nie odpowiedzieć. Całość stanowi prosty i uporządkowany opis metody. dzięki której zaczniesz się skuteczniej uczyć i wykorzystywać zdobytą wiedzę w celu wprowadzenia trwałych zmian.

Dzięki tej książce dowiesz się. jak:

 • poradzić sobie z zalewem informacji – jak uc

  Autor: Ann Brashares

  Cena: 17.90

  Ann Brashares: MP3


  Devil’s Thief

  Kategoria: Pozostałe

  In this spellbinding sequel to the New York Times bestselling The Last Magician. Esta and Harte set off on a cross-country chase through time to steal back the elemental stones they need to save the future of magic.Hunt the Stones. Beware the Thief. Avenge the Past. Esta’s parents were murdered. Her life was stolen. And everything she knew about magic was a lie. She thought the Book of Mysteries held the key to freeing the Mageus from the Order’s grasp. but the danger within its pages was greater than she ever imagined. Now the Book’s furious power lives inside Harte. If he can’t control it. it will rip the world apart to get its revenge. and it will use Esta to do it. To bind the power. Esta and Harte must track down four elemental stones scattered across the continent. But the world outside the city is nothing like they expected. There are Mageus beyond the Brink not willing to live in the shadowsand the Order isn’t alone in its mission to crush them. In St.

  Autor: Agnieszka Ornatowska

  Cena: 14.90

  Agnieszka Ornatowska: MP3


  prowadzenie do wydania z roku 2017 23CZĘŚĆ I. MIŁOŚĆ. KŁAMSTWA I WIELKIE PRZEBUDZENIERozdział 1. Pieniądze i ja. pieniądze i my 31Rozdział 2. Indie: dusza pieniądza w stolicy głodu 47CZĘŚĆ II. NIEDOBÓR I DOSTATEK: W POSZUKIWANIU DOBROBYTURozdział 3. Niedobór: wielkie kłamstwo 67Rozdział 4. Dostatek: zaskakująca prawda 89CZĘŚĆ III. TRZY PRAWDY O DOSTATKURozdział 5. Pieniądze są jak woda 117Rozdział 6. Docenione zyskuje na wartości 139Rozdział 7. Współdziałanie rodzi…

  Kategoria: Fragment

  297134

  39.90: 1

  Cena:

  1:  bracia slater dominic pdf, biblia tysiąclecia ebook, przyjaciółki odc 183, jestem numerem cztery moc sześciorga, tnt torety, origami zwierzeta, daniel silva czarna wdowa, pilates książka, lee child nieprzyjaciel, władca pierścieni wojna na północy, kraj świętych krów, wielka, większa i największa, książę i ja 5, mister el james pdf pl, pakt z diabłem meghan march pdf doci, testament mróz mobi chomikuj…