kę do poznania prawdy.

Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona. każdy bowiem sądzi. iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony. iż nawet ci. których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić. nie zwykli pragnąć go więcej. niźli posiadają.

kę do poznania prawdy. Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona. każdy bowiem sądzi. iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony. iż nawet ci. których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić. nie zwykli pragnąć go więcej. niźli posiadają. Kategoria: Autor Kartezjusz ISBN: 978-83-283-4914-8 Cena: 9999 978-83-283-4914-8: OD TŁUMACZA 7 ROZPRAWA O…

Published by admin in28 grudnia 2014
Tagi: , , , ,

kę do poznania prawdy.

Zdrowy rozum jest to rzecz ze wszystkich na świecie najlepiej podzielona. każdy bowiem sądzi. iż jest w nią tak dobrze zaopatrzony. iż nawet ci. których we wszystkim innym najtrudniej jest zadowolić. nie zwykli pragnąć go więcej. niźli posiadają.

Kategoria: Autor

Kartezjusz

ISBN: 978-83-283-4914-8

Cena: 9999

978-83-283-4914-8: OD TŁUMACZA 7 ROZPRAWA O METODZIECzęść pierwsza 31Część druga 41Część trzecia 53Część czwarta 63Część piąta 73Część szósta 91


Mój ukochany wróg

Kategoria: Powieści i opowiadania

Podobno każda kobieta przynajmniej raz w życiu spotka psychopatę. Psychopata spotyka jednak mnóstwo kobiet. Zwłaszcza jeśli na nie poluje. To dla niego proste. Zazwyczaj wygląda jak chłopak z sąsiedztwa – nie budzi żadnych podejrzeń. Jest dobrze ubrany. błyskotliwy. świetnie radzi sobie w życiu i ma wyjątkowy dar czarowania ludzi. Często zajmuje wysokie i ważne stanowisko – ma zdolności przywódcze. błyskawicznie podejmuje decyzje i ryzyko. Tak przynajmniej prezentuje się z wierzchu. Ta historia pokazuje. co jest pod spodem.

Nika to młoda pełna ufności dziewczyna. Jonasz to przystojny pewny siebie mężczyzna. Kiedy się spotykają. wydaje się. że Nika spotkała prawdziwego księcia na białym koniu. Do czasu…

Autor: Karolina Głogowska

Cena: 19.90

Karolina Głogowska: MP3


y innymi Twitter for Good: Change the World One Tweet at a Time. Prowadzi popularny blog biznesowy ClaireDiazOrtiz.com i jest współzałożycielką Hope Returns. organizacji typu non-profit prowadzącej sierocińce dla dzieci chorych na AIDS w Kenii.

***

Widziałem to na własne oczy już niezliczoną ilość razy: nic nie jest w stanie bardziej przyspieszyć sukcesu niż odpowiednia relacja mentoringowa. Ale od czego zacząć? W Jednominutowym Mentorze Ken Blanchard i Claire Diaz-Ortiz przedstawiają narzędzia i model mentoringu. który pozwoli każdemu osiągnąć sukces w życiu.

Michael Hyatt. autor Living Forward bestsellera „USA Today”

***

Blanchard i Diaz-Ortiz zajmują się podstawami relacji mentor–klient. dostarczając narzędzi umożliwiających budowę i pełne wykorzystanie tej relacji

Kategoria: Ekonomia i biznes

Autor wielu bestsellerów i legendarnej książki Nowy Jednominutowy Menedżer oraz była menedżer Twittera przedstawiają przewodnik. który pozwoli zbudować silną relację mentorską.

Mentoring to wspaniały sposób na rozwój kariery. Bez względu na to. czy uczysz się od doświadczonego profesjonalisty. czy przekazujesz swoją wiedzę innym. mentoring ma do zaoferowania wiele korzyści – od poszerzenia wiedzy i zdobycia nowych umiejętności po uzyskanie zastrzyku energii i głębokiej satysfakcji.

Ale w jaki sposób relacja mentorska zaczyna się i rozwija? Co zrobić. by trwała z korzyścią dla obu stron? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tej oto inspirującej przypowieści biznesowej.

Dwudziestosiedmioletni J

Autor: Henning Mankell

Cena: 19.90

Henning Mankell: MP3londyn biografia, wojciech nerkowski, podstawy ekonomii roman milewski, odnaleźć nadzieję, kwestia ceny wiedźmin, james patterson zoo, pawel blajer, jak zrobić koło fortuny krok po kroku, w księżycową jasną noc cda, niezdobyta melissa darwood pdf, od zwierząt do bogów audiobook, tomasz piątek morawiecki, elektronika dla wszystkich 2018 pdf, kochanek wielkiej niedźwiedzicy, siekierezada stachura…