Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen

Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen Kategoria: Nauka języków Język niemiecki Używasz języka niemieckiego w pracy. podczas wyjazdów czy spotkań służbowych? Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję…

Published by admin in3 grudnia 2014
Tagi: , , , , , ,

Niemiecki język biznesowy w twojej firmie. Wirtschaftsdeutsch in deinem Unternehmen

Kategoria: Nauka języków

Język niemiecki

Używasz języka niemieckiego w pracy. podczas wyjazdów czy spotkań służbowych?

Autorka podczas indywidualnych zajęć miała okazję poznać potrzeby pracowników firm i każde pojedyncze słowo niezbędne do korespondencji handlowej czy rozmów biznesowych. Dysponując wiedzą i doświadczeniem lektora języka niemieckiego stworzyła koncepcję materiałów do nauki bazującą na powtarzaniu słów i całych fraz – gdyż (jak dowodzą tego badania nad pamięcią) przynajmniej trzykrotne powtórzenie informacji daje największą szansę na przeniesienie jej do pamięci długotrwałej.

Ta metoda różni się od typowych szkolnych (podręcznikowych) metod nauczania i ćwiczeń. Materiał książki został podzielony na krótkie moduły tema

ISBN: 978-83-66718-61-6

Cena: 9999

978-83-66718-61-6:


Kategoria:

Format

MP3: Spis_tresci

Cena:

Spis_tresci:


Plotkara 4: Bo jestem tego warta

Kategoria: Pozostałe

Blair stara się o przyjęcie do Yale. Chociaż nie wszystko w tej sprawie przebiegało dotąd po jej myśli. ma nadzieję. że zrealizuje swoje plany. Serena spotyka się z Aaronem. przyrodnim bratem Blair. Nate natomiast zakończył związek z Jenny. Vanessa i Dan zaczynają odnosić sukcesy artystyczne.

Perypetie bogatej młodzieży z Nowego Jorku relacjonuje tajemnicza osoba o pseudonimie „Plotkara”.

 

Cecily von Ziegesar – autorka powieści dla nastolatek. dużą popularność zdobyła za sprawą serii „Plotkara”. w której niezidentyfikowana postać o pseudonimie „Plotkara” publikuje na swojej stronie internetowej informacje o bogatych nastolatkach z nowojorskiej dzielnicy Upper East Side. Seria rozpoczęła się w 2000 roku. Dwa lata później znalazła się na liście bestsellerów publikowanej przez „New York Times”.

Autor: Cecily von Ziegesar

Cena: 9999

Cecily von Ziegesar:


Tajemnice pielęgniarek. Prawda i uprzedzenia

Kategoria: Historia i literatura faktu

To one są „przy łóżku” pacjenta. stale poddane ocenie – pacjentów. rodzin. lekarzy. Wzbudzają skrajne emocje – od uwielbienia. poprzez lekceważenie. po agresję. Młode i stare. wykształcone i przyuczone. entuzjastyczne i zgorzkniałe. Zbyt nisko opłacane. Przepracowane.

Przestały milczeć. Opowiadają o sobie. o trudnych warunkach pracy. o chorych relacjach ze zwierzchnikami. o wzajemnych konfliktach.

Z tych opowieści wyłania się portret środowiska. który każe nam się bać. Bo etap spolegliwych „sióstr” po prostu się skończył. Pielęgniarki chcą być traktowane przez system jak profesjonalistki. jeśli nie… tym gorzej dla systemu.

Marianna Fijewska. absolwentka dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. jedna z najzdolniejszych. młodych autorek Wirtualnej Polski. Każdego dnia zadaje trudne pytania. odkrywa fakty i zbiera opinie w najbardziej gorących. poruszających historiach społecznych. Zazwyczaj „idzie pod prąd”. dlatego jej teksty stale wywołują dyskusje i polemiki. Dziennikarka prowadzi też program wideo w serwisie WP Kobieta „#11 Pytań” poruszający ważne tematy. takie jak śmierć. choroba czy konflikty z prawem.

Autor: Marianna Fijewska

Cena: 17.90

Marianna Fijewska: MP3wymarzony cel, pan mercedes trylogia, marsha mehran, tomasz hrynacz, baśniobór: plaga cieni, szybki numer, medaliony zofii nałkowskiej, wiśniewski snerg, karolcia rozdział 3, drugi sen, zerwa pdf, 3 metry nad niebem piosenki, god of war dziki las, allen louise, pilipiuk upiór w ruderze, gry codzienne, zmarźlak, body angielski ćwiczenia pdf…