Magiczne miejsce. Tom 3. Ogród księżycowy

Magiczne miejsce. Tom 3. Ogród księżycowy Kategoria: Powieści i opowiadania Jedno jest pewne. żeby osiągnąć szczęście. trzeba podążać słoneczną drogą. W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Sabina jest szczęśliwa. znalazła swoje miejsce na…

Published by admin in3 grudnia 2014
Tagi: , , ,

Magiczne miejsce. Tom 3. Ogród księżycowy

Kategoria: Powieści i opowiadania

Jedno jest pewne. żeby osiągnąć szczęście. trzeba podążać słoneczną drogą.

W dolinie mgieł i róż zaczyna się wiosna. Pisarka. Sabina Południewska. kończy remontować stary dom. Przy nim powstaje wyjątkowy ogród księżycowy. który najpiękniej i najbardziej tajemniczo wygląda nocą. Sabina jest szczęśliwa. znalazła swoje miejsce na ziemi. Otaczają ją przyjaciele. Hrabina Tyczyńska produkuje swoje niezwykłe perfumy. Marek Rokosz rozwija uprawę ziół. Ekscentryczna Carmen wysyła do Idy argentyńskiego reżysera. irytującego. ale i zabawnego oryginała. Przyszłość rysuje się świetlistą kreską i wydaje się. że nic nie może zakłócić tego harmonijnego życia.

Jednak niespodziewanie w Idzie pojawia się osoba. która może zmącić szczęście Sabiny i Krzysztofa. odmieniając ich los. Dawne błędy nie pozwalają o sobie zapomnieć. a wybaczenie

ISBN:

Cena: 9999

:


Porwanie Prozerpiny. Mazurscy w podróży. Tom 2

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Poznawaj Europę z zakręconą rodziną Mazurskich!

Drugi tom nowej serii podróżniczo-przygodowej Agnieszki Stelmaszyk – autorki bestsellerowych Kronik Archeo. Mazurscy nigdy nie mają dość przygód i poznawania świata! Gdy tylko zaczynają się kolejne wakacje. pakują więc walizki i wyruszają w następną podróż. Tym razem ich marzeniem jest zobaczenie na własne oczy Oceanu Atlantyckiego. zwiedzenie Berlina. Akwizgranu. Normandii. Bretanii i kilku innych ekscytujących części Europy. Członkowie tej zwariowanej rodziny przyciągają jednak kłopoty jak magnes. więc po drodze ponownie znajdują się w samym centrum niebezpiecznej kryminalnej intrygi!

Czy kiedy bunia stanie się główną oskarżoną w sprawie porwania tajemniczej Prozerpiny. Mazurskich zaczną śledzić podejrzani kowboje. a ich samochód

Autor: B.V. Larson

Cena: 16.90

B.V. Larson: MP3


wiele i wyjątkowo powściągliwie – co wcale nie powinno dziwić. Dlatego na podstawie udostępnionych mi. niepublikowanych dotąd dokumentów. [czasy te] opowiedziane są szczegółowo w niniejszej biografii”.

Ryszard Wolański

Kategoria: Autor

Ryszard Wolański

ISBN: 978-83-8194-022-1

Cena: 9999

978-83-8194-022-1:


O krok za daleko

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Sekrety nie umierają nigdy.

Simon Greene żyje na krawędzi obłędu. Od miesięcy szuka swojej córki. Paige. Kiedy wreszcie trafia na jej ślad – namierza ją w Central Parku. gdzie ćpuni grają dla pieniędzy przy pomniku Lennona – na jego drodze staje Aaron. człowiek. przez którego uciekła. A Paige znowu znika.

Tym razem jednak Simon nie zamierza odpuścić – za wszelką cenę chce sprowadzić córkę do domu. Ale sytuacja się komplikuje…

W mieszkaniu. w którym koczowała dziewczyna. zostają znalezione zwłoki Aarona. A kiedy żona Simona. do której ktoś strzelał. walczy o życie. on musi zadać sobie pytanie – w co wplątała się ich córka? I czy to ona zabiła?

Aby znaleźć odpowiedź. Simon posunie się nawet… o krok za daleko.

Autor: Harlan Coben

Cena: 9999

Harlan Coben:


Wymarzony dom Ani

Kategoria: Literatura młodzieżowa

Piąta powieść cyklu o Ani z Zielonego Wzgórza!

Ania zostaje żoną Gilberta Blythe’a. Wreszcie! Po ceremonii na Zielonym Wzgórzu małżonkowie rozpoczynają wspólne życie w położonej w malowniczej okolicy wiosce Glen St. Mary. Właśnie w tym miejscu. nieopodal Zatoki Czterech Wiatrów. Gilbert rozpoczyna praktykę lekarską. którą przejął wcześniej od swojego wuja Dave’a. Po wielu przygodach bardziej lub mniej wesołych. pojawia się szansa kupienia domu. który bardzo podoba się Ani i jej mężowi. Czy uda im się zdobyć wymarzony dom?

Autor: Lucy Maud Montgomery

Cena: 14.90

Lucy Maud Montgomery: MP3


Pozdrowienia z Londynu

Kategoria: Literatura sensacyjna i grozy

Prywatny detektyw Stanisław Berg ponownie staje przed zadaniem rozwikłania tajemniczej zagadki. Tym razem łódzką społecznością z końca XIX wieku wstrząsa bestialska zbrodnia. Ofiarami bezwzględnego mordercy padły dwie młode kobiety. Ich ciała zostały makabrycznie okaleczone. Policja. która początkowo zajmowała się sprawą. zawiesza swoje działania. Całą energię angażuje w kontrolę robotniczych strajków. które zaczynają wybuchać w całym mieście. Młody detektyw przejmuje sprawę. a trop prowadzi go do stolicy Anglii. Czy wyprawa do Londynu pozwoli na złapanie zabójcy kobiet?

 

„Pozdrowienia z Londynu” to drugi tom z kryminalnego cyklu o Stanisławie Bergu. Pierwszy raz czytelnicy mieli okazję spotkać młodego detektywa w powieści „Trzeci bieg Styksu”. Ostatni. trzeci tom serii nosi tytuł „Dolina popiołów”.

 

 

Krzysztof Beśka (ur. 1972) – po

Autor: Joanna Jax

Cena: 34.95

Joanna Jax: MP3opracowanie opowieść wigilijna, stephen king ciało, kichuś majstra lepigliny pdf, ferdydurke charakterystyka postaci, sitwa paulina świst, chyłka 11 tom, psychologia sportu pdf, audiobook mikołajek i inne chłopaki, terry brooks kroniki shannary, inflagranti znaczenie, wybuchowa osiemnastka, emma kiworkowa, wyjaśnij znaczenie czerwonego koloru miotły, jon tropyliowy, biały murzyn, nike nagrody, iga karst…