r Psychologii sukcesu

Brian wciąż wpływa na życia wszystkich swoich uczniów. Niniejsza książka zapewnia logiczną mapę. której może użyć każdy. aby zmaksymalizować swój prawdziwy potencjał.
– Joseph Sherren. autor iLead: Five Insights for Building Sustainable Organizations

Kiedy Brian Tracy pisze nową książkę. rzucam wszystko i zaczyna czytać. Wszyscy potrzebujemy mądrych lekcji na temat rozwijania większej pewności siebie i dążenia do ambitnych celów. Ta książka przyczyni się do znaczącej zy na lepsze
w twoim życiu.

– Pat Williams. starszy wiceprezes Orlando Magic i autor Leadership Excellence

Brak pewności siebie podkopuje twoje poczucie własnej wartości i paraliżuje produktywność. W tej ksi

r Psychologii sukcesu Brian wciąż wpływa na życia wszystkich swoich uczniów. Niniejsza książka zapewnia logiczną mapę. której może użyć każdy. aby zmaksymalizować swój prawdziwy potencjał.– Joseph Sherren. autor iLead: Five Insights for Building Sustainable Organizations Kiedy Brian Tracy pisze nową książkę. rzucam wszystko i zaczyna czytać. Wszyscy potrzebujemy mądrych lekcji na temat rozwijania większej pewności…

Published by admin in13 grudnia 2014
Tagi: , , ,

r Psychologii sukcesu

Brian wciąż wpływa na życia wszystkich swoich uczniów. Niniejsza książka zapewnia logiczną mapę. której może użyć każdy. aby zmaksymalizować swój prawdziwy potencjał.
– Joseph Sherren. autor iLead: Five Insights for Building Sustainable Organizations

Kiedy Brian Tracy pisze nową książkę. rzucam wszystko i zaczyna czytać. Wszyscy potrzebujemy mądrych lekcji na temat rozwijania większej pewności siebie i dążenia do ambitnych celów. Ta książka przyczyni się do znaczącej zy na lepsze
w twoim życiu.

– Pat Williams. starszy wiceprezes Orlando Magic i autor Leadership Excellence

Brak pewności siebie podkopuje twoje poczucie własnej wartości i paraliżuje produktywność. W tej ksi

Kategoria: Ekonomia i biznes

Dlaczego niektórzy ludzie odnoszą większy sukces niż inni?
Ponieważ są pewni siebie!

– Jaki jeden wielki cel wyznaczyłbyś sobie. jeślibyś wiedział. że nie może ci się nie udać?
– Jakie wspaniałe rzeczy chciałbyś zrobić ze swoim życiem. gdybyś miał zagwarantowany sukces we wszystkich swoich staraniach?

Poziom pewności siebie determinuje rozmiar celów. jakie sobie wyznaczasz. to. z jaką energią i determinacją koncentrujesz się na ich osiąganiu. oraz jak bardzo będziesz wytrwały w pokonywaniu przeszkód. Z tej wartościowej. praktycznej książki. opartej na pracy z ponad 5 milionami menedżerów. przedsiębiorców. handlowców i ambitnych ludzi z ponad sześćdziesięciu krajów. dowiesz się. jak rozwinąć w sobie niewzruszoną pewność siebie w każdym obszarze życia.

<

:

Cena:

:


Award w 2019 r. Ponadto stacja BBC ogłosiła. że historia Connella i Marianne zostanie przeniesiona na mały ekran. a adaptację wyreżyseruje Lenny Abrahamson.

Kategoria: Autor

Sally Rooney

ISBN: 978-83-280-8316-5

Cena: 9999

978-83-280-8316-5:


Cudowna podróż. Tom 1

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Czternastoletni Nils Holgersson mieszka z rodzicami na wsi na południu Szwecji – niestety ma bardzo zły charakter – nie słucha rodziców i męczy zwierzęta.

Pewnego dnia znajduje krasnoludka. który zmienia go w człowieczka własnego wzrostu! Teraz wszystkie dręczone zwierzęta chcą zrewanżować się za krzywdy. które im wcześniej wyrządził. Z kłopotów ratuje go gąsior Marcin. z którym wyrusza na długą wyprawę. Chłopiec leci z nim na północ – do Laponii.

Czy dzięki tej podróży Nils Holgersson się zmieni?

Autor: Selma Lagerlof

Cena: 24.90

Selma Lagerlof: MP3


Próba życia

Kategoria: Pozostałe

Trzeci tom bestsellerowego cyklu Rozchwiani!

Życie porządnie dało w kość głównym bohaterom. Mogłoby się wydawać. że Dymitr. osoba zimna jak lód. nie ma żadnych uczuć. Jednak marnieje z dnia na dzień. Tworzy swój własny świat. myśląc. że się w nim obroni. To jednak nie działa. mężczyzna wpada w obsesję. ucieka przed pomocą… Czy Łucja i Dymitr odnajdą do siebie drogę? Czy idealny podstęp wyjdzie obojgu na dobre? Otrzymają od życia wskazówki. lecz czy będą potrafili je odpowiednio odczytać? I czy cała ta sytuacja może skończyć się dobrze?

Próba życia niesie ze sobą olbrzymią dawkę emocji. nerwów i wyzwań…

Autor: K.A. Figaro

Cena: 34.90

K.A. Figaro: MP3


Przygotowani na wszystko. 52 zasady efektywności według metody Getting Things Done

Kategoria: Pozostałe

Jeśli znasz już program Getting Things Done. koniecznie sięgnij po tę książkę!

Jeśli go nie znasz. czas najwyższy nadrobić stracony czas!

 • Wiedza o zobowiązaniach
 • Zarządzanie przepływem pracy w pięć minut
 • Magiczny świat przyziemnych spraw
 • Podstawy mentalnej „pamięci RAM”
 • Wielka tajemnica list obowiązków
 • Wizjoner a człowiek czynu – osobisty podział pracy

Czy często masz wrażenie. że bezskutecznie gonisz bardzo szybko znikający punkt? Jesteś zewsząd otoczony terminami. spotkaniami. zaległościami? Obowiązki zawodowe. deklaracje prywatne. sprawy. które musisz załatwić. filmy. które musisz zobaczyć… Nie ma rady – takie życie musi przytłaczać. A przecież możesz nauczyć się tak zarządzać czasem. by zaczął on pracować na Twoją korzyść.

David Allen od ponad dwudziestu lat zajmuje się poszukiwaniem najskuteczniejszych metod pozwalających żyć oraz pracować w sposób przyjemniejszy. mniej szkodliwy i bardziej pozytywny. Zapewne sam zauważyłeś. że jeśli wykonanie jakiegoś zadania wymaga od Ciebie wysiłku. Twoja podświadomość wymyśla tysiące pretekstów. by nic nie robić. Poprawa wydajności to nic innego. jak doskonalenie umiejętności radzenia sobie z wewnętrznymi przeszkodami. które sam stawiasz sobie na drodze do celu.

Wiedza zawarta w tej książce może wydać Ci się zaskakująco oczywista – gdy tylko uda Ci się ją ogarnąć. To wszystko zasługa intuicji i bezbłędnie wykorzystującego jej istnienie planu działania. Z właściwym sobie poczuciem humoru oraz wykorzystując skuteczność programu Getting Things Done. David Allen przedstawi Ci 52 sposoby na to. jak sprawić. by wszystkie Twoje poczynania wiązały się z mniejszym nakładem pracy i mniejszym stresem. Poza tym każde podejmowane działanie będzie wyzwalać w Tobie więcej energii. kreatywności i pozytywnych myśli.

52 rewolucyjne zasady zarządzania czasem. z uwzględnieniem:

 • osiągania stanu odprężenia i opanowania.
 • zdobywania swobody.
 • wypracowywania bezstresowego i produktywnego stylu życia.
 • maksymalizacji Twoich wysiłków.
 • panowania nad zadaniami.
 • tworzenia struktur zapewniających sukces.

Partnerem merytorycznym jest wyłączny dostawca rozwiązań Getting Things Done® na rynku polskim. firma ProOutcome Sp. z o.o.. prowadząca warsztaty i działania wspierające wdrożenie metody na bazie licencji i know-how David Allen Company.

Więcej informacji o warsztatach i innych formach wsparcia wdrożenia GTD® na stronie partnera:
www.gettingthingsdone.com.pl

Autor: David Allen

Cena: 34.90

David Allen: MP3


Sąd idzie

Kategoria: Historia i literatura faktu

Źródłem pięciu zamieszczonych w książce historii – obok których pojawia się odautorskie posłowie – są sprawozdania sądowe dotyczące głównie procesów z lat 30. XX wieku. Autorka rezygnuje jednak z formalnej narracji na rzecz subiektywnych zapisów dotyczących psychiki człowieka. predyspozycji popychających do popełnienia zbrodni. charakterystycznej sztuczności. która ma towarzyszyć procesom sądowym. Niektóre z opisanych zbrodni stały się wyjątkowo nagłośnionymi historiami II Rzeczypospolitej – należały do nich m.in. sprawa Rity Gorgonowej. poszlakowo skazanej za zabójstwo córki kochanka. czy proces o zamordowanie młodej tancerki rewiowej Igi Korczyńskiej.

Pisarka. tłumaczka. publicystka. propagatorka działań na rzecz kontroli urodzeń. powszechności. edukacji seksualnej i antykoncepcji. W swej twórczości nie stroniła od tematów związanych z seksualnością. co naraziło ją na ataki ze str

Autor: Rod Serling

Cena: 4.90

Rod Serling: MP3hunter.pl, narodziny gwiazdy książka, dan wells, wiwisekcja na ludziach, manon czarnodzioba, sonety do laury petrarka, camus dzuma, drugi dziewiaty i trzydziesty siodmy wyraz, art. 297 kodeksu karnego, choose czas przeszły, jak przeżyć rozwód, forex dla bystrzaków pdf, cholewa gambit, python. uczenie maszynowe, zbuntowane serce vi keeland pdf doci, wenus w futrze pdf, zaplątani 1, kazimierz przerwa tetmajer nie wierze w nic, ćwiczenia operacji myślowych, nogi izoldy morgan, uwiklani pdf…